Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • U djavola, koliko gresaka u poslednjoj cetvrtini.Nema tog igraca sem mozda Andjusica koji bi mogao u ovakvim trenucima da povuce ekipu.Da Andjusic danas nije igrao, rutinski bi ovo dobila Cibona.Previse je gubio lopti kada je on organizovao igru, ali nije mi jasno zasto je Djumic stao.Nema igraca koji ce da nosi sigurne poene, ova ekipa ce kao i do sada da bude sklona oscilacijama.Steta, mogli su da imaju dve ili tri pobede vise na svom kontu.Tacno ne znas ko je bio losiji u poslednjoj cetvrtini, Djumic ili Vitkovac ovaj put prednjace.Jedina svetla tacka je agresivnu odbranu koju su igrali tokom celog meca, ginu za skoro svaku loptu.Ali u napadu su odron, sto Ljuba kaze potrebna su pojacanja.

    Comment


    • Ne pamtim kad sam se više iznervirao gledajući Partizan.
      Ja nisam od onih zluradih navijača Zvezde koji mrze Partizan, i to na mene ne utiče,
      u bilo kom smislu.

      Ova se nesrećan Cibona nudila celu utakmicu, i posebno ovu poslednju četvrtinu.
      Neverovatno je da je najiskusniji igrač Partizana,Vitkovac inicirao brodolom Partizana
      u 4/4, pride ono promašeno ?!?!? zakucavanje Bože Đumića.

      Znam da je teško, da je ovo potpuno nov tim,
      skupljan usput, i koji još nije konfigurisan, ali brate i ova Cibona je skrndelj,
      koji je dušu dao da je Partizan odelje u Zagrebu.

      Šteta, zaista prava šteta.

      Comment


      • Nikad gori partizan izgubio od nikad gore cibone. Nije sve tako crno nesto je i crnje.
        Ali sve je ovo ocekivano tako da ko gubi zivce na ovaj partizan i ovu sezonu nije normalan.
        Last edited by rope; 17-10-15, 19:33.
        Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
        Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

        Comment


        • Sa drugog foruma, nije to bitno... covek je rekao sve na temu KK Partizan !!!

          Comment


          • Batali vise tu pricu, jer je potrosena i dosadna. Bilo je sta je bilo i nece se promeniti, ovako samo drobimo pricu u krug.

            Uzgred, u ovom tekstu je nadrobljena gomila gluposti.

            Comment


            • Kad je mene Maric ubedjivao da je Bozo Djumic korektan centar, ili nesto slicno. A nekad smo kukali na Gagica i Muslija.
              Za neke poteze pojedinih igraca na nekim mecevima, potrebna je strucna i veoma duboka analiza.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Andjusic, Marinkovic, Andric, Muric, Vitkovac - jedinih pet kosarkasa u ekipi. A sva petorica imaju neke ozbiljne nedostatke...
                Od ostalih je jedino Cvetkovic koliko toliko upotrebljiv.

                Nama realno treba jedno 4 pojacanja, a i sa dva bih se sutirao u dupe.
                Jedino sto mislim da je kasno i da nemamo velike sanse za PO. Onda ne bih ni dovodio amere vec ako je moguce neke klince sa bar malo talenta u sebi. Svejedno mi dal sam 5. ili 10. u ligi, a bitno je da se ne trose pare ako nismo sigurni da ce ta pojacanja biti dovoljna za TOP 4.

                Comment


                • Treba videti sta ce uraditi do NG, tada cemo valjda znati sudbinu ove sezone, ali kako smo krenuli, ona je vec poznata, pogotovo sto je u drugom delu tezi raspored, a u ovom mi vec imamo haos.

                  Mi neke vise ciljeve za PO ili slicno ocigledno nemamo, jer bi do sada doveli bar dva ozbiljna igraca, sto nije ni minimum. Znaci tranzicija koja ce imati svrhu ove sezone ako guramo sto vise i ovo malo jada od mladih talenata sto imamo. Onda i ne vidim poentu za sada dolazaka veterana poput Cede i Koste (koji je bas neupotrebljiv na moje iznenadjenje), ali ako nisu kostali nista, ko te pita, mada bi oni u timu koji pretenduje na neki vrh, pogotovo Ceda, bili skroz fina adicija timu, ovako nema neke poente. Ne mogu da verujem koliko je Kosta propao, a nekada vazna karika u nekim evropskim timovima, sada ni na iskustvo i neko znanje, rutinu, ne moze ni mene da prodje, kamoli prosecnog ABA centra.

                  Od mladjih, mislim da se Vanja uplasio kapitenske trake, jbem mu mater veliki je to teret za njega, i cini mi se da mnogo i ocekujemo od momka.

                  Osecam da je ogranicen budzet, a verovatno nas sada i najobicniji polovnjaci i prosecni igraci zajebavaju, jer nemamo nista da ponudimo, borba za trofej, neku okosnicu tima, uglednog trenera, evropsko takmicenje, nemamo nista.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Sace Pekovic da od svog novca dovede jos ta 4 pojacanja, evo samo sto nije. Samo sto nama ne moze pomoci ni cela nova ekipa bez pravog trenera, a ne skupa diletanata.

                    Comment


                    • Za ovaj post je vec Betmen odgovorio u temi.Samo bih na to da dodam, da ni Lovernj, Vesterman, Dalo kao i ostali stranci koji su dolazili do nisu se puno pitali gde ce oni da predju, jer su im agenti Misko ili Raskovic.Tu je svaka stvar jasna, taj lik bas zivi u iluzijama.Dule Vujosevic nije glavni krivac, ali je predstavljao deo problema.

                      Pojesce govna kroz nekoliko dana kada dodje novi sponzor, a onda ce poceti da menja plocu.

                      Originally posted by Freshman View Post
                      Kad je mene Maric ubedjivao da je Bozo Djumic korektan centar, ili nesto slicno. A nekad smo kukali na Gagica i Muslija.
                      Za neke poteze pojedinih igraca na nekim mecevima, potrebna je strucna i veoma duboka analiza.
                      Govorio sam da treba da igra desetak minuta zato sto su se utakmice igrale dan za danom, a ti si predlagao varijantu gde bi par igraca za 24 sata odigralo 70 minuta i vise posto Djumic ne bi trebao da igra vise od 3 minuta, a normalno je da Macvan odigra 37 od toga dosta na petici u prvoj utakmici zato sto je Milutinov bio povredjen.Pa da, trebali smo da igramo samo sa sest igraca u rotaciji.

                      Kole je pokidao ligamente nedavno, bice katastrofa jos par meseci, a onda ce poceti da lici na nesto.Covek se na svoje insistiranje ranije vratio na teren, a trebao je da miruje.Nadam se samo da nije sklopljen otvoren ugovor sa njim, jer bi u tom slucaju cim bi povratio formu zapalio negde.Verujem da ce da pruza bolje partije kako bude odmicala sezona i da ce da igra veci deo meca, Djumic da skupi nekih 10-15 minuta, a kusur ostaje Koprivici.Mislim da bi bilo najbolje juriti igraca koji moze da pokriva 4 i 5.Znacilo bi u nekim utakmicama kada su nam svi centri u kontra-ritmu da Ceda i stranac igraju u zavrsnicama.

                      Mislio sam i ja da ce ove sezone da se tankuje, ali izgleda da i ove godine pucaju na visoko.Bas me interesuje koji je taj sponzor sa kojim ce da se potpise ugovor u narednim danima, cim se spominje da dolaze jos par igraca u klub.Jedino sto nece da valja nakon tih odlazaka je sto ce previse igraca da bude pod ugovorom.

                      @Ljubo

                      Posto je dosao Andjusic, u vrh glave dolaze jos trojica.Izgleda da sam jedan od retkih koji veruju u povratak Koleta i u Bozica.Da dodje plej i to ce biti pristojna spoljna linija.Sira rotacija nego prosle i pretprosle sezone.

                      Jel se Andric vraca za vikend?

                      Edit:Nova cetvorka
                      Last edited by Ricma; 19-10-15, 20:48.

                      Comment


                      • Koja crna trojica. Ajde i da poverujem da mogu 1. i 4. jer realno bice jeftinih Amera, al' kako peticu da kupis?

                        Comment


                        • Nista se ne brini, ako se desi dodjes mi gajbu piva.

                          Comment


                          • Dzons je potpisao zvanicno i sada se ceka pojacanje na pleju, izgleda da se odustalo od centra.Citam da i pored toga sto je nizak(2,03), moze da pokriva peticu.Debitovace protiv Crvene Zvezde, ne mogu da se srede papiri za Krku.Mislim da i bez njega pada Krka.

                            Comment


                            • Toliko o tome da Pekovica boli uvo za Partizan.

                              Comment


                              • Naravno da ga ne boli, ali moralo je ovo i ranije da se uradi.
                                Bas smo propustili lepu priliku da iskoristimo prelagan pocetak sezone...bojim se da je malo kasno za neke vise ciljeve.

                                U svakom slucaju mi je drago sto cemo biti u prilici da gledamo neke kosarkase u nasoj ekipi

                                Comment

                                Working...
                                X