Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Princ View Post
    Da je imao normalne uslove za rad, ne bi se bavio tim stvarima. I ne zivi u zabludi da nema sns struje u upravi Partizana.
    Bili bismo na istoj strani da je on resio da podnese ostavku kao predsednik JSD-a.Zasto to kazem?Zato sto mu je ta funkcija na neki nacin dala pravo da se svime bavi samo ne kao trenerom kad su konferencije.Mnogo vise sam ga postovao za vreme prvog mandata, zato sto je tada radio u cemu je najbolji i nije se (puno) bavio tudjim poslovima.To samo u nasoj banani drzavi jedan covek moze da bude trener i predsednik SD.Njega u Partizan jedino zelim kao trenera i da bude tome posvecen, a ne da vodi bitku na vise frontova kao sada sto vidimo da ga je kostalo.On treba da radi u Partizanu ono u cemu je on najbolji, a to je da razvija mlade igrace.Ne na svoja ledja da stavlja sve veci pritisak.Neka drugi vode te bitke, da se neko drugo time bavio a Vujosevic vodio Partizan kako zna i ume sigurno se ne bi nasao u ovakvoj losoj situaciji i mozda se ni ne bi desila Cedevita.Jedna od ove dve funckije je morao da se otarasi, krivo mi je samo sto nije bilo obrnuto jer sam to prizeljkivao od kada se sezona zavrsila.

    Za ovo drugo, prosvetli me ko je od njih.Za neke znam ko su, dok su mi ostali skroz nebitni likovi.

    Comment


    • Originally posted by dj90 View Post
      samo da vidimo gde će dule da pređe pa ćemo da navijamo
      Tako je ,u tom klubu cemo imati nekog naseg .

      Comment


      • Originally posted by AIRBORNE View Post
        Ova smena Duleta nema nikakve veze sa strukom nego su politicari ucenili Partizan.
        Ili ce te plivati u mirnim vodama, necemo vam smetati (mesati se ko vam je direktor i tako to) ili Dule ostaje a vi preko nasih veza ostajete bez prebijene para... cak i Pekovica mozemo da blokiramo!
        Odluka je vrlo prosta i jednostavna. Nismo vise mogli ziveti "da smo taoci" naseg HEROJA Duleta. Sigurno bi Dule ostao da nismo bili ucenjeni.
        Mnogo volim Duleta ali ovi postovi kao sto pise Humska su pored svega i bezobrazni. I onako nam dobro ide pa sad` se moramo cepati na Duletovce i reformiste. Niko da razume da Partisan mora da zivi, Pekovic je doneo medicinske aparate pa cemo da vidimo a mogao je kratko i jasno reci meni i svima vezanim za Partizan: Jebi te se, koji ce meni to u zivotu!
        Po koju cenu da prezivi ,svaki covek treba da nauci ,ma koliko bila mutna voda da ostane cist.Ziveti prljav i ziveti ponosno,to je sustinska razlika.Bicemo zivi ,ali smisao zivota nam je da budem blag ugrozen,sa naznakama da je potpuno izgubljen.I zivot bi bio mnogo casniji i velianstveniji,da je smrt bila kao i zivot .Uz sve to,jedva cekam da vidim kako ce se ovi sad izvuci ,posto je Dule bio kocioni faktor .Ja se bojim pada ne smesan nivo i pored ovih ujdurmi .

        Comment


        • [QUOTE=Ricma;1419194]Bili bismo na istoj strani da je on resio da podnese ostavku kao predsednik JSD-a.Zasto to kazem?Zato sto mu je ta funkcija na neki nacin dala pravo da se svime bavi samo ne kao trenerom kad su konferencije.Mnogo vise sam ga postovao za vreme prvog mandata, zato sto je tada radio u cemu je najbolji i nije se (puno) bavio tudjim poslovima.To samo u nasoj banani drzavi jedan covek moze da bude trener i predsednik SD.
          Izvinjivam se na trecem uzastopnom komentaru.
          Aha ,on je kriv sto drugi moralisti hrabro cute .Neka drugi vode te bitke ,svaka cast .[QUOTE=Indigo;1419144] Poseti psihologa jbt, nisi ti kod kuce uopste.
          Radije bih doziveo infakrt ,nego sto bih izdao klub,kao sto su to neki naviajci uradili.Smatram da bi bilo nemoralno ,podvesti ovaj dogadjaj kao svi prolaze samo je Partizan vecan.Partizan ne bi bio Partizan,kada ne bi bili u njemu ljudi koji su jedan od simbola istorije kluba i personifkacija donekle njega u svom obliku .A sto kaze Prljavo Kazaliste,ne zovi mama doktora ,jer nema leka protiv tog otrova .
          P.S. To je od dima ,ma kakve emocije .

          Comment


          • Brate razumem tvoj ocaj, veruj mi Dule je svima nama "drugi Otac" ali razmisljas extremno i malcice detinjasto. Da bi zapamtio(li) sve ovo izivljavanje i da docekas(mo) dan "osvete" moras biti u zivotu. Nadam se da se razumemo. Srljanje "u smrt" da bi se samo opevala pravda smrti nije resenje koje je dugorocno. Takodje provejava i prica po gradu kako Miloje nije hteo na klupu satro zbog "izdajica" - to je notorna LAZ koju je neko poturio.
            Eto samo toliko. Zelja mi je da se dostojanstveno ponasamo i da cekamo dobre vibracije za nas, Pekmen sigurno nije izdaja.
            Humska evo jedno kontra pitanje, zar nije izdaja kluba to sto nemamo ni prebijene pare a toliko smo postigli? Uopste ne ulazim ko, sta-kako ako
            znamo da je drzava u tome recimo 60%. Sta je sa onih 40% ? Meni je Silobadovo bitisanje u upravi isto "izdaja"... sta je taj covek radio ili ti imao zaduzenja ja ne`am pojma.
            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

            Comment


            • Sta nam je ostalo od kluba,nikakve finansije,identitet kluba je izgubljen,nikakvi igraci,bez 30 odsto navijaca ,a i ovi 70 nece bodriti tim zarom .Pa evo taj Silobad ostaje ,samo u marketingu .Nije po mom misljenju izdaja,to je nesposobnost,ali kakve veze ima Dule sa tim .Pa to je razlog vise da on bude trener,jer smo pravili strasne rezultate,dve godine pre ove zadnje ,u ratu sa vlascu ,klub na ovom podneblju,znamo nema prihode ,kao u Rusiji ili Turskoj,od karata ,marketinga,pa jos i nesposobnost polovine kluba ,cak i nezainteresovanost.
              I sad ti otklanjas najbolji deo kluba,kao da je ovo sad drugo osnivanje . A sta cemo dobiti za uzvrat,to niko sa sigurnoscu ne moze da kaze .Ko ostaje u klubu Beric,Todoric i Pekovic delimicno zobg obaveza ,ja mislim da oni nisu jak stub za ovakvu situaciju i sa drzavom i sa finansijama ,a vec su dokazali prvim potezom,poklekli su pred zahtevima vlasti .Sustina je da vlast ne rusi Partizan zbog Duleta,nego obrnuto,a to Pekovic ,Beric,Todoric,Danilovic nisu shvatili ,zadnji nema veze sa ovom odlukom,samo kazem .Nece nas vlast voditi ,samo sto je iskrojila stanje,pa sad se vi snalazite,bez trenera i stuba odbrane,sa Bericem i Todoricem ,i nekim tipova iz uo . Cak ni uo nisu sastavili,toiliki je njihov uticaj .Tako da je jasno koliko je ovo besmislen i glup potez,a o moralu i casti nekom drugom prilikom.
              Sto rece mag,najteze ce ti oprostiti oni,kojima si pomogao a da oni to unapred nisu zasluzili .Za to je potrebna zahvalnost,a zahvalnost iskljucuje sujetu i zaludnost sopstvene velicine .Druga recenica je moja,da ne bude zabune .

              Comment


              • Originally posted by humska1 View Post
                Izvinjivam se na trecem uzastopnom komentaru.
                Aha ,on je kriv sto drugi moralisti hrabro cute .Neka drugi vode te bitke ,svaka cast .
                Malo je reci da si zasplepljen.Jasno je ko dan da je ta borba na vise frontova negativno uticala na njega i to ima vise dokaza.Dule iz prethodnog mandata nikad ne bi krenuo da davi igraca, nijednom nismo u samom finisu ispustili prednost(a da to nije jaca ekipa od nas) i par puta mu se desilo da veoma kasno reaguje na neke stvari.Drugar koji navija za Zvezdu mi se cudio koliko je Djenka na istu foru prolazio vise puta, a Dule tu nista nije reagovao.Samo ti sebe zavaravaj da je za Duleta dosta bolja stvar da obavlja vise funckija, a ne da bude samo trener Partizana.
                Cemu sluze konferencije za stampu posle meca?

                Comment


                • Prica se da je Petar Bozic clan SNSa...

                  Ako je tacno, ovo je bruka i sramota...

                  Pravicemo Duleta od blata

                  Comment


                  • Originally posted by Ricma View Post
                    Malo je reci da si zasplepljen.Jasno je ko dan da je ta borba na vise frontova negativno uticala na njega i to ima vise dokaza.Dule iz prethodnog mandata nikad ne bi krenuo da davi igraca, nijednom nismo u samom finisu ispustili prednost(a da to nije jaca ekipa od nas) i par puta mu se desilo da veoma kasno reaguje na neke stvari.Drugar koji navija za Zvezdu mi se cudio koliko je Djenka na istu foru prolazio vise puta, a Dule tu nista nije reagovao.Samo ti sebe zavaravaj da je za Duleta dosta bolja stvar da obavlja vise funckija, a ne da bude samo trener Partizana.
                    Cemu sluze konferencije za stampu posle meca?
                    Viva l onore . Idemo redom ,ko je rekao da mu odgovoara bitka na vise frontova.Ako nije isti kao pre 2012.,kako smo osvojili 2 kls,1aba ,top 16 evrolige.Drugar koji navija za zvezdu ti je rekao ,interesantno,a nije ti rekao kolika je razlika izmedju njihovih i nasih igraca.Uzgred to bas i nije zvezda .A Duletu je lakse u ovakvoj sitaciji,pa i sa naporom da prica o onome sto se desava,nego da hrabro cuti i bude fikus .Ako zbog toga treba da ode ,a onda ti zbog ovih zamerki,ne zasluzujes status navijaca Partizana .Ne svidja ti se kakve rezultate je imao u zadnje 3 godine , a sta misli ovaj tvoj drug ,mozda i to da ga pitas .

                    Comment


                    • Originally posted by Ser Gagi View Post
                      Prica se da je Petar Bozic clan SNSa...

                      Ako je tacno, ovo je bruka i sramota...

                      Pravicemo Duleta od blata
                      Nema logike sem ako se nije uclanio u SNS u poslednja dva-tri meseca, oterao bi ga Dule jer nema sanse da takvu stvar on ne bi saznao.


                      Originally posted by humska1 View Post
                      Viva l onore . Idemo redom ,ko je rekao da mu odgovoara bitka na vise frontova.Ako nije isti kao pre 2012.,kako smo osvojili 2 kls,1aba ,top 16 evrolige.Drugar koji navija za zvezdu ti je rekao ,interesantno,a nije ti rekao kolika je razlika izmedju njihovih i nasih igraca.Uzgred to bas i nije zvezda .A Duletu je lakse u ovakvoj sitaciji,pa i sa naporom da prica o onome sto se desava,nego da hrabro cuti i bude fikus .Ako zbog toga treba da ode ,a onda ti zbog ovih zamerki,ne zasluzujes status navijaca Partizana .Ne svidja ti se kakve rezultate je imao u zadnje 3 godine , a sta misli ovaj tvoj drug ,mozda i to da ga pitas .
                      On je samo potvrdio ono sto sam i ja mislio, nije 100% fokusiran na kosarku kao sto je bio pre u prethodnom mandatu.To sam i ja uocio posto sam gledao te meceve uzivo i vise sam obracao paznju na takve stvari.Dve godine za redom poklanjamo Cedeviti Evroligu.Mnogo negativne atmosfere i tenzija za sta je on odgovoran od pocetka, zato sto je on sve to kreirao sa Covicem.Radilo se u nezdravoj atmosferi.Ti si mene citirao i proglasio me moralistom.Njemu da je stalo toliko da trenira, zasto nije podneo ostavku na mesta predsednika JSD?Bio bih i ja ogorcen da je ostao bez obe funkcije, ovako nisam i kao sto rekoh zao mi je sto samo nije bilo obrnuto jer kao sto rekoh tu opciju sam prizeljkivao celog leta jer bi se on ne bi bavio takvim stvarima, jer zbog toga sto je bio predsednik mu je dalo pravo da prica na Konferencijama o svemu i svasta posle meceva, a da se najmanje dotakne meceva.Bas na njegovom primeru vidimo koliko je lose kada jedan covek obavlja vise funckija, mada to je skroz normalna stvar u ovakvoj raspaloj drzavi.Nisam uopste zeleo da ode iz kluba, zeleo sam samo da da ostavku na mesta predsednika JSD i da se vise posveti u onome u cemu je najbolji.

                      Rece covek koji hoce da bojkotuje klub drugom da ne zasluzuje status navijaca Partizana.

                      Comment


                      • Originally posted by Ricma View Post
                        Nema logike sem ako se nije uclanio u SNS u poslednja dva-tri meseca, oterao bi ga Dule jer nema sanse da takvu stvar on ne bi saznao.
                        Prica se uveliko da je tako...

                        Comment


                        • Originally posted by Ricma View Post
                          Dve godine za redom poklanjamo Cedeviti Evroligu.Mnogo negativne atmosfere i tenzija za sta je on odgovoran od pocetka, zato sto je on sve to kreirao sa Covicem.Radilo se u nezdravoj atmosferi.Ti si mene citirao i proglasio me moralistom.Njemu da je stalo toliko da trenira, zasto nije podneo ostavku na mesta predsednika JSD?Bio bih i ja ogorcen da je ostao bez obe funkcije, ovako nisam i kao sto rekoh zao mi je sto samo nije bilo obrnuto jer kao sto rekoh tu opciju sam prizeljkivao celog leta jer bi se on ne bi bavio takvim stvarima, jer zbog toga sto je bio predsednik mu je dalo pravo da prica na Konferencijama o svemu i svasta posle meceva, a da se najmanje dotakne meceva.

                          Rece covek koji hoce da bojkotuje klub drugom da ne zasluzuje status navijaca Partizana.
                          Dakle ,poklanjamo Cedeviti 2 godine evroligu,jel a kako to .Pobeda u Podgorici je za vas normalna u onakvoj atmosferi ,sa onakvim sudjenjem.Pobeda u polufinalu protiv ekipe sa Repesom ,Smitom,Nurkicem,Bilanom,placenom redovno i daleko vise placenom,uz okolnosti koje su isle njima na ruku u tom mecu .
                          Za funkcije,pa kako da batali jsd ,kada je stalno neophodna borba,a nema ko drugi .A ne mislim da je to krucijalan poremecaj struke,niti da on dosta manje provodi vremena kao trener.
                          To sto cu ja bojkotovati klub,nije zbog toga sto je moja ljubav blaga,pa mi je palo interesovanje.Ja ne mogu da podnesem ovakav Partizan,niti vidim smisao ,boriti se za nesto sa ovakvim ljudima kakve imamo .Ovakav Partizan ne predstavlja ono sto je Partizan i to je sustina svega,s toga smatrati ga svojim klubom ,treba verovati u nesto sto ne postoji ili biti moralno dezorjentisan .

                          Comment


                          • Ispustis dva vodjstva i od sigurne pobede ti izgubis tekmu, ako ja ne vidim da je to poklon onda ne znam sta je.Mogu da razumem da je sa druge strane neka jaka evroligaska ekipa, ali ovde se radi.Razbijes Cedevitu u poslednjoj cetvrtini, odlepis se +10 i ispustis to vodjstvo, vodis protiv Buducnosti +7 i na kraju izgubis.Nije on 100% fokusiran na basket i to se moze reci za poslednje dve godine, stvar je u tome sto mislim da bi on vodio bolje ekipu da se bavio onim cime se bavi i svaki trener.Moze on bolje od ovoga i steta sto necu taj film necemo da vidimo.Na neke stvari je pre brze reagovao, tu mislim bas na taj najuspesniji period od 2007-2010.Nikada mi nisu smetale njegove hokejaske izmene.On da je radio samo svoj posao kao prethodnom mandatu(ali sada ima veca ovlascenja, odgovornost a time i veci pritisak), verovatno nikada ne bi dosao u situaciju da davi svoje igrace.Ovako je zbog visokih tenzija(za koje je on uz Covica najodgovorniji) u par navrata puko.

                            Naravno da je trebao da batali tu funkciju, jer onda ne bi imao pravo da prica o necemu svacemu kada je pres konferencija i da spinuje kao sto je radio.Imao bi dosta manji pritisak na svojim ledjima(i dosta manje sukoba) i neke stvari se ne bi desile u prethodne dve godine.Uzeo je previse odgovornosti i desilo se sta se desilo.

                            Meni je smesno sto si mene isprozivao da ne zasluzujem da navijam Partizan, ja se uopste ne radujem odlasku Duleta i jedino bi me radovala vest da je on ostao i podneo ostavku na mesto JSD.Niti sam uz njega, a ni ne ne spadam u grupu ljudi koji bi da ga teraju.Ne volim ni njegove fanove koji ga slepo prate, a ni drugu stranu.Tako mislim za dosta stvari.
                            Last edited by Ricma; 11-09-15, 13:16.

                            Comment


                            • Citam sta se pise i stvarno mi je smesno. Sto se tice Duleta, jeste covek velika legenda i sve to, ali Dule nije Partizan. On je covek koji je morao jednom da ode sa nase klupe, a to se desilo sada. Zbog toga jeste i on delimicno kriv i to je cinjenica. Nije morao da se petlja u politicke i finansijske stvari, vec je trebalo da gleda svoja posla. Razumem njegovu veliku zelju da se pomogne Partizanu i potrebu da ukaze da nepravdu prema nasem klubu, ali vise puta sam to ovde ponovio NE RADI SE TO NA TAKAV NACIN. Ako od nekoga zavisite (konkretno od nekog velikog javnog preduzeca i od vlasti) ne mozete im se frontalno suprotstavljati i koristiti svaku priliku da ih prozivate i pljujete jer cete izgubiti bitku, a upravo je tu bitku izgubio Dule, a sa njim i Partizan i zato smo sada ovde gde jesmo. Prica da u klub nece doci sponzori upravo zbog Duleta je SIGURNO delom tacna, jer niko nije lud da dodje u klub, ako konstantno nekoga pljujete i prozivate. Bi li neko od vas ulozio pare u klub, a da pritom od trenera tog kluba slusate sve najgore o vasem preduzecu?

                              Da ne duzim dalje, Duletu svaka cast i hvala mu na svemu sto je uradio za klub i generalno za kosarku u Srbiji, ali ovo je bio pravi trenutak da se povuce. Problem je samo sto je neko drugi umesto njega morao da povuce taj potez, pa sada izgleda kao da je ucinjena neka nepravda ili da se kuje neka zavera protiv njega, a toga nema. Doslo je vreme da se uradi veliki reset i da se krene od nule, jer gore od ovoga ne moze, a to podrazumeva korenite promene. Ljudi poput Silobada, Todorica i njima slicni su potpuno nebitni u ovoj prici, da li ce oni otici ili ostati sasvim je svejedno. Bitno je da se promeni struka i uprava.

                              Koga zabole uvo da li ima "sns struje" u klubu ili ne. Sto, jel se zvezdasi zale sto su im sns struje prisutne u klubu? Ja nesto nisam primetio. Osvojili su 3 trofeja prosle godine, trecu godinu zaredom igraju evroligu, prave jak i respektabilan tim itd. Bitno je da neko dodje i donese pare u klub, a da li ce taj neko da se zove ovako ili onako i iz koje ce stranke da bude, mene licno uopste ne zanima.

                              Ne moze se ziveti od ljubavi, potrebne su i pare, a pare donose trenutno ljudi vladajuce stranke i to je to. Svako ko pokusa da se suprotstavi takvom stanju, propasce, a to smo upravo mi (Vujosevic) ucinili.

                              Comment


                              • Originally posted by Batman View Post
                                Citam sta se pise i stvarno mi je smesno. Sto se tice Duleta, jeste covek velika legenda i sve to, ali Dule nije Partizan. On je covek koji je morao jednom da ode sa nase klupe, a to se desilo sada. Zbog toga jeste i on delimicno kriv i to je cinjenica. Nije morao da se petlja u politicke i finansijske stvari, vec je trebalo da gleda svoja posla. Razumem njegovu veliku zelju da se pomogne Partizanu i potrebu da ukaze da nepravdu prema nasem klubu, ali vise puta sam to ovde ponovio NE RADI SE TO NA TAKAV NACIN. Ako od nekoga zavisite (konkretno od nekog velikog javnog preduzeca i od vlasti) ne mozete im se frontalno suprotstavljati i koristiti svaku priliku da ih prozivate i pljujete jer cete izgubiti bitku, a upravo je tu bitku izgubio Dule, a sa njim i Partizan i zato smo sada ovde gde jesmo. Prica da u klub nece doci sponzori upravo zbog Duleta je SIGURNO delom tacna, jer niko nije lud da dodje u klub, ako konstantno nekoga pljujete i prozivate. Bi li neko od vas ulozio pare u klub, a da pritom od trenera tog kluba slusate sve najgore o vasem preduzecu?

                                Da ne duzim dalje, Duletu svaka cast i hvala mu na svemu sto je uradio za klub i generalno za kosarku u Srbiji, ali ovo je bio pravi trenutak da se povuce. Problem je samo sto je neko drugi umesto njega morao da povuce taj potez, pa sada izgleda kao da je ucinjena neka nepravda ili da se kuje neka zavera protiv njega, a toga nema. Doslo je vreme da se uradi veliki reset i da se krene od nule, jer gore od ovoga ne moze, a to podrazumeva korenite promene. Ljudi poput Silobada, Todorica i njima slicni su potpuno nebitni u ovoj prici, da li ce oni otici ili ostati sasvim je svejedno. Bitno je da se promeni struka i uprava.

                                Koga zabole uvo da li ima "sns struje" u klubu ili ne. Sto, jel se zvezdasi zale sto su im sns struje prisutne u klubu? Ja nesto nisam primetio. Osvojili su 3 trofeja prosle godine, trecu godinu zaredom igraju evroligu, prave jak i respektabilan tim itd. Bitno je da neko dodje i donese pare u klub, a da li ce taj neko da se zove ovako ili onako i iz koje ce stranke da bude, mene licno uopste ne zanima.

                                Ne moze se ziveti od ljubavi, potrebne su i pare, a pare donose trenutno ljudi vladajuce stranke i to je to. Svako ko pokusa da se suprotstavi takvom stanju, propasce, a to smo upravo mi (Vujosevic) ucinili.
                                Apsolutno i samo da dodam da nismo nista zaboravili i necemo da oprostimo, prvom pravom prilikom ih zaskacemo na spavanju.
                                Odvojili smo se od obale pustog ostrva, nas kontiki krece ka pucini, zivi smo i cekamo povoljan vetar.
                                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                                Comment

                                Working...
                                X