Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Podneo Danilovic neopozivu ostavku.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Comment


      • Gospoodin koji je uvalio klub u 5 miliona evra duga.

        Comment


        • I pored toga, on je veliki Grobar, nisu ti valjda bolji ovih govana sto ce uci iz SNSa...

          Comment


          • Originally posted by Ser Gagi View Post
            I pored toga, on je veliki Grobar, nisu ti valjda bolji ovih govana sto ce uci iz SNSa...
            Bolji je svako ko unese novac u klub i zadrzi Duska.

            Comment


            • Sto se mene tice, biti protiv Andrije mladenovića je stvar kućnog vaspitanja.

              Oterace oni i Duleta, slican scenario kao u FKPu cemo imati, gade mi se...

              Comment


              • Sa moje tačke glediša fkp izgleda zdravije danas nego dok je mutavi bio tamo.

                Comment


                • Originally posted by Brajkula View Post
                  Sa moje tačke glediša fkp izgleda zdravije danas nego dok je mutavi bio tamo.
                  Prodali su Skuletica, Lazovica, Branka Ilica, Drincica. Sada imamo Bozinova, Jevtovica i ovog Fabrsiija, ne znam sta je bolje... Volkov ili Petrovic

                  Obezbedili su LE, mozda ce i LS, a doveli su neku zenu tamu (bila nekoliko puta u zatvoru koliko sam cuo), da mogu lakse izneti zaradjenih para...
                  Prvo su rekli da ce ulaskom LE ili u LS dati KKPu 5%, a onda pritisnuti (zna se sa koje strane) odma su promenili mislenje, odmah ne daju nista KKPu...

                  Klub je inkasirao 9 miliona od kad su oni dosli, a oni ne mogu (ne hoce) dovesti jedan jebeni levi bek, zadnji vezni i napadac, toliko o njima...

                  FKP sa jos bez 3 pojacanja (znaci pojacanja ne igraca), ne moze nista uraditi u ovoj sezoni, a ima jos samo 7 dana do kraja prelaznog...
                  Vidimo sta se dobro radi u ovoj smesnoj Super Ligi, a tek cemo videti kako ce igrati 2 utakmice nedeljno, sa samo 13 igraca u ekipi, od kojih nekoliko su vrlo sumljivog kvaliteta...

                  Comment


                  • Originally posted by Brajkula View Post
                    Sa moje tačke glediša fkp izgleda zdravije danas nego dok je mutavi bio tamo.
                    Jeste, dosli neki drzavni sponzori, pre svega Telekom na dresovima, pa se tako ostvarili neki prihodi a da nisu od prodaje igraca. Sve u svemu, gde nema naprednjaka, tu trava ne raste u ovoj zemlji.

                    Comment


                    • Mutavi što je uzeo titule je samo plod kolateralne štete propasti u FKCzv, od toga nikakve prihode nije napravio i doveo klub blizu stanja u kome se Zvezda danas nalazi. Ako tamo ne uđu kakva takva "laka lova", da vam je unese neko iz drćavnog vrha preko sponzora u liku javnih preduzeća, šepurićete se sa minuosm od 40 miliki i vi uskoro.

                      Ovi su stabilizovali klub, jebo ti titulu svake godine ako tako ploviš ka propasti, to da su shvatili ovi moji sad bi imali minus od 25 a ne 50 milki. Prodate Šaponju i Živkovića kao plod igranja u evropi ua 10 milki i eto vas oko nule sa dodatnim sredstvima koje donose SNS face.

                      Tužna priča ta država i sport, ali eto....tako je u našoj rodnoj grudi, ko skapira lakše će živeti....

                      Comment


                      • Ne znam kako neko moze biti za FKP scenario da bude i u KKPu, oni su tu namesteni da samo bude jos gore, a ne bolje...

                        Cisti primeri, izvinite za off.

                        Oterali su Lukaca, jel Zivkovic upgrade? Jel Petrovic upgrade u odnosu na Volkova? Jel Fabrsio upgrade u odnosu na Branka Ilica, Jel Jevtovic upgrade u odnosu na Drincica, Jel Bozinov upgrade u odnosu na Skuletica... ?

                        Sta smo mi uopste dobili ?

                        Mi rotaciju za dva takmicenja nemamo, a sledeci mec protiv BATEa cemo igrati bez zadnjeg veznog jer je neko procenio da je Jevtovic dovoljan...

                        Vec smo izgubili 2 gostovanja u Super Ligi, do sad nijedna uprava nije digla ruke od domace titule, a ovi to indirektno rade, ako ne dovedu bar 3 pojacanja... a para ima, nije samo Lomic levi bek u svetu fudbala...


                        Slicno ce biti u KKPu, dovesce oni neki sponzori, bicemo malo konkurentniji, igraci ce skidati gace protiv FMPa i bicemo kanta za napucavanje na koje ce oni leciti komplekse dugih godina...

                        Sve je to stvar vaspitanja, uvek Dule pre SNSa, makar i u beton ligi..
                        Last edited by Ser Gagi; 24-08-15, 15:13.

                        Comment


                        • Ne treba nam sns uprava u klubu i ljudi koji hoce da uniste i ono malo sto je ostalo kosarkaskog giganta partizana, necemo da dobijemo infekciju od zarazenih ljudi koji vladaju drzavom.
                          Nece ni njihov cirkus davati predstave jos dugo i on ce morati jednom da odu, narodu ce predstava postati prepoznatljiva i dosadna i cirkus ce jednostavno otici.
                          Najvaznije je da je dule preziveo ovu skupstinu, a da li ce neku sledecu videcemo...
                          Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                          Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                          Comment


                          • Mislim da je Duletu jedina sansa za ostanak promena ili bar korigovanje stavova. Ako bude i dalje javno pljuvao i prozivao ljude sa vlasti i ljude koji vode velika javna preduzeca (ma koliko bio u pravu), mislim da nema ni najmanju sansu da ostane u klubu.

                            Ko god da dodje, sigurno mu to nece tolerisati kao sto je to cinio Danilovic.

                            Comment


                            • Kako trenutno stvari stoje, niko iz kluba nece da ponudi novi ugovor Dusku.

                              Comment


                              • Originally posted by Ser Gagi View Post
                                Ne znam kako neko moze biti za FKP scenario da bude i u KKPu, oni su tu namesteni da samo bude jos gore, a ne bolje...

                                Cisti primeri, izvinite za off.

                                Oterali su Lukaca, jel Zivkovic upgrade? Jel Petrovic upgrade u odnosu na Volkova? Jel Fabrsio upgrade u odnosu na Branka Ilica, Jel Jevtovic upgrade u odnosu na Drincica, Jel Bozinov upgrade u odnosu na Skuletica... ?

                                Sta smo mi uopste dobili ?

                                Mi rotaciju za dva takmicenja nemamo, a sledeci mec protiv BATEa cemo igrati bez zadnjeg veznog jer je neko procenio da je Jevtovic dovoljan...

                                Vec smo izgubili 2 gostovanja u Super Ligi, do sad nijedna uprava nije digla ruke od domace titule, a ovi to indirektno rade, ako ne dovedu bar 3 pojacanja... a para ima, nije samo Lomic levi bek u svetu fudbala...


                                Slicno ce biti u KKPu, dovesce oni neki sponzori, bicemo malo konkurentniji, igraci ce skidati gace protiv FMPa i bicemo kanta za napucavanje na koje ce oni leciti komplekse dugih godina...

                                Sve je to stvar vaspitanja, uvek Dule pre SNSa, makar i u beton ligi..
                                Nema to veze sa tvojim vaspitanjem, to ti se bratić moj zove sebičluk, ili voliš klub ili ne, ako ga voliš onda mu valjda želiš sve najbolje, a najbolje je da bude prvak Evrope, a pravk Evrope neće biti ako igra beton ligu. Ti zarad tvog nekog, nazovimo, poštenja guraš klub u propast, pa ne ide to tako...

                                Moderan sport je nezamisliv bez ulaganja, ne šljiva, ne parznih psotova po forumima, nego novca, a novac u ovoj državi bez motike mogu doneti samo vladajući slojevi. Tužno je, ali je tako....jednostavno prodalo se sve što se imalo prodati, ostali su otišli za dž, jbg tako su vaspitani, ostalo je ili da se garnitura menja ili da se gasite....pa ti vidi šta ti je bolje kao čovek koji voli pkk.

                                Comment

                                Working...
                                X