Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Time-out Pere Kvržice Božića mmmm ovako,gledajte,Milutinac ovde mmmm ne ovako Anđuša ovdje a ovdje mmmmm Čeda ,Čeda ovdje..BIIIPPPPP sirena..gledaj vamo ,gledaj vamo BIPPPP sirena... ko je najbolji-PARTIZAN..

    Comment


    • Ako se Bozic ne otera, ladno cemo ispasti iz lige. Mi gubimo "sigurice" a one najteze utakmice nam tek slede (Zvezda, Cedevita, Buducnost, Olimpija u gostima)...

      Nije ovaj covek sposoban da vodi ekipu.

      Comment


      • Sram te bilo ako ne das otkaz Bozicu. Jednu akciju za celu sezonu nismo imali. Igraci ne znaju blok da ti postave alo breeee...

        Comment


        • Hteli ste da terate duleta, hteli ste promene evo vam trazili ste gledajte.
          Ja ostajem pri onome sto sam rekao pri duletovom odlasku pionir me jos dugo nece videti dok je ova bagra u klubu.
          Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
          Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

          Comment


          • Po meni je glavni problem nedisciplina. Dok je Dule bio, svi su ga posmatrali sa velikim strahopostovanjem, a Bozic je na tajm-autu kao neka baba pa samim tim igraci mogu da se ponasaju na terenu kako hoce.

            Comment


            • Svi mars iz kluba sve vam jebem izdajnicko!

              Comment


              • Tuga, cemer, jad...

                Comment


                • Занимљиво...

                  Arise, Serbia!
                  You fell asleep long ago,
                  And have lain in the dark.
                  Now wake up
                  And rouse the Serbs!


                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Ljuba90 View Post
                    Svi mars iz kluba sve vam jebem izdajnicko!
                    Ko je koga izdao?

                    Comment


                    • Klub koji ih je napravio to sto jesu, klub su izdali !

                      Comment


                      • Mnogo toga treba da nauci od duleta
                        Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                        Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                        Comment


                        • Kakva grupa pickastih lobanja se trenutno nalazi u klubu, sve mu jebem pobijedi ako mozes izgubi ako moras ali bar pogini ko covjek
                          Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

                          Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

                          Comment


                          • Originally posted by Ser Gagi View Post
                            Klub koji ih je napravio to sto jesu, klub su izdali !
                            Pitam kako su izdali klub? Ko je izdao? Na koji nacin?

                            Comment


                            • I odma da kazem da pera nije zasluzio onakvo skandiranje, trebaju nekom drugom da skandiraju ali izgleda da su zasticeni.
                              Pera je kriv jedino sto nije otisao na vreme ili jos vecu gresku je napravio sto je usao u kolo sa takvim ljudima.
                              Da ponovim ne pero odlazi vec uprava napolje.
                              Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                              Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                              Comment


                              • Najteze od svega mi je sto pera ovo nije zasluzio da ide na ovakav nacin, imam osjecaj da u ih ljudi samo iskoristili, ali kad vec nece sami da odu na vrijeme do teskih situacija moralo je kad tad doci, doslo mi je da placem kad sam ga vidio pri izlazu
                                Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

                                Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

                                Comment

                                Working...
                                X