Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Trenutno nam fale 5 igraca, samo za trening

    Comment


    • Tacno sledece godine necemo ni da postojimo. I ove ce biti povuci-potegni...

      Vreme je za korenite promene i NAZALOST politicare u klubu, jer izgleda da je to jedini izlaz.

      Comment


      • Nikako političare ,bolje igrati sa tim klincima i sačuvati klub,znam šta sam gledao pre 15 godina i ne treba nam to ponovo
        Mogu da progutam malo pametnije poslovanje te malo manje tvrdoglavosti i teranja inata kod Vujoševića iako znam da o tome mogu samo da sanjam

        U ovakvim situacijama mora čovek da bude fleskibilan ali ni u kom slučaju puštati nekog kome tu nije mesto u klub jer smo se jedva isčupali iz toga .
        To ne znači da je KK potpuno slobodan ,muva se normalno i kod nas ali ne želim da vidim ponovo Dačića il bilo kog drugog na mesto predsednika
        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

        Comment


        • Pa nema ni klinaca, i oni ce otici, o tome se radi a da ne govorim da niko nece doci sa strane. Na ovakav nacin klub ne moze da opstane, nazalost to je surova realnost sa kojom moramo da se pomirimo.

          Jedino neki politicar moze da donese pare u klub. Svidjalo se to nama ili ne, jednostavno tako je. Ovako cemo ostati samo efemeran klub koji ce se boriti da udje u 10 u ABA ligi.

          Comment


          • A šta ti misliš da će Zvezda još 100 godina ovako ?

            Ne znam što se odma pravi panika,naći će se već neko,15 godina bili šampioni sad treba da se prodamo zbog jedne sezone,ni u ludilu
            Ne dolazi prvi put KK u ovakvu situaciju,bilo je i ranije teško pa se preguralo i sad se pravi pritisak kako bi nas još više sabili i baš zato i kažem da moraju malo pametnije da odigraju zarad klub jer nemamo ništa od toga da se Vujošević dokazuje sa Čovićem

            Pa taj KK je jedini klub koji i dalje podržavam,to i VK Partizan i nije da mi nismo uzimali pare iz državne kasice prasice sve ove godine ali dobre rezultate jesmo imali pre svega zato što su u klubi radili ljudi iz sveta sporta.

            Šta sutra da ode Danilović,dodje neko drugi upumpa lovu,promeni se vlast ode sve u propast,znam šta sam gledao ranije i kako je Zvezda uništena onomad
            Last edited by saburo sakai; 02-08-15, 11:18.
            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

            Comment


            • Ma mene brate zabole tuki za Zvezdu, to sto oni rade ja nikada ne bi ucinio. Neka menjaju klub, adresu, naziv, to je njihova stvar, ja govorim ovde o Partizanu. Ne radi se o jednoj sezoni, niti dizanju panike, niti o bilo cemu slicnom. Radi se o tome da mi na ovakav nacin ne mozemo da funkcionisemo. Dosli smo do toga da ne mozemo jednog mladog slobodnog igraca da dovedemo u klub, a o nekim zvucnijim pojacanjima i da ne govorim. Zar ne vidis da poslednjih nekoliko godina tonemo sve dublje? Ovo sada je samo dno, a postoji mogucnost da propadnemo i kroz to dno. Situacija je vise nego alarmantna, ne zato sto ove sezone nismo nista osvojili vec zato sto vise nismo u mogucnosti ni da sastavimo bilo kakav mladi tim koji ce igrati. Normalno je da posle tolikih godina izgubimo neku titulu, ali ne radi se o tome. Nemoj misliti da ja volim da dodje neko od politicara u klub, ako nekoga mrzim to su politicari, samo kazem da je to realno ako zelimo da dodjemo do bilo kakvih para.

              Comment


              • Slazem se da je situacija najteza u istoriji,ali mi laska informacija koja kaze da je spanski klub zainteresovan za saradnju u vidu razvijanja igraca.Nadam se da ce doci do toga a i od sl. sezone nemam ocekivanja,uvek cu biti uz momke kakav god bio rezultat. Pozdrav svima!
                Last edited by mitar_dp3; 03-08-15, 23:59. Reason: greska
                "My sporting hero was Drazen Petrovic,the NBA basketball player,who has killed in a car accident in 1993.He was a good friend,an unbelievable player,and i dedicated my Wimbledon to him."

                Goran Ivanisevic


                5 UCL TROPHIES - EUROPEAN ROYALTY

                JFT 96

                Comment


                • Копривица потписао трогодишњи уговор са Партизаном

                  Експресан одговор ганима на Скорција.
                  Last edited by Урош94; 04-08-15, 16:54.
                  Arise, Serbia!
                  You fell asleep long ago,
                  And have lain in the dark.
                  Now wake up
                  And rouse the Serbs!


                  sigpic

                  Comment


                  • Dok mi diskutujemo gasa i tosa uveliko pripremaju tim.
                    Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                    Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                    Comment


                    • Potpisao Koprivica na tri godine,sa Janisom obavljeni razgovori i on ostaje,barem da spremimo neku ekipicu,da nas ne ponizavaju ostali timovi .. nadam se da ce i neki veterani potpisati
                      "My sporting hero was Drazen Petrovic,the NBA basketball player,who has killed in a car accident in 1993.He was a good friend,an unbelievable player,and i dedicated my Wimbledon to him."

                      Goran Ivanisevic


                      5 UCL TROPHIES - EUROPEAN ROYALTY

                      JFT 96

                      Comment


                      • Драго ми је због брата Кузелоглуа. Одакле ти та информација леба ти?
                        Arise, Serbia!
                        You fell asleep long ago,
                        And have lain in the dark.
                        Now wake up
                        And rouse the Serbs!


                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Пипи Ромањоли #10 View Post
                          Драго ми је због брата Кузелоглуа. Одакле ти та информација леба ти?
                          Pratim stranicu na fejsu "Ima jedan tim" se zove,stvarno ima izvore bliske klubu. A odma nakon njegovog posta, Mozzart sport je preneo.
                          Last edited by mitar_dp3; 04-08-15, 20:22.
                          "My sporting hero was Drazen Petrovic,the NBA basketball player,who has killed in a car accident in 1993.He was a good friend,an unbelievable player,and i dedicated my Wimbledon to him."

                          Goran Ivanisevic


                          5 UCL TROPHIES - EUROPEAN ROYALTY

                          JFT 96

                          Comment


                          • Znaci centarska linija je skoro pa kompletirana.

                            Comment


                            • Originally posted by Ricma View Post
                              Znaci centarska linija je skoro pa kompletirana.
                              Tako je.Imamo Djumica,Koprivicu [licno mislim da ce imati manju minutazu] i verovatno veteran Kosta Perovic [spekulise se] . E sad ko ce dobiti najvecu rolu od njih videcemo
                              "My sporting hero was Drazen Petrovic,the NBA basketball player,who has killed in a car accident in 1993.He was a good friend,an unbelievable player,and i dedicated my Wimbledon to him."

                              Goran Ivanisevic


                              5 UCL TROPHIES - EUROPEAN ROYALTY

                              JFT 96

                              Comment


                              • Dobar dečko, jako dobro radi svoj posao, mislim da će za godinu dana biti zver. A fizički je doteraniji od pola igrača. Cepa neke suplemente redovno :-D

                                Послато са GT-I8260 уз помоћ Тапатока

                                Comment

                                Working...
                                X