Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Falice ludi Gagara u ovim mecevima

    3:1
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Ljudi mene vec hvata euforija i tenzija

      Bice ludnica

      Comment


      • A ja nekako nikad opusteniji.
        sigpic

        Comment



        • Nece nam dati 500 ulaznica za polufinale koji je coki pacenik nemam reci, boji se 500 grobara protiv svojih 5000 pantera.
          Dule se sprema da ga vec u prve dve tekme razbije.
          Poklanjanje ulaznica, zabrana dolaska gostujucih navijaca, sta je sledece?
          Last edited by rope; 13-04-15, 12:28.
          Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
          Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

          Comment


          • I bolje bez gostujucih navijaca, meni odlicno sto nece murija da okruzi deo tribine iznad bele loze na Istoku.Ta centralna mesta koje murija okruzi su meni odlicna.Na ta mesta uglavnom sedim(ne dodjem na vreme) zato sto su ove donje tribine koje su blize centru zauzete, a ako nisu onda ih neko cuva za drugog.

            Malo kurvinski sto je promenjen dogovor sa pocetka sezone, ali barem nece da bude zandara na tribinama i nece morati puno ljudi da sede na stepenicama.Prosli put su se ljudi zbili, jedva je moglo da se dise.

            Comment


            • Sve je to u redu, ali ja sam pricao o tome da je jedan covek pre 2 godine u finalnoj seriji trazio da bude pola-pola u dvorani, a sada krsi dogovor koji je sam sa 300 gostujicih navijaca povecao na 500.
              Sto bi se reklo moralni pigmej.
              Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
              Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

              Comment


              • Veceras cemo vidjeti ko je Pavlovic Sasa
                Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

                Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

                Comment


                • Igramo bez centra... nema leba da preokrenemo.

                  Comment


                  • Jako jako slabo u napadu. Pavlovic sa distance ne moze da ubode. Imali smo sad -3, sad je opet -8.
                    sigpic

                    Comment


                    • Jaka nastavlja da sakati naše inače.

                      Comment


                      • Jebem mu sve Slovenacko u dupe. Jedini igrac Zvezde kog ne podnosim organski. Odlicno se drzimo bez centra, ali bice ovo tesko bas stici, iako je smao +3.
                        sigpic

                        Comment


                        • I dodje Akojon i unakazi nas
                          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                          Comment


                          • Nista od EL, da se ne lazemo. Mene da bace na kos uslo bi...

                            Comment


                            • Prebise nas u drugom poluvremenu a ova govna nista ne sviraju. Mada bi u sv. slucaju izgubili...

                              Comment

                              Working...
                              X