Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Čović samo ne propušta priliku da dolije ulje na vatru. Inače, Milutinov odlazi u Oly. Partizan je u ovom slučaju jako loše trgovao. Na kraju umjesto novca za Milutinova ostadoše dužni 200K i to je već umanjena suma.
    Obzirom kako je Nikola ispraćen za sav proliveni znoj, ne bi čudilo da odluči odmah krenuti u naplatu i onda ćemo opet gledati BAT.

    Comment


    • U Partizanu moraju da se promene svi ljudi, od trenera do predsednika. Koliko god bilo tesko da priznamo, ljudi mnogo stvari rade pogresno.

      Mogli su da inkasiraju 200-300 hiljada evra i da cute, ali ne, Milutinov je "veliki igrac" pa cemo za njega da trazimo milionce. E sad smo dobili tukija i jos cemo mi njemu morati da platimo. Tako je isto bilo i sa Bertansom prosle godine, ali on je bar dug oprostio ako nista drugo. I za njega smo mogli da uzmemo iste pare, a nismo uzeli nista. Iskreno, ne vidim zasto se toliko otimaju oko njega, jer on je (trenutno) prosecan igrac. U raspaloj ABA ligi nije postizao ni 10 poena po utakmici a mi hocemo da se obogatimo preko njega. Mislim, dajte da malo budemo realni. Stvarno ne znam sta ljudi iz Partizana misle...

      Zao mi je samo sto se pre par godina odrekosmo Besovica, decko je imao visinu, moglo je od njega da se napravi nesto.

      Comment


      • da,da,baš to Čović i želi da se mi predamo i da njegova vladavina bude totalna,pametno bi to bilo

        a čuj ovi iz zvezde kluba koji je bio ugašen,sad su preko noći postali doktori za ekonomiju i trgovinu,da nam je više takvih stručnjaka da mogu mirno da spavam
        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

        Comment


        • Jedino moze da nas spasi ulazak Partizana u LS, pa da se neki milion prosledi. Uz Duleta do kraja.

          Comment


          • Ja mislim da ce Dule tesko ostati trener. Mnogo su sumnjiva sva ta sastancenja, a da mu se jos uvek ne nudi ugovor. Mislim da mu se sprema sut karta.

            Comment


            • Ima li informacija da neko dolazi u Partizan,koce nam igrati sledecu sezonu
              >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

              Comment


              • Аранитовић - Маринковић - Андрић - Кузелоглу - Глишић. Модерно, ниска петорка.
                Arise, Serbia!
                You fell asleep long ago,
                And have lain in the dark.
                Now wake up
                And rouse the Serbs!


                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Princ View Post
                  Jedino moze da nas spasi ulazak Partizana u LS, pa da se neki milion prosledi. Uz Duleta do kraja.
                  Kosi se sa logikom.
                  Ako KK ne želi ulazak politike u klub, onda je licemjerno uzimati pare od FK u kome baš ti političari vode glavnu riječ.

                  Comment


                  • Originally posted by forum1nick View Post
                    Kosi se sa logikom.
                    Ako KK ne želi ulazak politike u klub, onda je licemjerno uzimati pare od FK u kome baš ti političari vode glavnu riječ.
                    Sa logikom se jedino kosi sto vec odavno nisi banovan u nekoj trajnijoj varijanti .

                    Nije novac od evropskih takmicenja i novac od prodaje igraca politicki novac. Mesas babe i zabe.

                    Comment


                    • Ignorisite trola
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                        Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                        Comment


                        • Отишли Безбрадица и Милутиновић.

                          Ту су Миленко, Вања, Пера, Андрић, Мурић, Глишић, Кузелоглу ваљда, млађани Бојанић и Ђумић можда.

                          Фино.

                          /едит

                          Туки... ево оде и Кузелоглу.
                          Last edited by Урош94; 01-08-15, 15:28.
                          Arise, Serbia!
                          You fell asleep long ago,
                          And have lain in the dark.
                          Now wake up
                          And rouse the Serbs!


                          sigpic

                          Comment


                          • Jel ima Tepić ugovor? Čini mi se da sam negdje pročitao da još ništa nije potpisao...

                            Comment


                            • Јебем ли га, знам да је речено да он остаје сигурно да је нови капитен.
                              Arise, Serbia!
                              You fell asleep long ago,
                              And have lain in the dark.
                              Now wake up
                              And rouse the Serbs!


                              sigpic

                              Comment


                              • Ostadosmo sa klincardijom i onima koje niko nece.

                                Kakvi dani za Partizan.

                                Comment

                                Working...
                                X