Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Rekao sam primer, i moze se postici to da ljudi vide svojom ocima sta se desava i kako se rusi najveci srpski klub...

    A sada kad je otisao, sponzori se redjajuu, plivamo u parama, igrace niko ne davi, otresava nas Sutjeska stoka razlika, ma lepota... cuti dok te karam fazon
    Last edited by Ser Gagi; 04-01-16, 23:32.

    Comment


    • Originally posted by Ser Gagi View Post
      Rekao sam primer, i moze se postici to da ljudi vide svojom ocima sta se desava i kako se rusi najveci srpski klub...
      Pa zato ti i kazem, ljudi jako dobro vide sta se desava cak i da se o tome ne prica. Sve je jasno kao dan kada je Partizan u pitanju.

      Comment


      • Bolje je da se prica, da se ne zaboravlja sve to i ne praviti se da je sve ok otkako je otisao dvojac...


        Ljubitelji košarke i mediji su sa nestrpljenjem očekivali pres konferenciju posle duela Sutjeska - Partizan u kojoj je Partizan doživeo jedan od najtežih poraza u poslednjih desetak i više godina.

        Mnogi su smatrali, bili gotovo uvereni, da će duel u Nikšiću biti poslednji na klupi Partizana koju je vodio legendarni kapiten Pera Božić. Većina je smatrala da neka nikakve dileme da će Božić na pres konferenciji podneti nepozivu ostavku. Možda baš ne neopozivu, ali ostavku svakako. Ništa se od toga nije desilo. Božić je pokazao vidno razočaranje zbog onoga što je njegov tima pokazao, ali na pitanje da li razmišlja o ostavci je rekao:


        "Ja nemam takav karakter. Nikada se nisam predavao kao igrač pa neću sada ni kao trener. Verujem o projetak koji smo započeli. Ne razmišljam o ostavci".
        Ostaje da se vidi šta će dan posle utakmice reći čelnici kluba.
        Oooooooooooo Pero ostani

        Comment


        • Bolje i beton sa Duletom nego ovo skidanje gaca. Bar bi se posteno pobili sa nekim Veternikom.
          sigpic

          Comment


          • Dace Bog da se ovo realizuje. Ako nista drugo, bar cemo imati dobrog trenera za narednu godinu koji ce moci na vreme da sastavi ekipu. Ova sezona je i onako vec izgubljena...

            http://www.sportklub.rs/smena-za-ops...c-menja-bozica

            Comment


            • Povodom toga nista necu da komentarisem dok ne dodje potvrda.Vidim ovako da ima naznaka da ce to da se desi.

              Za razliku od ostalih, cekam da vidim sta ce da se odradi sredinom sledece sezone pre nego sto cu da opljunem po upravi.To da pljujem svakog po difoltu ko god sad u upravi da sedi je debilno.Jedino ko je za kritiku je Bozic.Ni Rim nije izgradjen za jedan dan.

              Nije vam valjao Danilović, došao Peković pa ste mu se zahvaljivali, kovali ga u zvezde. Otišao na ručak sa Čovićem, nama propada sezona od koje niko ništa nije ni očekivao - sada je govno izdajničko. Ako na leto dovede 3-4 dobra pojačanja i napravi konkurentnu ekipu, opet će biti car.
              Ljudi dragi, volim i ja Duleta, žao mi je što je onako završeno sa njim, ali sada trebamo razmišljati o našoj budućnosti, a ne očajavati za onim što je bilo.

              Comment


              • tacno ispadamo iz aba lige

                Comment


                • TO!

                  http://kkpartizan.rs/sr/vest/1764/al...k-partizan-nis

                  Comment


                  • Najlogicnija moguca zamena za Duleta, ne znam sta se cekalo ovoliko.

                    Pustiti Prti na razglasu vec protiv Cibone.
                    sigpic

                    Comment


                    • Dobrodosao Dzile grobare, trebao si odmah posle Duleta...

                      Comment


                      • Napokon je dule dobio dostojnu zamenu.
                        Bice zanimljivih kzs a ni igraci vise nece moci da se setkaju po terenu

                        Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                        Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                        Comment


                        • Covek je likcina i meni je iskreno mnogo drago sto je on preuzeo kormilo Partizana. Sledece godine sigurno mozemo da ocekujemo kvalitetne a ne mnogo skupe strance, jer Dzile je to uvek znao da odabere. Covek je za kiki-riki doveo Bukera i Armsteda u Krku a svi smo videli kakvi su oni igraci.

                          Jbg sad, mozda je malo kasno za spas ove sezone, ali nikad se ne zna. Ako dobijemo Cibonu i Zadar kuci i ako uspemo da otkinemo dve pobede na strani iz tri urakmice (Krka, Olimpija, Tajfun) mozemo da spasemo dupe. Mislim da se moze dobiti i Cedevita u Pioniru, ako se neke kockice poklope. Dobra je stvar sto igramo sa 3 ekipe iz Slovenije, jer Dzile je tamo radio nekoliko godina i dobro ih poznaje.

                          Dobra strana - Igramo sa ekipama koje su nam direktni konkurenti za opstanak (Olimpija, Krka, Zadar, Cibona, Tajfun).

                          Losa strana - Slede nam utakmice sa top 3 ekipe.

                          Videcemo sta ce biti, ja mnogo verujem u Dzileta.
                          Last edited by Batman; 05-01-16, 18:04.

                          Comment


                          • Racunam na poraze u derbiju i u Moraci a teoretski Dzile sve ostalo moze da dobije. ABA liga je sve veci krs i dobar trener moze dosta da uradi u vrlo kratkom roku na cistu improvizaciju i osecajem utakmice. Ako ne bi smo sa Mutom ludim imali makar 9-9 skor da secem onu stvar. Izvuci cemo to jebeno 12. mesto.

                            Pustis Dzileta da radi i bice sve ok.

                            Idemoo madafakaz

                            sigpic

                            Comment


                            • Ajd konacno nesto pametno da se desi, jedva cekam prvu utakmicu
                              Mislim da bolje rjesenje nije moglo i da jednostavno bolji kandidat nije mogao da se izabere, vjerujem da ce nas izvuci iz zone ispadanja, u najboljem slucaju eurocup. Isvuce nas i imace vremena da probere ove mladje i ove sto valjaju za sledecu sezonu
                              Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

                              Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

                              Comment


                              • Srecno Partizanu i novom treneru Dzikicu
                                * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                                Comment

                                Working...
                                X