Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bas smo tesku grupu dobili. Najgore sto skoro sve ove ekipe osim recimo Kantua imaju vruc domaci teren. Ali bez obzira na to, mislim da cemo moci medju 4. Najpre treba videti kakav cemo tim sastaviti za sledecu sezonu.

    Comment


    • Газимо ми ово све браћо. Видећете. Други, евентуално трећи ћемо бити.
      Arise, Serbia!
      You fell asleep long ago,
      And have lain in the dark.
      Now wake up
      And rouse the Serbs!


      sigpic

      Comment


      • Očekivanja vam u dobroj meri zavise od tima, ali iole ozbiljan tim gazi sve ove ekipe osim Himkija.

        Pri tom ne znam koliko se rosteri od ovih ekipa razlikuju u odnosu na prethodnu godinu.

        Egal da ste tu sa Albom i Bilbaom, a Lijetvus i Kante bi trebalo da se odrade na obe strane i eto prolaza.

        Olimpija iz Ljubljane je prošle godine nešto mučila taj Lijetvus, ako se ne varam, a svi znamo koliko je ta Olimpija bila "dobra" prošle godine.

        Comment


        • RASPORED PARTIZANA:

          12. oktobar: Alba – Partizan
          19. oktobar: Partizan – Himki
          26. oktobar: Kantu – Partizan
          2. novembar: Partizan – Bilbao
          9. novembar: Lijetuvos Ritas – Partizan
          16. novembar: Partizan – Alba
          23. novembar: Himki – Partizan
          30. novembar: Partizan – Kantu
          7. decembar: Bilbao – Partizan
          14. decembar: Partizan – Lijetuvos Ritas
          Arise, Serbia!
          You fell asleep long ago,
          And have lain in the dark.
          Now wake up
          And rouse the Serbs!


          sigpic

          Comment


          • Uopste ne bi bilo lose.

            http://www.novosti.rs/vesti/sport.29...-sa-Partizanom

            Comment


            • Koliko me sjećanje služi, ono što je radio u Radničkom nije bilo uopšte loše, e sad to je bilo prije 3-4 godine, i nemam pojma gdje je bio i šta je radio od tada. Ne izgleda toliko loše, možda opet pogodite, uglavnom lijep temelj ekipe se pravi u Partizanu.

              Comment


              • Vajt je vise dvojka nego trojka, on ce da igra trojku samo kada je Vanja na parketu.Ako se vec dovodi Rakicevic koji moze da pokrije obe pozicije, nije potrebno juriti cistu trojku kao sto se najvaljivalo i Vajt moze da prodje.Cekamo njegov i Rakicevicev potpis.

                Ne verujem ja puno usmenim dogovorima, pocetkom godine se spominjao usmeni dogovor sa Armstedom.

                Edit:

                Terrico White će potpisati i plata mu kreće od avgusta i ide do juna, ukupno će primiti manje od 150k dolara.
                Last edited by Ricma; 13-07-16, 15:20.

                Comment


                • Originally posted by Ricma View Post
                  Terrico White će potpisati i plata mu kreće od avgusta i ide do juna, ukupno će primiti manje od 150k dolara.
                  Odakle ti ovaj citat i od koga je?

                  Mislim da u danasnjoj kosarci vise i ne postoji ta podela na bekove i krila, jer uglavnom bekovi koji su malo snazniji ili visociji, mogu da pokriju poziciju 3, a krila koja imaju iste karakteristike mogu da pokriju cetvorku. Dzile je u onom intervjuu rekao da ce ne bekovima biti Jovanovic, Marinkovic i verovatno Rakicevic, tako da, ako je ovo istina, onda Vajta mozemo ocekivati na trojci. Dok je bio u Radnickom, bio je jako dobar, ja sam ga gledao uzivo skoro svako kolo u ABA i domacoj ligi posto sam iz KG-a. Ima dosta jako telo i dobru motoriku. Jedino je sada pitanje u kakvoj je formi, a verovatno nije bas u zavidnoj cim dolazi da igra za 150000 (ukoliko je ovaj podatak tacan).

                  Sada nam fali jos plej i jedan visoki igrac. Nadam se da ce Novica ostati i da ce potpisati Rakicevic (nekako je prica o njima "splasnula", niko ih vise ne spominje). Imamo 3 sasvim solidna visoka igraca, fali samo jedan crnac koji ce da razgrce po reketu i da igra dobru odbranu.

                  Comment


                  • Edo nas koci do jaja. Ako ga se ne resimo, imacemo kesa za jos jednog stranca...a dva su neophodna.

                    Uzasan igrac i uzasan ugovor.

                    Comment


                    • Zar bas niko nece da ga kupi...

                      Comment


                      • Originally posted by Batman View Post
                        Odakle ti ovaj citat i od koga je?
                        Pre godinu dana se pojavio lik u ovoj temi koji nam je preporucio tu jednu fb stranicu, ja i Uros sa foruma ga pratimo i do sada nijednom nije zvanicno pogresio.Rekao je uostalom jos u oktobru da bi recimo Dzons primao 105000 evra do kraja sezone.Na drugim mestima u vrh glave vidim da je najvecqa cifra koja se spominje je 165000 dolara, tako da ne verujem da su te cifre daleko od istine.

                        Edo tesko da je bilo kom timu medju prvim prioritetima, pre bih rekao da je on cetvrti ili peti na listi pojacanja.Trziste diktira njegov odlazak, mada ne znam koliko je igraca koji su bolji od njega u ovom trenutku slobodni na trzistu.Verovatno odlazi, samo je pitanje gde.Za njega sigurno postoji interesovanje, mada ja koliko znam njegov ugovor je 2+1 i klub ima opciju da tu trecu godinu aktivira sem ako to nije ucinio.Nista nisam procitao povodom toga.

                        Comment


                        • Aj mi je posalji u inbox, ako ti nije problem.

                          Comment


                          • https://www.facebook.com/ima1jedan1tim
                            Arise, Serbia!
                            You fell asleep long ago,
                            And have lain in the dark.
                            Now wake up
                            And rouse the Serbs!


                            sigpic

                            Comment


                            • Raspored za ABA ligu:

                              Mornar - PARTIZAN
                              MZT Skopje Aerodrom - PARTIZAN
                              PARTIZAN - Cibona
                              Helios Suns - PARTIZAN
                              PARTIZAN - Union Olimpija
                              FMP - PARTIZAN
                              PARTIZAN - Budućnost VOLI
                              Crvena Zvezda MTS - PARTIZAN
                              PARTIZAN - Cedevita
                              Zadar - PARTIZAN
                              PARTIZAN - Mega Leks
                              Krka - PARTIZAN
                              PARTIZAN - Igokea

                              Opet nam se namestaju nezgodni mecevi u nekoliko kola zaredom.

                              Comment


                              • http://www.doubledouble.rs/slucaj-teriko-vajt-partizan/

                                Valjda ce sve biti ok.

                                Comment

                                Working...
                                X