Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Izgledajte ovaj video Gospodina, zna znanje, harizmatican, ima autoritet...

    Ima tu i poucnih stvari

    Comment


    • Kec na Grobare protiv Cibosa sledeće kolo kao vrata.

      Mnogo mrtva Cibona, uzima njih Partizan pod naletom promene trenera.

      Živi bili pa videli...

      EDIT: Još se i raspadaju otišao Jagodić Krudža, Marva i sad ovaj mali Zubac.
      Last edited by Brajkula; 06-01-16, 10:55.

      Comment


      • I da izgubimo bice mi lakse jer verujem da Dzile zna sta radi i da ima ideju kako dalje, a ne kao do sada...

        Comment


        • Da je ovaj potez povucen nakon MZT-a ova sezona bi se mogla spasiti, mada mozda u upravi znaju da peto mesto ne donosi Evrokup pa je bilo svejedno da li ce Bozica smeniti posle MZT-a ili Sutjeske.Svake godine sa izuzetkom ove(jer smo mi i Metalac odbili da igramo pa je tu samo uletela Olimpija) smo imali minimum tri predstavnika i bicu razocaran ako zahvaljujuci ovoj sporoj reakciji se isti ne izbori.Sa svetlije strane, dolaskom Dzikica smatram da mu je Pekovic dao garanciju da ce mu obezbediti kvalitetan sastav za sledecu sezonu.To je i najvise kocilo njegov dolazak.Peto mesto bezi dve pobede, ako bi se pobedili slovenski timovi na gostovanjima mozda bi mogli da zavrse u gornjem delu tabele.Pocnimo lepo od sledeceg meca protiv Cibone pa da vidimo gde ce to da nas odvede.Posle toga sledi gostovanje Krki.

          Comment


          • Comment


            • Dobro je sto sledecu igramo sa raspalom Cibonom koja bi mogla da se dobije bez neke velike taktike. Ipak je Dziletu potrebno malo vremena da ukomponuje ekipu.

              Comment


              • Originally posted by Ricma View Post
                Da je ovaj potez povucen nakon MZT-a ova sezona bi se mogla spasiti, mada mozda u upravi znaju da peto mesto ne donosi Evrokup pa je bilo svejedno da li ce Bozica smeniti posle MZT-a ili Sutjeske.Svake godine sa izuzetkom ove(jer smo mi i Metalac odbili da igramo pa je tu samo uletela Olimpija) smo imali minimum tri predstavnika i bicu razocaran ako zahvaljujuci ovoj sporoj reakciji se isti ne izbori.Sa svetlije strane, dolaskom Dzikica smatram da mu je Pekovic dao garanciju da ce mu obezbediti kvalitetan sastav za sledecu sezonu.To je i najvise kocilo njegov dolazak.Peto mesto bezi dve pobede, ako bi se pobedili slovenski timovi na gostovanjima mozda bi mogli da zavrse u gornjem delu tabele.Pocnimo lepo od sledeceg meca protiv Cibone pa da vidimo gde ce to da nas odvede.Posle toga sledi gostovanje Krki.
                Od Krke već gubite. Mrtva neka tekma u najavi.

                Comment


                • Debeli trener ne moze da ne valja.
                  Mnogo sam srecan prvenstveno zbog Dzileta i njegove keve...grobarcine velike

                  Nadam se dugogodisnjoj saradnji!

                  Comment


                  • Na 2 godine potpisao Dzile...

                    Comment


                    • Originally posted by Brajkula View Post
                      Od Krke već gubite. Mrtva neka tekma u najavi.
                      I meni se isto tako crta u glavi, covek ne moze da bude toliko optimistican kada nema Duleta.Mozda Dzika vrati taj optimizam.

                      Comment


                      • Tesko je hladne glave pratiti kosarkasku sekciju nakon svega sto nam je uradjeno iznutra i spolja, ali moram da pozdravim dolazak Dzikica. Nije da se narocito razumem u kosarku, ali koliko je meni poznato radi se o jednom dovoljno iskusnom i strucnjaku koji uziva u svom poslu, iz kojeg izbija partizanstina kako bi mi rekli, kao i iz Duleta, i koji je, jednostavno receno, jedan veliki car. To najbolje znaju Novobeogradjani.

                        Srecno Dzile.

                        Comment


                        • Dzile je krenuo sa radom.

                          http://mondo.rs/a863707/Sport/Kosark...Partizana.html

                          Sto se tice Amera tu Dzile ne moze da omasi.

                          Comment


                          • Zna Dzile i da omasi sa Amerima (slucaj u Olimpiji) , ali to nije precesto i to je sasvim realno, ne moze se uvek pogoditi...

                            Ali prosle sezone je pogodio 150% sa Malcolma i Bookera, nek bude i sa Vilijamsa

                            Comment


                            • Reko bih da je ovaj Amer bio glavni uslov za dolazak Dzikica i da je to bio kamen spoticanja sve vreme i da je on takvu vrstu garancije trazio jos useptembru pre nego sto bi preuzeo klupu Partizana.Da mu je ovakav roster Partizana odgovarao, sigurno bi dosao ranije.Nek je obojici sa srecom.

                              Comment


                              • Ne vjerujem da je jedna igračka pozicija bila kamen spoticanja.
                                Prije su to bili postavljeni ciljevi u septembru. Tada je pred njega stavljen cilj plasmana u 4 ABA lige, a sada, za iste ili veće pare treba da izbori opstanak.
                                Džikić iskusno sačekao vodu na svojoj vodenici.
                                Ne mislim ja da je njemu novčano značajno to što je sada vjerovatno pogodio kojih 10K više nego sada jednostavno pritiska na njegov rad nema. Sve što napravi biće bolje od predhodnika, a ako i ne uspije niko ga neće moći kriviti jer je doveden u ekipu koja trenutno drži fenjer.
                                Za početak je odradio izvrstan porez za sebe, a vjerujem da će i klub da njim uspjeti da izbjegne posljednja 2 mjesta.

                                Comment

                                Working...
                                X