Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sesir dole za Gagija i bracu Makedonce, kao da se igra u Pioniru.
    sigpic

    Comment


    • Najbolji potezi iz Skoplja

      https://youtu.be/Na1oYB_BieI
      https://www.youtube.com/c/krkipfc

      Comment


      • Ono sinoc je bilo fantasticno. Bas neocekivano za mene
        Pogotovo mi se svidelo sto je Hacer imao dosta asistencija, pa tri za redom iz pnr-a sa Majstorom koji samo tako i moze da da kos

        Inace nadjite na netu sliku sa potpisivanja Rakicevica za Zvezdu. Hemijska pa onda fotosop, ludnica

        Comment


        • Originally posted by Ljuba90 View Post
          Inace nadjite na netu sliku sa potpisivanja Rakicevica za Zvezdu. Hemijska pa onda fotosop, ludnica
          sigpic

          Comment


          • Vise mi ovo ni ne smeta, ovo pisanje po sirotinji
            Kako ce se sve jednog dana lepo obiti o glavu krv ti jebem. Ima da bude epohalno

            Comment


            • Sve bi to bilo extra da se nasi ne zahvaljuju psihopati. Sagnuli su se maksimalno, sreca pa Dzile fura svoju pricu.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                Kako ce se sve jednog dana lepo obiti o glavu krv ti jebem. Ima da bude epohalno
                Isto kao sto se vama obilo

                Comment


                • Originally posted by Pobeda.. View Post
                  Isto kao sto se vama obilo
                  Ponos i dalje imamo, bar navijaci, igraci i strucni stab. Meni dovoljno

                  Comment


                  • Zapravo dovoljno ce biti moralan gmizavac van srpske kosarske.To ce da bude najveca pobeda klupske kosarke u Srbiji, birajte koji god vremenski period u poslednjih 20 godina.

                    Comment


                    • Bravo Petre, pametno si odabrao. Spremi se na trogodisnji boravak na klupi ili u najboljem slucaju pozajmicu u FMP-u ili Megi. Igrac koji jednog dana govori "hocu u Partizan" a drugog "napravio sam pravi potez sto sam potpisao za Zvezdu" nam nije potreban.

                      Sada Partizan treba povuci odredjene poteze (ako imamo upravu kao sto treba, a nadam se da imamo). Ako je potpisao taj neki "predugovor", da ga tako nazovem, o kojem svi pricaju, i jos ako je uzeo novac, onda treba snositi i neke konsekvence.

                      Comment


                      • Nemamo upravu kakvoj se ti nadas.

                        Comment


                        • Originally posted by Batman View Post
                          Igrac koji jednog dana govori "hocu u Partizan" a drugog "napravio sam pravi potez sto sam potpisao za Zvezdu" nam nije potreban.
                          Nazalost, takvih je mnogo u oba slucaja..
                          Last edited by Победа; 05-10-16, 22:52.

                          Comment


                          • Pa i da je potpisao predugovor, on za vas ne treba da postoji. Ako je ispao takva pizda, ne treba da se spuštate na nivo da ga nešto hvatate sad.

                            Klub se najviše voli kad je najteže.. kad bi solidarnost vladala među nama svima kao za vreme nekih sranja, gde bi nam kraj bio.
                            Ne podnosim Partizan, ali i ta teška vremena dobro dođu za pregrupisanje i nosi tu neku dozu inata, nije ni to loše proživeti, čini mi se da se klub tad možda i najviše voli.

                            Comment


                            • Cak i da je validan taj predugovor dzaba pricamo, u ovoj zemlji se malo toga sta postuje.Bas primer kad se ABA liga vratila na Arenu.Zapravo to samo kod nas je ugovor jednak usmenom dogovoru, cak i da je potpisan ako drugoj strani bude odgovaralo taj ugovor ce da postane nevazeci.Sve se radi zarad tudjih(licnih) interesa.

                              Comment


                              • Originally posted by Ricma View Post
                                Cak i da je validan taj predugovor dzaba pricamo, u ovoj zemlji se malo toga sta postuje.Bas primer kad se ABA liga vratila na Arenu.Zapravo to samo kod nas je ugovor jednak usmenom dogovoru, cak i da je potpisan ako drugoj strani bude odgovaralo taj ugovor ce da postane nevazeci.Sve se radi zarad tudjih(licnih) interesa.
                                Jeste, to bas tako funkcionise

                                Comment

                                Working...
                                X