Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ljuba90 View Post
    Zato sto nema poziciju u profi kosarci. Nema od njega leba...
    Pa moze da proba na trojci, ili neka niza petorka na 4, ima samo 17 godina, ne mozes tako da kazes, ima vremena za napredak, a kad ce ako ne ove sezone..
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Jebem li ga. Pera najbolje zna

      Samo nesto da se desi da ne gledam Mlekceta u ekipi. Jeza me uhvati kad ga vidim...

      Comment


      • Kroz 15-20 dana kad se vrati Andric tek ce da mu se smanji minutaza, ispada iz rotacije sredinom decembra kad se vrati Muric.

        Bez pojacanja i sa povratkom ove dvojice, Metalac ne smatram uopste opasnom pretnjom.Sada za Megu nemam pojma da li ce i stranac uz tu dvojicu da bude dovoljan.Ocekujem do kraja meseca da dodje ta cetvorka.Nema mesta za Glisica zato sto nema kvalitet za ABA ligu, zbog toga sto veci deo tereta pada na Cedu potrebna je korisna cetvorka koja ce da ga rastereti.Ja koliko znam Ceda je pre igrao trojku, sa dolaskom te cetvorke mogao bi da pokrije trojku i tako bi Vrabac ispao iz rotacije sa povratkom ove dvojice.Sve greske koje je napravio sinoc se iskupio u zavrsnici sa onom ukradenom loptom, isto vazi i za Magdevskog sa onim blokadama.Mislim i dalje da ce protivnici dosta poena da daju preko njega posto ga plejevi lako probijaju, a i u blokovima cesto kasni.Neko moje zapazanje od sinoc.Kole kada uhvati formu njemu ce da ide veca minutaza, sada ne znam kakvu ce minutazu da imaju Koprivica i Djumic.Ne svidja mi se kod Koprivice sto nijednom nije isao 1 na 1, Djumic je to uradio par puta.Jeste da je pogodio dva ili tri puta uz puno promasaja, ali mu lopta kurvinski izasla iz kosa isto toliko puta.

        Dobra vest, Marinkoviceva povreda nije ozbiljne prirode i verovatno ce da igra u subotu.

        Comment


        • Cvetkovic, Magdevski
          Vanja, Andjusic
          Muric, Andric, Vrabac
          Crnac, Vitkovac
          Perovic, Bozo, Kopriva

          Ovakav tim ocekujem za mesec, dva.

          Tuzan tim, ali ima par igraca sa kojima moze da se radi - Vanja, Magdevski, Vrabac, Kopriva...

          Comment


          • U najgorem slucaju dolazi Dino Muric, bas sam se nedavno pitao sta je bilo sa njim posto znam da se povezivao sa Partizanom.Ono sto mi se ne bi svidelo je da ako Dino potpise da bismo imali dve niske cetvorke.Imacemo problema sa skokovima.

            Kevin Jones (krilni centar) je pristao da dođe u Partizan za sumu od 115.000 € + bonusi do kraja sezone!
            Međutim, njegov uslov je da se potpiše još jedan igrač koji pravi razliku, najverovatnije kombo Amerikanac na poziciji 1/2.
            Ukoliko pregovori propadnu, očekuje se potpis Dina Murića.
            Last edited by Ricma; 08-10-15, 14:06.

            Comment


            • Ma nema sanse da dovedemo i combo amera. Tako da mozemo da pozelimo dobrodoslicu Dinu...

              Tanko je ovo bez dva crnca da se ne lazemo.

              Comment


              • Neka se sad pokaze Peković pa neka iskešira neku dobru dvojku. To je najmanje što može da uradi za Grobare nakon što nam je oterao Duleta.

                Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                Comment


                • Originally posted by humska1 View Post
                  U redu je dosli su,ali kakva korist od toga,kada nikakvu zrtvu nisu podneli.
                  A kakvo ti "zrtvovanje" ocekujes? Dovoljno je to sto su dosli kada je najgore i docekali da ih neko proziva, pljuje, povezuje sa politicarima itd. Sta je to njima trebalo u zivotu? Mogli su da se naprave ludi i da ih dalje svi Grobari velicaju i smatraju Bogovima. Nije ovde pitanje ni pojacanja ni para, nego je nekima od vas trn u oku sto vise Dule nije trener. To je glavni razlog svih losih reci i kritika upucenih novoj upravi, a pogotovo Pekovicu. Samo treba da shvatite da je Dule morao da ode, a posto to nije zeleo da uradi sam, uradio je neko drugi umesto njega. Razloge ne bih da ponavljam, jer su izvakani vec hiljadu puta u ovoj temi. Niko od nas nije srecan sto je Dule otisao, jer da je obavljao samo i iskljucivo svoj posao sada bi i dalje bio na klupi. A posto se mesao u stvari u koje ne treba da se mesa, zavrsio je tako kako je zavrsio, ocekivano.

                  Originally posted by humska1 View Post
                  Ovaj je u Americi , ima tolike pare ,ne moze da da 300,400 hiljada
                  Po tebi je trebalo da sve legende daju po 300-400 hiljada i problem bi se resio, ali ne ide to tako.

                  Originally posted by humska1 View Post
                  Kao sto sam pisao vec,mislim da nismo bili blizu gasenja,to je manipulacija ,kako bi podneli odluke sujetno potlacenih u proslosti od Generala .
                  Ma kakvo gasenje, na konju smo, sve je med i mleko.

                  Ne znam zasto ne potpisu Andjusica. On je trenutno bolji od svih bekova koje imamo u ekipi.

                  Comment


                  • Potpisao je Anđušić.

                    Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                    Comment


                    • Nije lose krenulo. Ajmo momci da izginemo na terenu.

                      AJDEEEEE BREEEEE!

                      Comment


                      • Gledao zadnju cetvrtinu, i pored ocaja u napadu, nisam mogao a da ne uocim Cvetkovica. Lik je pokazao pravi bezobrazluk prema klubu za koji igra. Izvodi on pri egal rezultatu u zadnjoj cetvrtini neke akrobacije, te dodaje loptu bez gledanja koja naravno zavrsava u rukama protivnickog igraca, te pokusava bez potrebe neke teske suteve iako je imao bolja resenja, te samo sto je krenuo napad on pokusava neku trojku, bas bezobrazluk. Ono Dule nikada ne bi tolerisao.

                        Comment


                        • Originally posted by Princ View Post
                          Gledao zadnju cetvrtinu, i pored ocaja u napadu, nisam mogao a da ne uocim Cvetkovica. Lik je pokazao pravi bezobrazluk prema klubu za koji igra. Izvodi on pri egal rezultatu u zadnjoj cetvrtini neke akrobacije, te dodaje loptu bez gledanja koja naravno zavrsava u rukama protivnickog igraca, te pokusava bez potrebe neke teske suteve iako je imao bolja resenja, te samo sto je krenuo napad on pokusava neku trojku, bas bezobrazluk. Ono Dule nikada ne bi tolerisao.
                          Sve je to proces stabilizacije. Samo polako i napreDNO.

                          Comment


                          • dule bi imao sve pobede za sada i odveo tim na f4, koliko god da partizan ima loše igrače ni ostali nemaju ništa bolje
                            aba liga je postala seoska, nikad gora po kvalitetu nego sada

                            ali nema veze, bitno da su stigle pare od kad je dule otišao. I važno da su se pomirili sa čovketom

                            Comment


                            • Dva igraca pod hitno. Ovo je sramotan start sezone...

                              Comment


                              • Koliko smo ocajni u zavrsnicama, ne znam da li sam gledao nesto bezidejnije. Imamo li mi akciju?
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X