Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Princ tebi cu da dam samo mali intimni ukor u sebi jer cenim tvoj minuli rad ovde na temi

    Ljudi moji, nema vece pogani od nas samih... sad` kao Pekovic je njesra a covek ce uloziti SVOJ novac. Ma ko ga jebe kada je dileja, daj i to da zapishamo.
    Dajte da trazimo nekog ktitora ili nekog novog Kolarca zaduzbinara, da nam samo da lovu i da istog momenta krepa
    a da mi sa Duletom na celu (by the way - nista protiv njega na klupi) tako kecamo Vucica i komsinicu za bankomatom. Eeeeee spustite malo penise, razmisljajte mozgom.
    >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

    Comment


    • Originally posted by AIRBORNE View Post
      Princ tebi cu da dam samo mali intimni ukor u sebi jer cenim tvoj minuli rad ovde na temi

      Ljudi moji, nema vece pogani od nas samih... sad` kao Pekovic je njesra a covek ce uloziti SVOJ novac. Ma ko ga jebe kada je dileja, daj i to da zapishamo.
      Dajte da trazimo nekog ktitora ili nekog novog Kolarca zaduzbinara, da nam samo da lovu i da istog momenta krepa
      a da mi sa Duletom na celu (by the way - nista protiv njega na klupi) tako kecamo Vucica i komsinicu za bankomatom. Eeeeee spustite malo penise, razmisljajte mozgom.
      Pa sta ga to sprecava sve vreme, pa jos uvek nije ulozio SVOJ novac?

      Comment


      • Originally posted by Princ View Post
        Pa sta ga to sprecava sve vreme, pa jos uvek nije ulozio SVOJ novac?
        A otkud ti znas da vec nije ulozio svoj novac? Otkud onda odmah isplata Duletu 150000 (cini mi se da je toliko) + dogovor za isplatu ostatka duga na rate? Kako je Vitkovac dosao u klub, za pare (kolike god one bile, jer covek je na zalasku karijere i sigurno ne bi igrao za dzabe) ili za kiri-riki? Otkud Cvetkovic u Partizanu, da nije mozda zato sto mnogo voli Partizan pa bi igrao za dzabe? Otkud Perovic? Kako to da nema blokade? Kako to da se planiraju strana pojacanja, a niko nije dao pare? Dajte ljudi da budemo realni. Kao da ste zaboravili u kakvom smo stanju docekali i proslu a pogotovo ovu godinu. Igraci poput Milutinovica i Kuzeloglua su hteli da odu, pa sta onda da pricamo dalje? Prosle godine malo malo pa u blokadi i potpuno je nerealno praviti bilo kakvu komparaciju sa prethodnom godinom u kojoj smo imali dobru ekipu samo sticajem odredjenih okolnosti (Milosavljevic imao tesku povredu, Macvan i Pavlovic bez angazmana, Milutinov jos zelen). I tada se znalo da cemo na kraju sezone da se potpuno raspadnemo, ali niko nista nije preduzimao, samo je Dule sve vreme pljuvao sve zive i time nas jos vise uvaljivao u problem. E sada kada je neko dosao (vecina su legende Partizana) da pokusa da sredi situaciju, mi ga unapred osudjujemo.

        Ja zaista ne shvatam zasto neki od vas ovde teraju neki inat i unapred osudjuju ljude. Da li je sada bolje nego sto je bilo? Da, bolje je, ne puno, ali je bolje. S obzirom u kakvom se blatu nalazimo nerealno je ocekivati da se vec sada za mesec dana vrati 5 miliona i napravi respektabilan tim. Setite se kada je Zvezda postala Zvezda Telekom, kakvu su ekipu imali prve sezone (Mile Ilic, Popovic, Radivojevic i slicni pajseri) pa su vremenom pravili dobru ekipu i jos im je bilo mnogo lakse nego nama sada, jer su prakticno osnovali novi klub i krenuli od nule, a mi krecemo iz minusa od 5 miliona. Alo!

        Najvise me nervira kada neko nekoga unapred osudjuje. Ljudi jos takoreci nisu ni poceli da rade, odmah su nesposobni, odmah su Vucicevci, odmah kritike jer nema pojacanja, odmah nepotrebni sarkazam itd. Pekmen igra u Americi i zato je tu Mica kao njegov zamenik da obavlja sve poslove jednog direktora kako ovaj ne bi morao za svaku sitnicu da trcka iz Amerike.

        Comment


        • Izgleda da ce i Andjusic da potpise, ne znam sta ce nam.Ponovo ce Milutinovic najvise da ispasta i bice ponovo guzva na 2/3.

          Comment


          • Originally posted by Batman View Post
            A otkud ti znas da vec nije ulozio svoj novac? Otkud onda odmah isplata Duletu 150000 (cini mi se da je toliko) + dogovor za isplatu ostatka duga na rate? Kako je Vitkovac dosao u klub, za pare (kolike god one bile, jer covek je na zalasku karijere i sigurno ne bi igrao za dzabe) ili za kiri-riki? Otkud Cvetkovic u Partizanu, da nije mozda zato sto mnogo voli Partizan pa bi igrao za dzabe? Otkud Perovic? Kako to da nema blokade? Kako to da se planiraju strana pojacanja, a niko nije dao pare? Dajte ljudi da budemo realni. Kao da ste zaboravili u kakvom smo stanju docekali i proslu a pogotovo ovu godinu. Igraci poput Milutinovica i Kuzeloglua su hteli da odu, pa sta onda da pricamo dalje? Prosle godine malo malo pa u blokadi i potpuno je nerealno praviti bilo kakvu komparaciju sa prethodnom godinom u kojoj smo imali dobru ekipu samo sticajem odredjenih okolnosti (Milosavljevic imao tesku povredu, Macvan i Pavlovic bez angazmana, Milutinov jos zelen). I tada se znalo da cemo na kraju sezone da se potpuno raspadnemo, ali niko nista nije preduzimao, samo je Dule sve vreme pljuvao sve zive i time nas jos vise uvaljivao u problem. E sada kada je neko dosao (vecina su legende Partizana) da pokusa da sredi situaciju, mi ga unapred osudjujemo.

            Ja zaista ne shvatam zasto neki od vas ovde teraju neki inat i unapred osudjuju ljude. Da li je sada bolje nego sto je bilo? Da, bolje je, ne puno, ali je bolje. S obzirom u kakvom se blatu nalazimo nerealno je ocekivati da se vec sada za mesec dana vrati 5 miliona i napravi respektabilan tim. Setite se kada je Zvezda postala Zvezda Telekom, kakvu su ekipu imali prve sezone (Mile Ilic, Popovic, Radivojevic i slicni pajseri) pa su vremenom pravili dobru ekipu i jos im je bilo mnogo lakse nego nama sada, jer su prakticno osnovali novi klub i krenuli od nule, a mi krecemo iz minusa od 5 miliona. Alo!

            Najvise me nervira kada neko nekoga unapred osudjuje. Ljudi jos takoreci nisu ni poceli da rade, odmah su nesposobni, odmah su Vucicevci, odmah kritike jer nema pojacanja, odmah nepotrebni sarkazam itd. Pekmen igra u Americi i zato je tu Mica kao njegov zamenik da obavlja sve poslove jednog direktora kako ovaj ne bi morao za svaku sitnicu da trcka iz Amerike.
            Kako otkud znam, pa kaze Airborne da ce uloziti Pek novac, pa sam mu takvo pitanje i postavio. Pa svaka cast onda Pekmenu ako je dao pare da se otera Dusko i isplati deo duga prema njemu, verovatno je od svojih para platio i veceru sa Covicem . Ja stvarno ne znam jel me ti lozis ili sta. Navodis mi dve iscedjene pomorandze u vidu Vitkovca i Perovica, i jos otkud pare za njih, a dosli kao slobodni igraci. Govoris o nekim stranim pojacanjima, pa eno naseg amera Cvetkovica, nase crne mambe koji je kalibar za MZT. Spominjes da nema vise blokade, a blokada nije ni bila pre formiranja novog UO. Postavljeni diletanti za trenere umesto najveceg strucnjaka sa ovih prostora i ti pricas kako je bolja situacija u klubu. Pa nevedi mi samo jedan razlog sta je bolje, a da nije plod nekog tvog imaginarnog sveta ili hipoteze? Zivis u zabludi ako mislis da ce Pekovic da baca svoj novac u klub koji nije njegovo vlasnistvo, samo zato sto je predsednik istog. Partizan ce nastaviti da postoji jer nije sa politickog aspekta dobro da se ugasi, i nastavice da funkcionise na lancu dok ce drugi osvajati trofeje i igrati EL.
            Ja se ne secam da je Zvezda poslata Zvezda Telekom, i te igrace koje si stavio u zagradi su igrali za FMP, pa su nakon promene naziva kluba odigrali i sledecu sezonu sa istim ugovorima koji su vazili jos dok je klub nosio naziv FMP, te ja stvarno ne znam kakvi te novi klubovi spopali i kretanje od nule.
            Generalno nasem klubu i sportu u Srbiji jedino privatizacija moze pomoci, jedini nacin da se smanji politizacija sporta u ovoj zemlji i da finansije klubova u najvecoj meri vise ne zavise od izborne volje gradjana na parlamentarnim izborima.
            Last edited by Lion; 30-09-15, 10:26.

            Comment


            • Zasto je Pekovic kriv sto je Dule morao da ode? Covek ima kinte da finansira nas, ali sta mislite, da li mu je bolje da daje samo svoje pare jer niko nece dok je Dule tu, ili je bolje da tu ukljuci jos nekog? I samo 100 000e nek ulozi, ja sam mu zahvalan do neba jer Danilovic nije bio u stanju ni toliko da obezbedi. Ako je neko kriv sto je Dule morao da ode, onda je to Dule. Hteli mi to ili ne. Jedna skupina ljudi protiv vlasti ne moze da uradi nista, a kamoli jedan jedini covek, i to svi znamo, a Dule od toga nije odustajao. Objasnite mi kako je mogao nesto na taj nacin da ucini kad je 50% drzave uz najmaloumnijeg coveka koji je zadnjih 15 godina bio na vlasti? Hteli mi to ili ne, moramo se prilagodjavati, i to nije samo tako u sportu, nego svuda, jer vise pravda ne pobedjuje ni u sportu.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by colke995 View Post
                Zasto je Pekovic kriv sto je Dule morao da ode? Covek ima kinte da finansira nas, ali sta mislite, da li mu je bolje da daje samo svoje pare jer niko nece dok je Dule tu, ili je bolje da tu ukljuci jos nekog? I samo 100 000e nek ulozi, ja sam mu zahvalan do neba jer Danilovic nije bio u stanju ni toliko da obezbedi. Ako je neko kriv sto je Dule morao da ode, onda je to Dule. Hteli mi to ili ne. Jedna skupina ljudi protiv vlasti ne moze da uradi nista, a kamoli jedan jedini covek, i to svi znamo, a Dule od toga nije odustajao. Objasnite mi kako je mogao nesto na taj nacin da ucini kad je 50% drzave uz najmaloumnijeg coveka koji je zadnjih 15 godina bio na vlasti? Hteli mi to ili ne, moramo se prilagodjavati, i to nije samo tako u sportu, nego svuda, jer vise pravda ne pobedjuje ni u sportu.
                Čim počnemo da se prilagođavamo to je kraj našoj borbi. I ne samo u sportu

                Comment


                • Princaro hold on baby ti bi sada i Pekmenovim novcanikom upravljao.
                  Da li ce on da se njega lati u petak ili sledeci utorak... i nesto kesira. cccc
                  Batman je sve lepo objasnio a mene mrzi da pisem takve postove jer nemam nerava da lepo objasnjavam kao on i ostali.

                  Colke, vidis kakvi smo mi ljudi zaboravni... a kada je Danilovic dosao sa Divcem u klub i nastala ona papazjanija oko
                  GoodYear lige, Vlade se teska srca povlaci iz kluba i Sasa ostaje sam. On je tada ulozio svoj novac koji je pored ostalog novca
                  zatvorio finansisku godinu i krenulo se sa reorganizacijom kluba. Rezultat svi znamo. Posle se Sasa malo pogubio
                  ali sta je tu je. NJegove greske su vidljive na kilometar i videlo se na kraju ove sezone ogromno zasicenje,
                  da je sve sto je mogao (u svakom smislu) dao Partizanu.

                  Sta je moja poenta.
                  Nemojte pljuvati legende, nemojte pljuvati ljude koji su dali klubu 100 eura a kamoli vise. Tacka.
                  Moramo se drzati zajdno i biti dostojanstveni.


                  DJ90 proziva, kaze vi onda navijajte za takav Partizan aka. SNS.
                  Sta ti znas covece, sta tebe boli patka kako cu ja da navijam za NAS Partizan.
                  Da se razumemo takodje SNS mrzim, ocima ih ne mogu smisliti, to nije zbog Partizana a i to takodje nije bitno za ovaj forum.

                  Kada je Dule otisao svojevoljno u CSKA tada nije bio problem sto nije na klupi.
                  Zamislite da je opet otisao tamo, da vam bude lakse.
                  A zamislite ovaj scenario, mi kako tako plivamo... dodju neki izbori, neka pravda... SNS zglajzne, Cokiju otkriju nevidjene marvelzacije
                  za koje svi zivi znaju i ode u zatvor a mi ili novi privatni vlasnik aka. Pekmen, Duleta vratimo na klupu. I sta onda?

                  Blago receno, razmisljajte na duge staze a ne na ovaj prelazni rok i smanjite malo qrcenje ko je veci Grobar.
                  Na kraju krajeva Partizan je mene toliko zaduzio za zivota da mi je potpuno svejedno, u meni se svaki dan igra i prezivljavam finale u Zagrebu,
                  sve one EL utakmice, Partizan-Barca, Partizan-svi evropski velikani da ne nabrajam, sto sam gledao sve legende kod nas i protiv nas kojima smo uzimali meru.
                  Dom sportova Novi Bgd.i Pionir sve sto ide uz to.
                  >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                  Comment


                  • Nidzex i princ,potpuno ste upravu .Moral ne bismeo da se prodaje.A neke da podsetim da je Danilovic dao milion evra svojevremeno i nije terao coveka koji je kasnije doneo desetine miliona evra. Airborne,pa bas zato stosmo klub takve velicine,ovi potezi su tragicni istorijski.

                    Comment


                    • Nidzex i princ,potpuno ste upravu .Moral ne bismeo da se prodaje.A neke da podsetim da je Danilovic dao milion evra svojevremeno i nije terao coveka koji je kasnije doneo desetine miliona evra. Airborne,pa bas zato sto smo klub takve velicine,ovi potezi su tragicni istorijski.

                      Comment


                      • Originally posted by Princ View Post
                        Pa svaka cast onda Pekmenu ako je dao pare da se otera Dusko i isplati deo duga prema njemu
                        Da je neki SNS-ovac dosao oterao bi ga i ne bi mu dao ni kinte, tako da mislim da Dule uopste nije lose prosao. Duletu je bilo vreme da ode hteo ti to da priznas ili ne, sto zbog po klub losih nastupa u javnosti, sto zbog zdravlja, jer covek vise nije u stanju da vodi ekipu kako je to cinio ranije. E sad, ti si pao pod uticaj njegovih reci kako postoji neka zavera protiv njega, kako neko iz vlasti hoce da ga otera, kako od njegovog odlaska zavisi/ne zavisi finansijski opstanak kluba, kako se sve oko njega vrti itd itd. To su neka njegova ubedjenja koja nemaju veze sa realnoscu i bas zbog tih istih ubedjenja je nastupao u medijima onako kako je nastupao (stetno po klub). Koga iz vlasti briga sto je Vujosevic trener Partizana? Ali sa druge strane, itekako ih se tice kada ih neko iz kluba konstantno proziva i pljuje. Onda ljudi uzmu i zavrnu slavinu koja je u ovom slucaju priliv novca od javnih preduzeca. Onda nam ostaje samo da kukamo, a vreme prolazi.

                        Originally posted by Princ View Post
                        Ja stvarno ne znam jel me ti lozis ili sta. Navodis mi dve iscedjene pomorandze u vidu Vitkovca i Perovica, i jos otkud pare za njih, a dosli kao slobodni igraci. Govoris o nekim stranim pojacanjima, pa eno naseg amera Cvetkovica, nase crne mambe koji je kalibar za MZT.
                        Lozis ti samog sebe, ja ti nisam potreban za to. ;) O stranim pojacanjima ne govorim ja, vec ljudi iz kluba, a da li ce od toga nesto biti ostaje da se vidi. Sto se Cvetkovica tice, koliko se secam nije prihvatio poziv pre par meseci kada je klub bio u totalnom rasulu pa ne znam zasto je bas sada prihvatio. Verovatno zato sto ce dobiti novac, a da nije slucajno taj novac Pekmen obezbedio? Kao sto rekoh, on nije Partizanovac niti nesto preterano voli nas klub da bi dosao ovde da igra za kiki-riki kao Macvan ili Pavlovic. Kako ne shvatas da mi sada ne bi bili u stanju da dovedemo ni ove igrace i zato sam rekao da je trenutno svaki igrac koji dodje u klub za nas veliko pojacanje. I ja se tesko mirim sa trenutnom situacijom, da posle dugog niza godina nemamo ekipu za vrh tabele, ali to je prosto jedna realnost koju treba prihvatiti. Nista bolje ne bi bilo ni da su ostali Sasa i Dule, cak bi bilo i gore.

                        Originally posted by Princ View Post
                        Spominjes da nema vise blokade, a blokada nije ni bila pre formiranja novog UO. Postavljeni diletanti za trenere umesto najveceg strucnjaka sa ovih prostora i ti pricas kako je bolja situacija u klubu.
                        Nisam rekao da nema VISE blokade, vec samo da "nema blokade", a to nije isto. Kada kazes "vise" ispada kao da je bila a da su je ovi ukinuli, a ja to nisam rekao. Prvo lepo procitaj sta se pise, pa onda komentarisi. ;) To da li su ovi treneri diletanti ili ne, sacekacemo pa cemo videti. Ako i jesu bolje da se to ustanovi ove godine kada ne mozemo da napadnemo ni jednu titulu nego neke druge kada budemo imali jak tim, a na klupi da budemo busni.

                        Originally posted by Princ View Post
                        Ja se ne secam da je Zvezda poslata Zvezda Telekom, i te igrace koje si stavio u zagradi su igrali za FMP, pa su nakon promene naziva kluba odigrali i sledecu sezonu sa istim ugovorima koji su vazili jos dok je klub nosio naziv FMP, te ja stvarno ne znam kakvi te novi klubovi spopali i kretanje od nule.
                        Kada kazem "postala" mislim na to da je pocela da nastupa pod tim imenom u "kozi" FMP-a (ubi me vise ovo objasnjavanje). Rekao sam da su krenuli od nule, jer FMP sigurno nije imao ni priblizno velike dugove kakve danas ima Partizan, ako ih je uopste i imao. E zato su krenuli od "pozitivne" nule, a ne iz minusa pa su i pored toga imali raspali tim prvih godinu dana. Da li razumes sada sta sam hteo da kazem?

                        Comment


                        • Ne menja se to Betmene preko noci. Cvetković je očaj, neću da mračim, ali bolje da igra neki klinac 97,98 nego on. Ako je već sezona stabilizacije. Al sad da vam dođe ne znam ko, nije isto bez Duloa na klupi.
                          Ne volim ja njega ni malo, ali da je majstor za domaću ligu i pravljenje atmosfere, jeste, i pri tom pravi igrače i zna sa mlađima. Jebiga, da je bio normalniji...
                          Nije prirodno da Partizan bude slab u košarci. Voleo bih da mi osvajamo, al baš da gledam da se raspadate, pa ostade 0 od klupske košarke, bez derbija.

                          E već kad Milojević dođe... Dulov sin... On će sledeće godine, kad to malo dođe na svoje, pa nije ni on lud.

                          Comment


                          • Originally posted by Batman View Post
                            Da je neki SNS-ovac dosao oterao bi ga i ne bi mu dao ni kinte, tako da mislim da Dule uopste nije lose prosao. Duletu je bilo vreme da ode hteo ti to da priznas ili ne, sto zbog po klub losih nastupa u javnosti, sto zbog zdravlja, jer covek vise nije u stanju da vodi ekipu kako je to cinio ranije. E sad, ti si pao pod uticaj njegovih reci kako postoji neka zavera protiv njega, kako neko iz vlasti hoce da ga otera, kako od njegovog odlaska zavisi/ne zavisi finansijski opstanak kluba, kako se sve oko njega vrti itd itd. To su neka njegova ubedjenja koja nemaju veze sa realnoscu i bas zbog tih istih ubedjenja je nastupao u medijima onako kako je nastupao (stetno po klub). Koga iz vlasti briga sto je Vujosevic trener Partizana? Ali sa druge strane, itekako ih se tice kada ih neko iz kluba konstantno proziva i pljuje. Onda ljudi uzmu i zavrnu slavinu koja je u ovom slucaju priliv novca od javnih preduzeca. Onda nam ostaje samo da kukamo, a vreme prolazi.



                            Lozis ti samog sebe, ja ti nisam potreban za to. ;) O stranim pojacanjima ne govorim ja, vec ljudi iz kluba, a da li ce od toga nesto biti ostaje da se vidi. Sto se Cvetkovica tice, koliko se secam nije prihvatio poziv pre par meseci kada je klub bio u totalnom rasulu pa ne znam zasto je bas sada prihvatio. Verovatno zato sto ce dobiti novac, a da nije slucajno taj novac Pekmen obezbedio? Kao sto rekoh, on nije Partizanovac niti nesto preterano voli nas klub da bi dosao ovde da igra za kiki-riki kao Macvan ili Pavlovic. Kako ne shvatas da mi sada ne bi bili u stanju da dovedemo ni ove igrace i zato sam rekao da je trenutno svaki igrac koji dodje u klub za nas veliko pojacanje. I ja se tesko mirim sa trenutnom situacijom, da posle dugog niza godina nemamo ekipu za vrh tabele, ali to je prosto jedna realnost koju treba prihvatiti. Nista bolje ne bi bilo ni da su ostali Sasa i Dule, cak bi bilo i gore.



                            Nisam rekao da nema VISE blokade, vec samo da "nema blokade", a to nije isto. Kada kazes "vise" ispada kao da je bila a da su je ovi ukinuli, a ja to nisam rekao. Prvo lepo procitaj sta se pise, pa onda komentarisi. ;) To da li su ovi treneri diletanti ili ne, sacekacemo pa cemo videti. Ako i jesu bolje da se to ustanovi ove godine kada ne mozemo da napadnemo ni jednu titulu nego neke druge kada budemo imali jak tim, a na klupi da budemo busni.



                            Kada kazem "postala" mislim na to da je pocela da nastupa pod tim imenom u "kozi" FMP-a (ubi me vise ovo objasnjavanje). Rekao sam da su krenuli od nule, jer FMP sigurno nije imao ni priblizno velike dugove kakve danas ima Partizan, ako ih je uopste i imao. E zato su krenuli od "pozitivne" nule, a ne iz minusa pa su i pored toga imali raspali tim prvih godinu dana. Da li razumes sada sta sam hteo da kazem?
                            A kako ga to ne bi isplatili ,na osnovu cega .

                            Comment


                            • Normalniji bi bio da nije predsednik JSD, tada bi se znalo njegovo mesto u hijerarhiji i ne bi uopste pricao o nekim stvarima.Mozda bi povremeno peckao Zvezdu.

                              Naravno da ne moze preko noci da se vrate na pravi kolosek, mozda ova rehabilitacija kluba traje krace nego sto sam mislio.Ne iskljucujem mogucnost da Partizan ponovo na kraju sezone bude cetvrti(ali pre mislim da ce da bude sredina tabele) zato sto su neki klubovi neambicionzi dok su drugi skloni samounistenju.Treba ocekivati turbulentnu sezonu i buran oktobar i novembar, posle toga ce sigurno da dodje do konsolidacije kada budu kompletni i mozda naprave niz pobeda.Mozda je ovo subjektivan osecaj, ali je mala razlika u kvalitetu izmedju cetvrte i desete ekipe, a dosta veca je izmedju top 3 ekipe i ostatka lige.Hocu da kazem da ne treba puno za cetvrto mesto, ali mislim da se to nece desiti ove sezone.

                              Cvetkovic je u ovom trenutku premija, na njemu je sada da li ce da se vrati na pravi put.Nema Partizan nekog talentovanog klinca na toj poziciji da bi mogao da ga forsira.Uostalom videcemo kako ce sezona da krene, mozda u toku sezone dodje jos jedan plej(moguce da ce to da bude stranac) uz naravno cetvorku posto je Partizan tu trenutno najtanji.

                              Comment


                              • Svi su vec upoznati sa mojim stavovima o novoj upravi i smeni trenera.Mislim da neko ko to uradi,njemu ne bi bio problem ,da se promeni i grb i grad kluba,takvi mozgovi makijavelisti ,koji zive da prezive ,njima nista nije problem,ne ogranicava ih nista ,zato su u prednosti u odnosu na ove druge.Ja sam razocaran ,sto neki navijaci su slicni njima.
                                Kompromis je kada dve strane dobiju ono sto nisu trazili,kazu mudri,ovde je jos gora vrsta kompromisa prisutna,koja nema veze sa kompromisom,nego se manipulise,to je kada se lomi oko necega,onda jedna strana vesto poturi neku opciju koja je imaginarna,a koju druga strana ne bi zelela da se desi,onda ta druga strana ako nije mudra podlegne.I ,onda eto napravio se kompromis nismo dobili ovo,ali smo se spasli ovoga.E,u ovom slucaju pretpostavljate da je prva strana uprava ,a druga navijaci .
                                Doveden je Pekovic,nema eksplicitnih clanova sns-a, spasli smo se gasenja i oterali smo Duleta .3-1 za Partizan ,odlicno smo prosli .A odakle nam ideja da nema sns-a i da smo se spasli gasenja .Ko kaze da nam je pretilo gasenje,kakvo gasenje .Ne bi se skupilo 500 hiljada evra godisnje za vracanje duga,ajte molim vas.Uz to ne bi se ugasili ,nego bi bili u stecaju na odredjen vremenski period .Tako da kada uzmemo u obzir da Pekovicevo prisustvo ne sluzi nicemu ,da po mom misljenju gasenje je bilo iluzorno,da je oteran Dule ,to je 0-3 ,za sns ne znamo ,dakle 1-3 ili 0-4 ,tako da smo na odlicnom putu ,samo da im damo vremena ,za dve godine cemo imati 30 minusa .

                                Posto nemam izbor 2 uzastopna komentara ,da dodam da Grba je objasnio kod Tegija sustinu.Koju su to zrtvu podneli Pekovic i Beric, uo sastavljen za 2 dana ,kao i recenica da ako smo dosli od rivala da ocekujemo bilo sta ,onda dzaba sve .Niti ima ko da cuva baklju na nasem grbu .
                                Last edited by humska1; 01-10-15, 23:34.

                                Comment

                                Working...
                                X