Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ajde sto je tako "glasao" ali kako to da je zaboravio dati prednost Radonjicu u odnosu na Duleta.
    >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

    Comment


    • Jedino neizvesno je koja pesma ce biti pesma godine u Zelezniku. Darko Rundek - Potrazi me u predgradju ili Tose Proeski - Limenka. Sve ostalo je deja vu.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by cleoo
        Nekada je najbolje nista ne reci samo me zanima svrha ove slike osim ako nije a nadam se da nije da se jos vise isprovociraju navijaci partizana.
        Jednostavno nije ovo tema za ovakve komentare ocekujem admina da reaguje.
        Hahaha
        Pa kako se sjećam Pavlović je vaš igrač. Dres star 12-15 godina koji nosi ime vašeg igrača.

        Comment


        • Originally posted by The Avetinja View Post
          Hahaha
          Pa kako se sjećam Pavlović je vaš igrač. Dres star 12-15 godina koji nosi ime vašeg igrača.
          Jel to neki novi crnogorski sarkazam, samo tako nastavi imas svetlu buducnost.
          Nema vise rasprave svima je jasno sta ona slika znaci samo admini treba da rade svoj posao.
          Last edited by rope; 24-03-15, 22:42.
          Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
          Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

          Comment


          • Oprastamo mu ruznu proslost.

            Comment


            • Originally posted by Ricma View Post
              Oprastamo mu ruznu proslost.
              Ahahah
              nije ružna, Budućnost ga je samo izbacila kao igrača, odnosno bila glavna prekretnica u njegov karijeri. Jer je već poslije sezona provedene u Budućnost prešao u NBA. Znam da si se šalio, ali eto

              Comment


              • Duki nista nije smesno. I on bi to tako. Eventualno stavio Jovica ispred Tepica, a i budimo realni, zar da neki Macvan bude ispred kapitena Crvene Zvezde Telekom?

                Comment


                • Originally posted by Princara View Post
                  Duki nista nije smesno. I on bi to tako. Eventualno stavio Jovica ispred Tepica, a i budimo realni, zar da neki Macvan bude ispred kapitena Crvene Zvezde Telekom?
                  Kakav Tepić, Jović Nišlija budućnost srpske košarke
                  Last edited by Lord Aleksoni; 25-03-15, 13:05.

                  Comment


                  • Dok ne pregledamo Pionir, da li su svi PP aparati uklonjeni i urin baloni, da li su kosevi fixirani...itd...itd, ne trebamo da igramo
                    >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                    Comment


                    • Comment


                      • Bas je malerozan ovaj decko, a ima sve predispozicije da bude strasan kosarkas.

                        Comment


                        • Nazalost mislim da je za njega zavrseno igranje ozbiljne kosarke,2 puta acl u ranoj fazi karijere,strasna povreda,sve cesca u poslednjih par godina.

                          Comment


                          • Comment


                            • Prenos ce biti na sajtu KLS

                              http://www.kls.rs/
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Nema sanse ovo gledati, ima da im srusimo sajt

                                Comment

                                Working...
                                X