Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mozemo da odahnemo!

    http://www.novosti.rs/vesti/sport.29...je-u-Partizanu

    Comment


    • Potpisao Majstorovic! Odlican izbor.

      Andric produzio ugovor do 2018-te. Veliki promasaj.

      Comment


      • Sezonu ce nam odrediti stranci na pozicijama 1, 3 i 5. Moraju sva trojica biti najmanje nivo Dzonsa da bi mogli da se uvatimo u kostac sa raznim alama.

        Comment


        • Tesko da se na petici moze dovesti neki strani igrac koji ce praviti razliku. Na pleju ce se naci neki igrac koji moze da zadovolji kriterijume, jer ih ima mnogo, a na trojci je pitanje da li cemo dovoditi stranca.

          Comment


          • Ako bude tako kako ti kazes onda ocekujem jednu prilcno losu sezonu.

            Comment


            • Ne mora da znaci, mozda Dzile iskopa nekoga, ali evo ti kazi, koga bi mogli da dovedemo na 5, a da to bude za male pare i da pritom pravi razliku? Plejmejkera je koliko hoces i tu ce Dzile dobro izabrati, u to sam siguran, ali petica nema. Ja sam se nesto potajno nadao da bi mozda mogao Krle da dodje da odigra jednu sezonu, jer mu se blizi kraj karijere, a imao je i tesku povredu prosle godine, ali tesko da ce se to ostvariti...Mi, posle Marica, nismo imali krstenog centra, a od tada je proslo 6-7 godina (ne racunam Pekmenov povratak 2012-te).

              Comment


              • Mora nesto crno i skocno i krakato. Slabi smo u pm fizicki. A mora i neka trojka. Ne mogu Vrabac i Andric da iznesu sezonu...

                Comment


                • Rakicevic verovatno potpisuje kad se vrati iz Kine, a moguce da Novica ostane.Strana pojacanja na 1,3 i 5 treba ocekivati od oktobra do januara.

                  Za one koji ne znaju pored Partizana Evrokup ce da igraju:Valensija, Gran Kanarija, Unikaha, Mursija, Bilbao(WC), Zenit, Himki, Lokomotiva, Niznji Novgorod(WC) Buducnost, Cedevita, Olimpija(WC), AEK, Ulm, Bajern, Alba, Redjo Emilija, Sasari, Trento, Kantu(WC), Hapoel, Ljetuvos Ritas i Zelena Gora.Zreb je 7. jula u Barseloni.

                  Francuzi kao sto sam ocekivao su okrenuli ledja, mada mi je malo iznenadjenje sto nema turskih timova.

                  Comment


                  • Rakicevic, Majstorovic, Bircevic itd nisu igraci koji mogu da budu neka prevaga. A Dzile nije neko ko od govana moze da pravi pitu.

                    Moraju 3 jaka crnca ako hocemo da se umesamo u borbu za neki trofej i da budemo konkurentni u EC.
                    Znam da smo u problemu sa parama, ali onda neka otvoreno kazu da cemo biti kurac dok je ova vlast na snazi.
                    Ovako cutimo i trpimo dok (ce da) nas karaju.

                    Comment


                    • Polako, tek je pocelo sastavljanje tima. Ne znam odakle vam informacija da Rakicevic potpisuje, ali ako tako bude, onda super. Zna se unapred da ce crnci biti igraci koji ce morati da prave razliku, ali mi je drago da dolaze domaci igraci koji su zaista korektni i koji su nesto najbolje sto mi mozemo da dovedemo u ovom trenutku.

                      Ne bi bilo lose da je Armsted bio povredjen prosle sezone, pa da dodje kod nas da se vrati u formu.

                      Comment


                      • Originally posted by Ljuba90 View Post
                        Rakicevic, Majstorovic, Bircevic itd nisu igraci koji mogu da budu neka prevaga. A Dzile nije neko ko od govana moze da pravi pitu.

                        Moraju 3 jaka crnca ako hocemo da se umesamo u borbu za neki trofej i da budemo konkurentni u EC.
                        Znam da smo u problemu sa parama, ali onda neka otvoreno kazu da cemo biti kurac dok je ova vlast na snazi.
                        Ovako cutimo i trpimo dok (ce da) nas karaju.
                        Evo ja ću da ti nepozvan kažem da ćete biti k ne dok je ova vlast na snazi već dok ne obezbedite EL. A mi dok držimo EL može da dođe bilo koja vlast mi nećemo zbog EL biti u minusu.
                        Vi ste se raspali zbog očajne organizacije kluba, zbog slepila vodećih ljudi i mita o instituciji. Partizan jeste institucija jer je prvak evrope ali svakako nije institucija po organizaciji, mlađim kategorijama... vaš uspeh se bazirao na konstantnom plasmanu u EL gde i sam vidiš da što se više puta plasiraš a konkurent ne, raste razlika i manja je šansa da se vratiš. Vlast je pomogla u prelaznom periodu, da, sad pomaže proporcionalno koliko i vama.

                        Comment


                        • Ta informacija za Rakicevica se vrti vec dve nedelje, videcemo sta ce na kraju da odluci.Malocas naleteo na informaciju da ukoliko Edo ne nadje strani angazman da bi mogao da ostane u Partizanu sa tim da bih u tom slucaju zeleo da se sa njim potpise dvogodisnji ugovor kako bi se na njemu zaradilo, a ne da klub iskoristi opciju u ugovoru(2+1).Mada od kako se vratio na teren, uopste mi se nije svidelo kako je igrao.Ne znam sta je bolje, da li da ostane ili da ode.Da li Dzile moze da ga opravi?
                          Last edited by Ricma; 29-06-16, 11:31.

                          Comment


                          • Originally posted by Uroš View Post
                            Evo ja ću da ti nepozvan kažem da ćete biti k ne dok je ova vlast na snazi već dok ne obezbedite EL. A mi dok držimo EL može da dođe bilo koja vlast mi nećemo zbog EL biti u minusu.
                            Vi ste se raspali zbog očajne organizacije kluba, zbog slepila vodećih ljudi i mita o instituciji. Partizan jeste institucija jer je prvak evrope ali svakako nije institucija po organizaciji, mlađim kategorijama... vaš uspeh se bazirao na konstantnom plasmanu u EL gde i sam vidiš da što se više puta plasiraš a konkurent ne, raste razlika i manja je šansa da se vratiš. Vlast je pomogla u prelaznom periodu, da, sad pomaže proporcionalno koliko i vama.
                            Jbg i ovakvi u kurcu smo izgubili tako sto je baju ukenjala trojka od tablu.

                            Ne slazem se sa tobom generalno, ali na sta bi licilo da se sloze dva ljuta rivala

                            Comment


                            • Originally posted by Uroš View Post
                              Evo ja ću da ti nepozvan kažem da ćete biti k ne dok je ova vlast na snazi već dok ne obezbedite EL. A mi dok držimo EL može da dođe bilo koja vlast mi nećemo zbog EL biti u minusu.
                              Vi ste se raspali zbog očajne organizacije kluba, zbog slepila vodećih ljudi i mita o instituciji. Partizan jeste institucija jer je prvak evrope ali svakako nije institucija po organizaciji, mlađim kategorijama... vaš uspeh se bazirao na konstantnom plasmanu u EL gde i sam vidiš da što se više puta plasiraš a konkurent ne, raste razlika i manja je šansa da se vratiš. Vlast je pomogla u prelaznom periodu, da, sad pomaže proporcionalno koliko i vama.
                              Ma da, bila je jako losa organizacija kluba. U 15 godina osvojeno 13 domacih sampionata uzastopno, 6 jadranskih liga, 1 F4 evrolige, 3 1/4 finala istog takmicenja, nekoliko domacih kupova...stvarno je losa organizacija kriva za danasnje stanje.

                              Comment


                              • http://www.zurnal.rs/kosarka/partiza...novic-vitkovac

                                Ocekivano, mada bi ja mozda zadrzao Cedu, mislim da je to igrac koji nikako ne moze da smeta pogotovo ako ima neku sporedniju ulogu u timu. Drago mi je da se resismo Milutinovica i Djumica. Ne bi bilo lose da ostane Novica, imali bi dobar par na cetvorci - Novica i bekap Bircevic. Tu bi se i na petici rotirao i Majstorovic i tacno nam treba jos jedan visoki igrac. Sto se Murica tice, ne znam...decko je grobarcina i sve to, ali mi se nikada nije nesto posebno svidjao. Ima jako telo, solidan sut, ali je onako malo zunzar, nije bas preterano inteligentan igrac.

                                Mislim da ce se sada uprava vise bazirati na dovodjenju niskih igraca posto su do sada vec doveli dva visoka. Mali Rakicevic i Carapic bi bili idealan tandem, tu ce jos biti Vanja, Cvele i Andric, taman uz nekog dobrog stranog pleja moze sve to lepo da se upakuje.

                                Vidim da niko ne komentarise moguce neucestvovanje u evrokupu. Mislim da je to busna prica...
                                Last edited by Batman; 02-07-16, 11:25.

                                Comment

                                Working...
                                X