Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kad se već krenulo sa nekim kukanjem o teškim vremenima mogu da se prisetim par trenutaka

    Više se i ne sećam koje je to godine bila i dal sam tačno zapamtio .čini mi se da smo protiv Zvezde igrali polufinale plej-ofa,valjda je Partizan poveo 2:0 pa je Zvezda izjednačila na 2:2 i nakon toga Partizan dobija majstoricu,posle se u finalu sastajemo sa ovima iz Podgorice koji su tad bili prejaki ,čini mi se kao da je cela repka igrala za Budućnost.

    Kako su nas počistili ,dal valjda sa 3:0 i nije me sramota da priznam da je to bio jedini put da sam plakao za nekim klubom ,jebem ti život i sve kolko mi je to teško palo ahahah sledeće godine ponovo gleda se svaka utakmica KK,(nikad nisam nešto preterano bio zagrejan za FK) gubimo onda čini mi se u finalu sad rezultatom 3:2 i to je to,nakon toga kreće ta serija pobeda i ostalo je istorija

    tako da jbg,tad nismo pobedli ,"pobiše nas" a ja sam se isplakao muški prvi i poslednji put
    možda sam nešto i omašio,davno je to bilo
    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

    Comment


    • Originally posted by saburo sakai View Post
      Kad se već krenulo sa nekim kukanjem o teškim vremenima mogu da se prisetim par trenutaka

      Više se i ne sećam koje je to godine bila i dal sam tačno zapamtio .čini mi se da smo protiv Zvezde igrali polufinale plej-ofa,valjda je Partizan poveo 2:0 pa je Zvezda izjednačila na 2:2 i nakon toga Partizan dobija majstoricu,posle se u finalu sastajemo sa ovima iz Podgorice koji su tad bili prejaki ,čini mi se kao da je cela repka igrala za Budućnost.

      Kako su nas počistili ,dal valjda sa 3:0 i nije me sramota da priznam da je to bio jedini put da sam plakao za nekim klubom ,jebem ti život i sve kolko mi je to teško palo ahahah sledeće godine ponovo gleda se svaka utakmica KK,(nikad nisam nešto preterano bio zagrejan za FK) gubimo onda čini mi se u finalu sad rezultatom 3:2 i to je to,nakon toga kreće ta serija pobeda i ostalo je istorija

      tako da jbg,tad nismo pobedli ,"pobiše nas" a ja sam se isplakao muški prvi i poslednji put
      možda sam nešto i omašio,davno je to bilo
      Kad si se nadovezao vec za plakanje,moram ti podeliti moje teske suze [naravno prve su pale posle F4 u Parizu]


      Evo ti kratak sazetak utakmice .. Oj zivote

      "My sporting hero was Drazen Petrovic,the NBA basketball player,who has killed in a car accident in 1993.He was a good friend,an unbelievable player,and i dedicated my Wimbledon to him."

      Goran Ivanisevic


      5 UCL TROPHIES - EUROPEAN ROYALTY

      JFT 96

      Comment


      • Nikad necu zaboraviti f4 2010 skupljali smo pare samo da bi isli u pariz, prozivanje sa grckim ganima pre, posle i za vreme utakmice. Ni dan danas mi ne izlazi iz glave onaj teodosicev sut za 3 nekih 5 sec pre kraja meca kad smo imali +2 i konj da je barem pogodio obruc i da lopta ode u 3pm on promasi ceo kos i onal childress uzme i zakuca loptu a u sledecem napadu mcceleb promasi sut za 3 i posle toga izgubimo u produzecima. I dan danas sanjam onaj teodosicev sut kako pogadja obruc i ide u out. Teski traume.
        Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
        Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

        Comment




        • Povratak na 2010. i ekipa koja se plasirala na F4 u Parizu, ekipcina

          Comment


          • to je davna prošlost...trebamo raditi na sadašnjosti i izvući se iz krize

            Comment


            • Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Šta ovo izjavljuje Dule da bi otišao ako bi SNS ušao u klub?

                Comment


                • Ako bi uneli novac u klub
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment




                  • Arise, Serbia!
                    You fell asleep long ago,
                    And have lain in the dark.
                    Now wake up
                    And rouse the Serbs!


                    sigpic

                    Comment


                    • Ovo su opasna igranja oko najtrofejnijeg kk u srbiji, dule nije zasluzio da ga smene na ovakav nacin kao sto planiraju, danilovic i neki ljudi iz uprave su davno trebali da lete ali ne i dule.
                      Sve ce se znati u ponedeljak ali mislim da je vec i danas situacija prilicno jasna, ali ajde da sacekamo zvanicno.
                      Uvek ce nam biti cast sto nas je trenirao takva legenda kao sto je DUSKO VUJOSEVIC.
                      Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                      Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                      Comment


                      • Spekulisalo se vec celo leto da Dule ide i da na njegovo mesto dolazi Dzile. Mislim da ce se to na kraju i ostvariti...

                        Uglavnom, videcemo sta ce biti u ponedeljak, tada bi sve stvari trebale da se iskristalisu.

                        Comment


                        • Svakako sam za to da ne bude u isto vreme trener KK i predsednik JSD.Mora da ostane bez jedne od te dve funkcije.

                          Comment


                          • Originally posted by Ricma View Post
                            Svakako sam za to da ne bude u isto vreme trener KK i predsednik JSD.Mora da ostane bez jedne od te dve funkcije.
                            Slazem se ali kako trenutno stvari stoje ostaje bez one mnogo znacajnije a ova druga je cisto pro forme.
                            Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                            Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                            Comment


                            • http://mondo.rs/a822932/Sport/Kosark...ujosevica.html
                              Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                              Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                              Comment


                              • Dobijamo i mi SNS upravu i trenera.

                                Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X