Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako izadje ona Muriceva na +5 jebem ti.....

    Comment


    • E jbga, chokovali smo.

      Bice bolje uskoro.
      Last edited by Ricma; 21-02-16, 21:49.

      Comment


      • OVAJ KONJ MILUTINOVIC VOLA NE MOZE DA UBODE!!!!

        Comment


        • Bas smo imali epski choke na kraju, ali jbes ga.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Hvala Dziletu i momcima, borba do koske, kad je tako ne mogu da zamerim nikome nista.

            Cestitke igracima Mege, zasluzeno. I Dejanu naravno, grobarcina i dingospo

            Meni srce puno.

            Comment


            • Svaka cast na operaciji Nis 2016, sto bi rekli mi smo svoje pobijedili sta smo i koga smo trebali, steta kako se isunja one muriceva za +8
              Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

              Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

              Comment


              • Kakva steta jebote, bravo momci, ma bravo dzile!!

                Comment


                • Originally posted by SinisaKun View Post
                  Svaka cast na operaciji Nis 2016, sto bi rekli mi smo svoje pobijedili sta smo i koga smo trebali, steta kako se isunja one muriceva za +8
                  Na istu stvar mislim sve vreme, nakon toga napad nam ni na sta nije licio.Mec malo podsetio na onaj proslosezonski u Buducnosti, samo sto krajnji ishod nije tako fatalan.U svakom slucaju smo prekucali ocekivanja, mnogo smo imali propusta u odbrani od te promasene trojke Murica u narednih minut.Raspali smo se na obe strane terena kada je bilo najpotrebnije.

                  Comment


                  • Dzile je zasluzio ovo. Jebi ga...

                    Sad opusteno igrati KLS a na leto Dzile da odradi selekciju. Ako se izborimo sa potencijalnim BAT-ovima, vracamo se u prva 4 u ABA lagano.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by PRINCONI View Post
                      Preterujes za Miloja. Ne mozes ocekivati da dobija covek evroligasa sa klincima koji se menjaju iz sezone u sezonu i to u menadzerskom klubu. On svoj posao odlicno radi, a kada bude vodio takmicarski klub, onda mu se ovakve stvari mogu zamerati.
                      Zamalo 0-3 u finalima.

                      Samo protiv Zvezde u poslednje dve godine u neizvesnim zavrsnicama ima skor 0-6.Nije ni problem da ima negativan skor protiv jaceg tima, dosta je veci sto ima 0 pobeda i sto je u svim mecevima njegova ekipa vodila +10 i dozivela pad u igri.Njegova ekipa uvek pravi jedne te iste greske kada igra sa Zvezdom i dobar deo utakmica lici jedna na drugu i idu u istom smeru.Previse je na isti nacin gubio tekme da bih mogao da ga velicam kao sto neki rade, veoma precenjen trener.Za sve poraze protiv Zvezde je on uglavnom krivac.On jedine takmicarske klubove koji ce da vodi su Po Ortez, Oldenburg i timova slicne kategorije koji nemaju sampionske ambicije.Karijera Sase Obradovica ce za njega da budu nedosanjen san.Ono sto je on danas radio sa Albom(koja ne igra vise Evroligu i ima slabiji tim u odnosu na prethodne sezone) protiv jaceg i favorizovanog Bajerna je za divljenje, a ne bilo koja tekma Milojevica u Megi(ukljucujuci ovo veceras gde smo mi vise izgubili tekmu nego sto su je oni dobili) sa tim da ce dosta vise paznje da se pridaje njemu u narednom periodu.

                      Comment


                      • Originally posted by Ricma View Post
                        Na istu stvar mislim sve vreme, nakon toga napad nam ni na sta nije licio.Mec malo podsetio na onaj proslosezonski u Buducnosti, samo sto krajnji ishod nije tako fatalan.U svakom slucaju smo prekucali ocekivanja, mnogo smo imali propusta u odbrani od te promasene trojke Murica u narednih minut.Raspali smo se na obe strane terena kada je bilo najpotrebnije.

                        ma vidjelo se da ne mozemo stajati vise na nogama, i onda nikolic pogodi onu tricu nakon toga, vilson zasrlja, i vilijams pecatira, jos na kraju imamo sut za produzetak, ali mislim da bi nas tu nabili

                        uglavnom previse sansi da se odlijepimo kada smo imali 5-6 poena, i oni su se vracali teskim sutevima i jbg, ali ja sam prezadovoljan onaj osjecaj od sinoc taj ponos nisa ne moze platiti

                        off topic kako je djilas uspio smuvati anu dabovi, zenska je prelijepa, ima top tijelo, a on onakav _________
                        Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

                        Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

                        Comment


                        • Ljudi mi smo od borbe za opstanak u roku od mesec dana dosli na jednu loptu od trofeja i umalo dobili u 2 dana 2 jace, spremnije i uigranije ekipe koje su zajedno izvele blizu 100 bacanja. Da je bio dan pauze, ocistili bi ih 15 razlike.

                          Ponos level 10000000000!
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by PRINCONI View Post
                            Izvinjavam se na lupetanju nakon proslog derbija

                            Dzikic
                            Nisi ti lupetao već pogodio u suštinu i prošli derbi i jučerašnji su bili u svrhu predizborne kampanje da se malo i drugi deo Srbije raduje.

                            Zbog toga su igrači Zvezde i prošli put i juče iznenada dobili akutni oblik kurcobolje koja prolazi posle 24 časa mirovanja.

                            Ne sumnjaj ni trenutak u ovo što sam napisao.

                            Comment


                            • Steta, zasluzio Dzile da bude nagradjen. Igracima se nema sta zameriti, bila je borba do kraja.

                              Borba bre !!!
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Ne shvataj me pogresno, ali nemoj lupati molim te... na ovaj nacin omalovazujes Dzileta i igrace koji ostavljaju sve sto imaju u sebi na parketu

                                Comment

                                Working...
                                X