Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Miletić View Post
    Nisam simpatizer Partizana niti bivseg trenera ali potpuno objektivno ti mogu reci da gresis, igraci i treneri odlaze i dolaze a klub je tu uvek... Sta treba kk da se ugasi odlaskom trenera, makar bio najtrofejniji? Nikako...
    U pravu si, nije na lep nacin otisao ali sta da se radi, ne mozes i neces nista promeniti povodom toga, sto se pre pomiris sa realnoscu lakse ce ti biti...

    Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
    E ,bas zato sto ne volis Partizan ne mozes da proniknes u nas odnos sa Duletom.U ostalom,Partizan je onakav kakvim ga cine ljudi u njemu .Kakvi su sada ljudi u klubu ,kako se bore za klub.Klub koji dozvoli da jedan od 5 najboljih trenera u evropi,koji zrtvuje zdravlje ,radi za bar duplo manju platu nego sto moze,odrekne se 1,4 miliona iz Cska,da bi vodio Partizan ,i jos stosta .I klub koj iga zrtvuje zarad nicega,nema ni ponosa,ni samo-postovanja ,ni morala ,nicime se u pozitivnom smislu ne razlikuje od ostalih i tu se gubi pasija,ideal,vrednost i to ne moze biti isti klub .

    Comment


    • @humska1

      Iskreno, ne znam u cemu je tvoj problem. Kontam da podrzavas Duleta, ali mislim da ipak malo preterujes. Ustvari, ne preterujes malo nego mnogo...

      Dule je otisao sada, a da nije otisao sada, otisao bi za nekoliko godina i tu se prica sa njim zavrsava. Jednostavno, klub vise nije mogao da funkcionise sa njim, jer se zavadio sa svima zivima a pogotovo sa ljudima od kojih zavisi opstanak kluba. Kao trener sigurno je jedan od najboljih na ovim prostorima, ako ne i najbolji, jer to sto je on umeo da stvori (od mladog igraca) nije mogao niko, pa cak ni Zeljko, Duda, Kari i ostali najtrofejniji treneri. Medjutim, covek je poceo da se bavi stvarima koje nisu u domenu trenera jednog kosarkaskog kluba vec su u domenu predsednika sportskog drustva, a ta dva nikako ne mogu ici zajedno osim u slucaju da neko ispasta, a u ovom slucaju ispasta KK Partizan. Milion puta sam pricao (vise sam i samom sebi dosadan) da se ne moze ici sam protiv svih, jer je to pogresan nacin i ta vremena su prosla. Problem je sto je Dule previse tvrdoglav covek da bi to shvatio. Jedan Sasa Danilovic nije uspeo to da mu dokaze, pa sta onda da ocekujemo...

      Da je Dule ostao, problemi bi se jos vise gomilali, jos bi se vise produbljivali, pravili bi se jos veci dugovi i klub bi sasvim potonuo, jer i dalje bi bilo pljuvanja i prozivanja svih zivih na svakoj konferenciji, i dalje ne bi niko hteo da dodje u klub, i dalje bi bilo dizanja tenzija, pozivanja naroda na nekakav bojkot itd. To nama jednostavno nije potrebno u ovoj situaciji u kojoj smo se nasli. Nama sada treba hladna glava, mudrost i racionalno razmisljanje.

      Ko god da je dosao da vodi klub, od mene bi dobio podrsku, jer ja ne podrzavam ljude vec Partizan, jer za njega navijam otkad znam za sebe. Novoj upravi treba podrska, treba pomoc, treba razumevanje i treba strpljenje. Ne znam zasto bi neko te ljude povezivao sa SNS-om, jer ovo nisu politicari vec legende Partizana za koje provereno svi znamo koliko vole Partizan (Pekmen, Mica Beric, Tosa, Boza kapiten, Dule Kecman, Vule Avdalovic...). Sto se mene licno tice, ja cu im dati punu podrsku, jer smatram da im je u ovom trenutku veoma potrebna. Ljudi su dosli u klub da pokusaju da nesto promene na bolje, a ne zarad nekih licnih interesa i ja im verujem.

      Svi sada ocekuju da dolaskom nove uprave i novog trenera treba sve da se promeni na bolje PREKO NOCI, ali to nije realno. Treba vratiti 5 miliona duga, a to su velike pare. Treba dovesti nove sponzore, sto nece biti lako, narocito posle Duletovog pljuvanja, treba se oduziti igracima, treba platiti porez drzavi i jos i pored toga sastaviti ekipu koja bi mogla koliko-toliko normalno da funkcionise. Kada se sve ovo uzme u obzir, bilo ko da dodje u klub za nas je veliko pojacanje, pa cak i Ceda Vitkovac. Mora da prodje neko vreme da bi sve profunkcionisalo kako treba. Do tada cemo morati da gledamo mocnu Zvezdu kako uzima trofeje. Jeste tesko, ali izdrzace se. Kao sto bi Dule rekao "i ovo ce se jednoga dana lane zvati".
      Last edited by Batman; 23-09-15, 13:14.

      Comment


      • Originally posted by Batman View Post
        @humska1

        Iskreno, ne znam u cemu je tvoj problem. Kontam da podrzavas Duleta, ali mislim da ipak malo preterujes. Ustvari, ne preterujes malo nego mnogo...

        Dule je otisao sada, a da nije otisao sada, otisao bi za nekoliko godina i tu se prica sa njim zavrsava. Jednostavno, klub vise nije mogao da funkcionise sa njim, jer se zavadio sa svima zivima a pogotovo sa ljudima od kojih zavisi opstanak kluba. Kao trener sigurno je jedan od najboljih na ovim prostorima, ako ne i najbolji, jer to sto je on umeo da stvori (od mladog igraca) nije mogao niko, pa cak ni Zeljko, Duda, Kari i ostali najtrofejniji treneri. Medjutim, covek je poceo da se bavi stvarima koje nisu u domenu trenera jednog kosarkaskog kluba vec su u domenu predsednika sportskog drustva, a ta dva nikako ne mogu ici zajedno osim u slucaju da neko ispasta, a u ovom slucaju ispasta KK Partizan. Milion puta sam pricao (vise sam i samom sebi dosadan) da se ne moze ici sam protiv svih, jer je to pogresan nacin i ta vremena su prosla. Problem je sto je Dule previse tvrdoglav covek da bi to shvatio. Jedan Sasa Danilovic nije uspeo to da mu dokaze, pa sta onda da ocekujemo...

        Da je Dule ostao, problemi bi se jos vise gomilali, jos bi se vise produbljivali, pravili bi se jos veci dugovi i klub bi sasvim potonuo, jer i dalje bi bilo pljuvanja i prozivanja svih zivih na svakoj konferenciji, i dalje ne bi niko hteo da dodje u klub, i dalje bi bilo dizanja tenzija, pozivanja naroda na nekakav bojkot itd. To nama jednostavno nije potrebno u ovoj situaciji u kojoj smo se nasli. Nama sada treba hladna glava, mudrost i racionalno razmisljanje.

        Ko god da je dosao da vodi klub, od mene bi dobio podrsku, jer ja ne podrzavam ljude vec Partizan, jer za njega navijam otkad znam za sebe. Novoj upravi treba podrska, treba pomoc, treba razumevanje i treba strpljenje. Ne znam zasto bi neko te ljude povezivao sa SNS-om, jer ovo nisu politicari vec legende Partizana za koje provereno svi znamo koliko vole Partizan (Pekmen, Mica Beric, Tosa, Boza kapiten, Dule Kecman, Vule Avdalovic...). Sto se mene licno tice, ja cu im dati punu podrsku, jer smatram da im je u ovom trenutku veoma potrebna. Ljudi su dosli u klub da pokusaju da nesto promene na bolje, a ne zarad nekih licnih interesa i ja im verujem.

        Svi sada ocekuju da dolaskom nove uprave i novog trenera treba sve da se promeni na bolje PREKO NOCI, ali to nije realno. Treba vratiti 5 miliona duga, a to su velike pare. Treba dovesti nove sponzore, sto nece biti lako, narocito posle Duletovog pljuvanja, treba se oduziti igracima, treba platiti porez drzavi i jos i pored toga sastaviti ekipu koja bi mogla koliko-toliko normalno da funkcionise. Kada se sve ovo uzme u obzir, bilo ko da dodje u klub za nas je veliko pojacanje, pa cak i Ceda Vitkovac. Mora da prodje neko vreme da bi sve profunkcionisalo kako treba. Do tada cemo morati da gledamo mocnu Zvezdu kako uzima trofeje. Jeste tesko, ali izdrzace se. Kao sto bi Dule rekao "i ovo ce se jednoga dana lane zvati".
        Treba li objasnjavati razliku izmedju toga da je neko oteran ili da ode sam.Pa na Duleta,smo doveli sve one igrace prosle godine,e sad okolnosti nisu bile na nasoj strani,ko ce sada doci .
        Zaista verujes li u to da politika nema veze sa ovim postavljanjem novog rukovodstva.Ko su ti ljudi izuzev Pekovica ,koji ce igrati u Minesoti i Berica.Ko je sastavljao uo,pa 3 put pogadjajmo ,mozda Zecevic i Nedic .Da li si suguran da za godinu dana ce biti i Pekovic i Beric u klubu ,ili ce ih se ovi ratosiljati ,kao u fk-u Cirica i Tumbakovica .
        Rucak sa Covicem je ispod svakog nivoa,covek koji je oteltvorenje zla,pa jos klubu ne mozete nikakve koristi da donesete time ,a vi opet sedite sa njim.Da se smire tenzije ,sad kad oni dominiraju.Takodje,kao nalog sns-a da se vidi da je Dule bio problem,pa ce sad sve lepo funkcionisati .Takva izdaja Pekovica i Berica je tragicna .
        Takodje,da te pitam da li mudar znaci manipulisati,podilaziti,varati,okoristavati se ,posto kk treba to da bude jel .Ja se ne slazem ni najmanje.Ako je to cena opstanka,meni takav opstanak nije potreban .

        Comment


        • Da nije Vujosevica KK Partizan ne bi bio to što jeste danas, niti bi svi vi toliko voleli i osećali privrženost istom. Jadno i bedno su se poneli prema najvećoj legendi našeg kluba. Šta je, tu je, idemo dalje, trebale su promene ali ne na ovakav način.
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Originally posted by mark it zero View Post
            Da nije Vujosevica KK Partizan ne bi bio to što jeste danas, niti bi svi vi toliko voleli i osećali privrženost istom. Jadno i bedno su se poneli prema najvećoj legendi našeg kluba. Šta je, tu je, idemo dalje, trebale su promene ali ne na ovakav način.
            Da nije Vujosevica KK Partizan sigurno ne bi bio to sto jeste - 100% tacno. Ali ovo drugo da nema njega da onda ne bi voleli i osecali privrzenost klubu u toj meri u kojoj osecamo, je cist nonsens. Partizan je institucija koja se voli i postuje uvek.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Da, ali većina navijača oseća veću privrženost KK-u nego FK-u? Hteo sam da kažem da možda ne bi imali takvu dominaciju, a sa tim nažalost u Srbiji ide i to što sam rekao, mada ja pripadam grupi mladjih generacija i nisam imao prilike da gledam nikoga drugog sem Vlade Jovanovića.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Originally posted by mark it zero View Post
                Da nije Vujosevica KK Partizan ne bi bio to što jeste danas, niti bi svi vi toliko voleli i osećali privrženost istom. Jadno i bedno su se poneli prema najvećoj legendi našeg kluba. Šta je, tu je, idemo dalje, trebale su promene ali ne na ovakav način.
                Apsolutno.Samo ne znam sta je bolje njegovim odlaskom ,ako vec sada vidimo da nije,onda je uprava napravilo fatalno los potez ,a zasto je to uradila ,eh ta cast .

                Comment


                • Originally posted by mark it zero View Post
                  Da, ali većina navijača oseća veću privrženost KK-u nego FK-u? Hteo sam da kažem da možda ne bi imali takvu dominaciju, a sa tim nažalost u Srbiji ide i to što sam rekao, mada ja pripadam grupi mladjih generacija i nisam imao prilike da gledam nikoga drugog sem Vlade Jovanovića.
                  Ne znas sta si propustio, ja sam gledao od Zelimira (dok je Rebraca bio neuhranjeni klinac) pa preko svih ostalih : Dzakovica, Nikolica, Bogojevica, Lala Lucica, Darka Rusa itd, itd...
                  Medjutim nijednu generaciju nisam gotivio toliko koliko onu iz 1996/97. Kada su bili prvaci evrope imao sam 9 godina, pa se nekih utakmica ne secam toliko dobro, a i nisam ih intenzivno pratio, ali tu generaciju iz 96 sam voleo kao da su mi rod rodjeni... Sve ovo pisem propo toga da ne bi bilo postovanja i privrzenosti bez Dula, jel veliki rezultati koji sa sobom u najvecoj meri izmedju ostalog nose i dodatne armije privrzenih navijaca su bili i pre Duletove dominacije ... a dace Bog bice ih i posle njega.
                  Na primer kada je tamo 85 (ne zamerite mi ako sam promasio godinu) prvi put Dule dosao u Partizn i tada su ga pratili ogromni uspesi i tada je legendarne igrace "proizvodio", pa se nista nije izgubilo njegovim odlaskom - stavise ta osnova koji je on stvarao je nadogradjena (nesto je i otislo, nesto novo stiglo) i Partizan je nedugo potom postao prvak evrope...
                  Znaci hvala mu na svemu i svaka mu cast za sve sto je ucinio za voljeni klub, i da nije njega bilo Partizan sigurno ne bi bio to sto jeste, ALI ne treba sada svi kolektivno da se ubijemo vec da se posvetimo onome sto imamo i pruzimo podrsku ovom novom (kakav je takav je, nas je ) timu ...
                  Last edited by Sandugp; 23-09-15, 14:56.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Originally posted by Sandugp View Post
                    ALI ne treba sada svi kolektivno da se ubijemo vec da se posvetimo onome sto imamo i pruzimo podrsku ovom novom (kakav je takav je, nas je ) timu ...
                    Evo jedne recenice koja me neopsivo iritira.Dakle,odraslo dete od 20,25 godina gleda roditelja samo kako ce se okoristiti oko njega,samo ga interesuju materijalne stvari,nema uopste emocija ,svaki dan bude u drustvu poslednjih ulicara ,drogira se . I roditelj treba da reaguje,cedo nase,mi bolje nemamo ,bar nije ubio nikoga ,kad bude ubio nekoga,e onda nije vise nas .

                    Comment


                    • Originally posted by mark it zero View Post
                      Da nije Vujosevica KK Partizan ne bi bio to što jeste danas, niti bi svi vi toliko voleli i osećali privrženost istom. Jadno i bedno su se poneli prema najvećoj legendi našeg kluba. Šta je, tu je, idemo dalje, trebale su promene ali ne na ovakav način.
                      To onda dovoljno govori da su tu navijaci zbog uspeha, da li bi oni bili privrzeni Partizanu i u sledece 2-3 godine kada ce da gledaju Zvezdi u ledja?

                      Originally posted by humska1 View Post
                      Apsolutno.Samo ne znam sta je bolje njegovim odlaskom ,ako vec sada vidimo da nije,onda je uprava napravilo fatalno los potez ,a zasto je to uradila ,eh ta cast .
                      Sta je tebi garancija da bi situacija sa njim bila znatno bolja?Sa njim u ovoj sezoni ces biti bolje plasiran za 2-3 pozicije, F4 bi bio nerealan u ovoj sezoni zato sto se ide ka saniranju dugova.

                      Edit:
                      Uprava kluba je veoma blizu dogovora sa Poreskom upravom da se preostali dug za porez oprosti, te da se dio već uplaćenih sredstava refundira klubu.
                      Nista se ne radi.
                      Last edited by Ricma; 23-09-15, 16:20.

                      Comment


                      • Originally posted by humska1 View Post
                        Treba li objasnjavati razliku izmedju toga da je neko oteran ili da ode sam.
                        Vec sam ranije pisao o ovome. Jednostavno, morao je neko drugi da povuce taj potez umesto Duleta, jer on sam to nije hteo da ucini. Ne mozes tako da gledas na te stvari. Znaci Dule moze da sedi u klubu koliko hoce i da radi sta hoce i sve tako dok jednog dana ne odluci sam da ode. Daj, molim te, ne budi smesan. Koji jos klub na svetu funkcionise na takav nacin?

                        Originally posted by humska1 View Post
                        Pa na Duleta,smo doveli sve one igrace prosle godine,e sad okolnosti nisu bile na nasoj strani,ko ce sada doci .
                        Svi ti igraci koji su dosli nisu dosli samo i iskljucivo zbog Duleta vec i zbog Partizana i navijaca. Sa druge strane tokom celog leta Partizan nije uspeo da angazuje ni jednog jedinog igraca iako je Dule bio tu sve vreme, a razlog je taj sto je klub finansijski rasturen i niko nece da igra za dzabe. Ok je ljubav prema klubu, postovanje, privrzenost, ali od toga se ne zivi. Tako da nije Dule taj zbog koga igraci dolaze, vec ima jos jako puno faktora, Dule je samo jedan od njih.

                        Originally posted by humska1 View Post
                        Zaista verujes li u to da politika nema veze sa ovim postavljanjem novog rukovodstva.Ko su ti ljudi izuzev Pekovica ,koji ce igrati u Minesoti i Berica.Ko je sastavljao uo,pa 3 put pogadjajmo ,mozda Zecevic i Nedic .Da li si suguran da za godinu dana ce biti i Pekovic i Beric u klubu ,ili ce ih se ovi ratosiljati ,kao u fk-u Cirica i Tumbakovica .
                        Da li ti shvatas da mene to ne zanima? Ako ce klubu da bude bolje, ako ce finansijski da se oporavi, ako ce opet biti u stanju da za par godina dovodi kvalitetne igrace, osvaja prvenstva i igra evroligu, onda me apsolutno zabole kako ce da se zove predsednik kluba i ko su clanovi upravnog i nadzornog odbora. Sta mi vredi da dodju neka velika imena na celo kluba, ako nisu u stanju da finansijski i kadrovski oporave klub. Naravno da bi mi svi voleli samo i iskljucivo bivse Partizanove asove na svim pozicijama u klubu, ali to u ovo vreme nije moguce. Ako nemas u klubu ljude koji su na bilo koji nacin povezani za drzavnim vrhom onda si puko, tones sve dublje i na kraju se gasis. I sta nam onda vrede i Dule i Sasa Danilovic i svi ostali ako nemamo klub?

                        Originally posted by humska1 View Post
                        Rucak sa Covicem je ispod svakog nivoa,covek koji je oteltvorenje zla,pa jos klubu ne mozete nikakve koristi da donesete time ,a vi opet sedite sa njim.Da se smire tenzije ,sad kad oni dominiraju.Takodje,kao nalog sns-a da se vidi da je Dule bio problem,pa ce sad sve lepo funkcionisati .Takva izdaja Pekovica i Berica je tragicna .
                        Ne, trebalo je odmah prvog dana da napljuje Covica u novinama i da se jos vise uzdignu tenzije. Dosta je vise bilo sranja i prepucavanja i dobro je da neko konacno spusti loptu. Dule jeste bio jedan od problema zbog kojih je klub danas u situaciji u kojoj se nalazi, nije potrebno to dokazivati, to su cinjenice. Bavis se nekim teorijama zavere koje ne postoje.

                        Originally posted by humska1 View Post
                        Takodje,da te pitam da li mudar znaci manipulisati,podilaziti,varati,okoristavati se ,posto kk treba to da bude jel .Ja se ne slazem ni najmanje.Ako je to cena opstanka,meni takav opstanak nije potreban .
                        Biti mudar znaci raditi stvari na pravi nacin i biti svestan u svakom trenutku svojih postupaka. Prethodna uprava nije bila mudra a pogotovo to nije Dule i zato smo ovde gde jesmo.

                        Opet kazem, ne mogu se problemi resavati preko noci. Za sada je ovo sasvim ok pocetak. Nismo u blokadi i samim tim mozemo da dovedemo po nekog igraca, obecana su neka pojacanja, dogovorena isplata dugova prema Duletu, pocinje polako da se gradi i normalan odnos sa drzavnim vrhom...Moramo biti strpljivi i pustiti ove ljude da rade na miru ako hocemo da jednoga dana opet imamo normalan i funkcionalan klub. Po meni se za sada stvari krecu u pozitivnom smeru. I cela ta halabuka oko Duletovog odlaska ce se smiriti za veoma kratko vreme.

                        Comment


                        • Originally posted by Ricma View Post
                          To onda dovoljno govori da su tu navijaci zbog uspeha, da li bi oni bili privrzeni Partizanu i u sledece 2-3 godine kada ce da gledaju Zvezdi u ledja?



                          Sta je tebi garancija da bi situacija sa njim bila znatno bolja?Sa njim u ovoj sezoni ces biti bolje plasiran za 2-3 pozicije, F4 bi bio nerealan u ovoj sezoni zato sto se ide ka saniranju dugova.

                          Edit:


                          Nista se ne radi.
                          Kako sta je garancija da bi bilo bolje.Mi nismo imali upravu,dosla je ova sto bolje da nije dolazila.Da su dosli Pekovic i Beric ,da su obezbedili budzet od 700 hiljada evra za igrace ,uz 500 za vracanje duga,da su sa njima usli Rebraca,Scepanovic,Vujanic,Drobnjak itd,da su zajedno daju po sezoni 300 hiljada evra ,imamo od Nisa 600,700 hiljada,tu su karte ,dovedes 2,3 srednjih preduzetnika koji ti donesu 300 hiljade evra,neki koji imaju solidne kontakte, da nadju manje sponzore za ukupno 200 hiljada evra .Tim putem za 3 godine bi bili na starim stazama ,prva bi bila strasno teska,druga bi bila slicna kao prosla ,trece smo ponovo pri vrhu .Cetvrte eto nas da mozemo da pariramo pola evrolige.I ,da je otisao Dule posle godinu ili dve,od tog projekta ,bilo bi strasno,ali donekle bi bili na istom putu.
                          Sada najavljuju se promene,koje kao da je Vucic dirigao,osim tih kadrovskih nista.Sta mi gledamo ,klub ni u jednom segmentu nije bolji u odnosu na prethodnike. Sta vise da se raspravlja ,Zecevic je neke preveslao ,smislili su da dovedu Pekovica ,iako ne mora nista da da,kod navijaca euforija teraju Duleta,nije katastrofa,tu je Pekovic,za godinu ,dve teraju Pekovica nije steta oterao je Duleta,nije nista pokazao,dodjose nam Zekanovi ,i onda mozemo da uzivamo .

                          Hahaha,to sa poreskom upravom je zbog rada,ili zbog toga sto su poslusni,odrekli se identiteta kluba,pa i dobrobiti .Uzivajte,sa novim ljudima u nove pobede.Dobro sad pobede,bice tu i poraza,ali nece nedostajati pobeda da se bude osmi u regionu,a mozda se uspe i da se bude drugi u Srbiji,a sledece u regionu peti ,pa u kls opet drugi,pa one tamo ,gora situacija nego sada ,jer ce biti izgublje jos dve godine ,bez rezultata,bez finansijskog pomaka,sa promaseom strategijom ,kadrovima ,i onda eto nas kao Split ili Bosna .Moze cak da dodje dan kada nam bude cz blizu po po trofejima kada srede tamo koji je klub,po ,naravno bez evrolige .

                          Comment


                          • Na osnovu tvog posta, mogu samo reci da zivis u zabludi ako mislis da bi se takav scenario desio.Kako god da okrenes, promene bi se nakon ovakve sezone desile.Covek ti je pre par strana lepo objasnio, Dule sa svojim ponasanjem odbija sponzore od sebe.Takav projekat o kojem ti pricas je malo nerealan za nase uslove, a uz to smo malo trziste da bi toliko kesa moglo da se generise i da bi klub funkcionisao.Nijedan sportski kolektiv(sem mozda KKCZ, mada tu mi neke stvari nisu jasne a i malo muljaju) ne posluje sa pozitivnom nulom, svi se zaduzuju iz godine u godinu sve vise i vise.Dosta klubova ulazi u stecaj, gasi se, pravi fuziju, sklapa ugovor o fransizingu itd.

                            Uostalom jedini nacin bi dug mogao da se smanji ako imas coveka u klubu slicnom Covicu koji ce znati kako da fiktivna potrazivanja koja postoje u klubu da otpise, a potrazivaci bi dobili nogobulj.Ovako kako su funkcionisali nasi klubovi, samo su se javljali novi igraci koji su satro unosili novac u klub pa su postojala dugovanja prema njemu i onda bi novac zavrsio u tudjim dzepovima i takav sistem se samo nadogradjivao kako su godine prolazile.Taj sistem traje veoma dugo i pocinje od nase drzave.Prethodna uprava nije imala takvog coveka, jer kao sto smo videli dug se samo gomilao.

                            Comment


                            • Ni u ovom slucaju,koji sam naveo ,ne bi ni tada imali za 3 godine budzet od 4 miliona,imali bi 2 miliona,ukoliko se sve proba i nema resenja ,dajte da se gasimo,a ne da podilazimo,onima koji hoce da nas uniste.
                              To da Dule odbija sponzore,ja to ne shvatam nikako,cime odbija ,jel on kritikovao nekog sponzora ,koji nam je bio,sto ne da vise.Naprotiv,ja mislim da smo sa njim pre ovoga sa vlascu privlacili sponzore,jer smo uvek potencijalno pravili velike rezultate,sada je izvesna propast,tako da osim ako voljeni sns nam ne da 300,400 hiljada evra po kompenzaciji,mislim da u sledece dve godine necemo naci vecih sponzorskih izdataka.

                              Comment


                              • Obecao sam nekima, ponovo da napisem,nikada oprostiti izdaju ,moral ne dozvoljava,poistovecivati se i voleti ovakav klub ,koji se po moralu ne razlikuje mnogo od ogavnih predgradjana ili komsija .

                                Comment

                                Working...
                                X