Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nadao sam se da ce pera u penziju, a da dodje vujanic i jos jedna cama. vidim vijamo crnca pleja, znaci nista od vujanica otprilike. ima tu klinaca koje treba razvijati, nema smisla da bude guzva

    ne bi bilo lose da dodje bobi. a za andjusica nisam nesto specijalno odusevljen,al sta sad. jedino neki ugovor na 4-5 pa da ga prodamo za dve sezone negde za pola milke

    Comment


    • Originally posted by M-POT View Post
      Nemoj se nerviras,ja bih bas vole da Lukas dodje u Partizan to mi je omiljeni igrac sa koledza,ali Partizan ima jako cudnu politiku.Partizan ce prvo pokusati da produzi ugovore sa veteranima kao sto su Katic,Bozic i Kecman,pa ce onda juriti domace igrace kao sto su Cakarevic,Marjanovica,Andjusic,Vujanic.....pa tek onda tamo negde sredinom septembra oni krecu po Amere,neverujem da ce to biti Lukas jel ako dodje Vujanic tu je kraj price.Tesko da ce ga i potpisati na dve godine jel bi to bio rizik ako se neprivikne na evropsku kosarku tako je reko Vlada u jednoj emisiji!!!
      Brate nemoj da se ljutis nisam mislio nista lose!!!!!
      E i jedno pitanje sta bi sa onim Mike Taylor-om sto je pre dve godine igrao u Zvezdi,on bi bio jak zanimljiv igrac za Partizan???
      Opusti se ;) Partizan ima takvu politiku jer ceka cut u NBA nisu svi igraci u Americi odusevljeni Evropom pa odmah trce ovamo ;)

      Comment


      • sta bi sa onim leejem iz radnickog?znam da su i za njega spominjali da treba u partizan

        Comment


        • Originally posted by trigger View Post
          sta bi sa onim leejem iz radnickog?znam da su i za njega spominjali da treba u partizan
          On je neki plan B izgleda.
          sigpic

          Comment


          • Ma kakav plan B, decko rastura, ja bih njega u plan A

            Comment


            • pa sad kad je gist otisao ne znam sta cekaju,ako vec planiraju da ga dovedu nek urade to sto pre dok i ovaj ne ode negde

              Comment


              • Svi Srbi ostaju u ekipi (sem Aljose), ovih dana se pregovara sa menadzerom Dragicevica, Bobi i Cantekin otpali, Micic budalastina sa Sportala, cekace se jak centar Amerikanac, kao i ubitacni plej kome ce Miljenovic biti alternativa, a ima jos nekih opcija koje se cuvaju kao tajna i necu ih iznositi da ih ne bi kvario. Za Andjusica sam ti pisao, kao i pre tri nedelje jos u pretposlednjoj kolumni na kosarka.rs pa umalo da se to izjalovi, ali ovako je pravna formalnost, malte ne gotovo oko dolaska najboljeg sutera posle Tripkovica
                Ovo je Tegi poslao nekom inasajderu na mail...100 %.

                Svidja mi se sto ce Miljenovic biti u 12,sto dolazi Andjusic i Vladimir Dragicevic-zver od igraca.

                Comment


                • Gist bio dopingovan!
                  Bivši košarkaš Partizana mt Džejms Gist igrao je dopingovan u prvom meču finala plej-ofa Super lige, 1. juna protiv Hemofarma, saopštila je Antidoping agencija Srbije.
                  Crno-beli su pobedili na toj utakmici, a potom su i osvojili titulu prvaka Srbije.

                  Gist, koji je po završetku sezone napustio Partizan i prešao u turski Fenerbahče, bio je pozitivan na zabranjenu supstancu karboksi THC.

                  Comment


                  • 10 titula

                    Comment




                    • Naduvani brat!

                      Comment


                      • Originally posted by DovlaBGD View Post
                        10 titula
                        pa naravno kad je partizanima dozvoljeno i da tuku sudije, gepekuju ih, i da se igraci dopinguju etc

                        Comment


                        • Originally posted by carter985 View Post
                          pa naravno kad je partizanima dozvoljeno i da tuku sudije, gepekuju ih, i da se igraci dopinguju etc
                          Partizanima? U kom si ti haosu jbt :S

                          Comment


                          • pa jel ti to dosad nisi znao otkud vam taj naziv kluba?

                            Comment


                            • Cestitam Cartere upravo si dobio ignore od mene.Ne vredi se s tobom raspravljati.S jedne strane nerviras se sto ti pojedini iskompleksirani Grobari sa drugh foruma vredjaju tvoju Zveydu, a ti dodjes ovde i sve nas provociras i pokazujes da se ne razlikujes od tih istih navijaca.

                              E moj Giste, priznaj da si tada jurio zmajeve po terenu?

                              Comment


                              • trebas i ti karteru jedan dzoint da smotas lakse ces da podneses novu sezonu

                                Comment

                                Working...
                                X