Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ок, ђуламо неку ЛШ. Прелепо. Шта се дешава са Евролигом онда?

    http://sport.blic.rs/kosarka/evropsk...osarci/lq5gqtd
    Arise, Serbia!
    You fell asleep long ago,
    And have lain in the dark.
    Now wake up
    And rouse the Serbs!


    sigpic

    Comment


    • Casiraghi/Batman, vi stvarno verujete da ako je ili ako bi doslo naredjenje, da bi tu pudlica nesto mogao da odlucuje ?
      Gubio je i Partizan tekme protiv slabijih od sebe dok je igrao evroligu, ali nije gubio derbije protiv Zvezde u raspadu vec je trpao sa vecom razlikom. Kontradiktorno je govoriti da nusu imali motiva a sa druge strane plasirati pricu da Zvezda juri drugo mesto zbog domaceg parketa. Jeste Radonja limitiran trener, ali nije ni amater pa da gubi od ekipe kojoj je kljucan igrac Ceda Vitkovac. Pa da tog Cede nije, Partizan bi bio ispod Tajfuna na tabeli. Daleko su i Dziletova Krka i proslogodisnji Partizan od ovoga sad, tako da mi nema smisla da se sada porede ti rezultati, a po meni Zvezda nije slabija u odnosu na proslu sezonu, jedino sto su prosle godine bili mnogo uigraniji jer su sklopili ekipu jos pre pocetka sezone. Procice i izbori i taj ugovor sa mts, sa ovakvom politizacijom sporta Partizan nece imati nikakav pristojan budzet da formira ekipu koja ce parirati Zvezdi koliki god kosarkaski mag bio Dzikic. Nema potrebe da ja dalje ubedjujem bilo koga u svoje misljenje kako je Zvezda izgubila od Partizana, kada je vecini lepse da vide ono sto zele da vide. I ja bih voleo da je Partizanu ove godine zaista krenulo na svim poljima, da ce cak i pudluca nakon podizanja optuznice da zavrsi na mestu na kome je odavno zasluzio, mada ce pre u centralni zatvor oni koji su pudlicu slali tamo sa natpisima u Pioniru, nego li on.

      Comment


      • Ja ti samo kazem da je ovo jedini tip utakmice gde smo mogli da ih dobijemo a Dzile je to iskoristio. A to da nisu imali motiva je smesno, samo su odigrali ispod nivoa. Izasle su im i neke lopte iz obruca pred kraj.

        Ovo za budzet stoji i toga smo svi svesni. Bitno je odrzati se u zivotu do nekih boljih vremena a Dzile to moze ako ga ne budu busili iznutra.
        sigpic

        Comment


        • Pa kako to da puste? Šta, objasnili Mileru da maši?Ja sam protiv njih isto i voleo bih da to može da se dokaže, ali ne može ni jedna partija da odlučuje o ishodu derbija jer bi ispao skandal.
          Za sponzore i ostalo se slažem. I ovo dovođenje igrača u Partizanu fk je mazalica. Pa što ih niste doveli na početku. Ima smisla sve što pričaš, sem za derbi.

          Ajde na ulice ljudi. Javno pozivanje na mirno okupljanje protiv jednoumlja i poltronstva.
          Last edited by Cassius Clay; 28-01-16, 10:58.

          Comment


          • Dobijala je Zvezda pre nego sto se ponovo ''podigla'' i to su uglavnom bile prve utakmice u sezoni cak i gde je Partizan bio prvi domacin.Nema tu sta da se prica, nas je isao sut oni su tu najvise podbacili.Sut nas sigurno nece dobro sluziti kao protiv Zvezde.U nekim utakmicama hoce, ali to ce pre biti izuzetak nego pravilo zato sto ne vazimo za dobru sutersku ekipu.Poklopilo se da mi imamo dobro sutersko vece, a kod njih skroz obrnuto.Slazem se delimicno sa Nesom i u vrh glave cemo ih uzeti dva puta.Mada istina retko kad(mozda nikad) nismo gubili taj drugi mec u sezoni zato sto nam se do tada uigrao tim i sve smo mleli pred sobom.

            Dzile je prosle sezone podbacio sa Krkom, a tim koji je imao nista nije jaci od sadasnjeg Partizana.Na kom su mestu zavrsili?Metalac zavrsio ispred njih, o cemu mi pricamo.

            @Cirilicni Uros

            O tome sam ja pricao nedavno, bice organizovane dve Evrolige sto bi bila i bolja solucija od Evrokupa.Samo je malo paradoksalno da se zove Liga Sampiona posto znas da ce u ULEB-ovoj Evroligi da igraju najbolji timovi.Igrati sa Himkijem, Lokomotivom,Unikahom i sa par jos dobrih timova zvuci dobro.

            Comment


            • sigpic

              Comment


              • Originally posted by PRINCONI View Post
                Casiraghi/Batman, vi stvarno verujete da ako je ili ako bi doslo naredjenje, da bi tu pudlica nesto mogao da odlucuje ?
                Od koga naredjenje? Goviris isto kao Vujosevic, bavis se teorijama zavere. Drzava i vlast mogu da upravljaju sponzorstvima i javnim preduzecima, da odlucuju ko ce i koliko para dobiti, ali ne mogu i onim sto se desava na parketu. Ja o tome govorim sve vreme. Cela prica sa Telekomom stoji kao i sa ostalim sponzorima (osim NIS-a) i sigurno sve to ima veze sa izborima, ali je smesno verovati u pricu da tamo neko moze da namesti derbi kako bi sebi skupio politicke poene. Zvezda jeste jaca od nas, jeste imala motiva, jeste da je jurila drugo mesto, ali kvalitet na papiru se treba preneti i na teren, a na to kako ce se preneti uticu mnogobrojni faktori (ne politicki). Zvezdi je gomila suteva na utakmici bukvalno izasla iz obruca. Ajde probaj tako da sutiras na kos i da na taj nacin namerno promasujes. Mislim da neces uspeti.

                Po meni je Partizan sasvim zasluzeno dobio utakmicu, a to sto Zvezda nije bila na nivou o tome treba da razmislja suprotni tabor, a ne mi. Da smo sada na pocetku lige sa ovim trenerom i ovim timom bili bi gotovo sigurno u plej ofu, ali posto je Bozic zasrao do balcaka sada moramo da se vadimo da ne ispadnemo iz lige pa nam se svaka pobeda nad jacim i kvalitetnijim rivalom cini namestenom ili nezasluzenom.

                Comment


                • Sa daljom diskusijom bi ili zavrsio na saslusanju ili bi me prskalica banovao , tako da nema smisla dalje ici

                  Comment


                  • Muricu kao da se iskljuci mozak u pojedinim momentima, zasto covjece ne uzimas normalne suteve pa promasis promasis, nego neke iz okreta


                    jbt pa koja je ovo pljacka, u ovu ekipu jos staviti branka lazica i ono da se svi zajedno i kolektivno cude, kakva je ovo liga kad je tadija dragicevic zasticen kao bijeli medvjed ,
                    Last edited by SinisaKun; 30-01-16, 19:26.
                    Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

                    Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

                    Comment


                    • Dobro, ovo je bilo i ocekivano da se izgubi. Sada sledi ono glavno.

                      Comment


                      • Slaba igra, ali opet smo drzali neki nivo. Kad god smo ih stigli, odmah kradja sudije kad je bilo bitno, onda je sve lakse.

                        Sve u svemu, kad se pogleda trenutni kvalitet, a i protiv koga i GDE smo igrali, ne moze se ocekivati nista vise...

                        Vidi se da postajemo tim, nisu vise ta gostovanja gde se raspadamo u svakom porazu

                        Comment


                        • Haha

                          http://www.kurir.rs/sport/kosarka/fo...clanak-2124911

                          Comment


                          • Rutinski

                            --------------------

                            Pred početak večerašnje košarkaške utakmice Partizan-Zadar publika u Pioniru mogla je da čuje rokenrol klasik ''Welcome to the Jungle'', grupe Guns and Roses i to kada je u halu ulazio trener domaće ekipe Aleksandar Džikić.

                            Tako je nastavljena nova akcija kluba da najava svake domaće utakmice bude uz neki rokenrol klasik, ili neki od njegovih derivata – hard rok ili pank.

                            Ova akcija pokrenuta je kada je Džikić postao trener.

                            Partizan u tri domaćinstva od tada nije izašao iz osamdesetih godina prošlog veka: Na meču protiv Cibone emitovana je pesma Put, velikog srpskog rok benda Partibrejkers, dok je "večiti" rival Crvena zvezda dočekana pank klasikom Troops of Tomorrow - Vojska sutrašnjice.

                            Prema nezvaničnim saznanjima Bete u klubu, postoji dugačak spisak pesama, a spisak je u najvećoj meri sastavio Džikić.



                            Last edited by Mr. Wolf; 06-02-16, 21:56.
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Ih, kada bi sve ovo bila istina...

                              Kratkoročna saradnja Partizana i Aleksandra Džikića, isprva potpisana do juna ove godine, veoma brzo trebalo bi da bude pretvorena u stabilan dugoročan ugovor. "Blic" piše da su čelnici crno-belih pripremili treneru ponudu za saradnju do 2018. godine i da je on u načelu pristao. Isti list navodi i da je sastavljena lista pojačanja na kojoj su: Malkom Armsted, Stefan Birčević, Nikola Radičević i Đorđe Majstorović.

                              Comment


                              • Originally posted by Batman View Post
                                Ih, kada bi sve ovo bila istina...
                                Nije toliko daleko od istine ali o tom-potom.
                                Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                                Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                                Comment

                                Working...
                                X