Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja nisam ni cuo sta su skandirali, slaba im je nesto ta "paklena" atmosfera.

    Comment


    • Kvalitet prenosa katastrofa, ta velicanstvena atmosfera se nije bas primjetila, a najvise me iritirao onaj kreten sto galami nakon svakog kosa kao nenormalan, to jos samo u Laktasima ima
      Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

      Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

      Comment


      • Bice tesko, bice 3:1

        Pred Duletom je paklen zadatak - spremiti igrace za 20ak dana da budu tim. Prvu tekmu ako uzmemo mislim da zavrsavamo u nasu korist. Ocekujem od Sase, Macvana i Gagija da budu u god modu , Sasa pogotovo, on je bas insiprisan kad igra sa limenkama. Ne svidja mi se nesto mnogo Akojon, ocekivao sam vise, ali neka brat crni samo bude raspolozen, ovo mu je prvi put da igra pod ovolikim pritiskom meceve, nadam se da ce se snaci. Realnost nije briga na koju se mi obaziremo....

        eh, da, mogao bi i Radonja malo da pripomogne
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Da se na zavitlavamo sa nadanjima - mi smo AUTSAJDERI.
          Ali isto tako stoji da samo mi mozemo nauditi mutantu vise nego bilo ko, tako da nada postoji...
          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

          Comment


          • Oni su od avgusta zajedno u istom sastavu a mi se citave sezone krpimo i to je osnovna razlika, da smo imali kinte da ranije kompletiramo tim prosetali bi se ligom ali je ispalo bas onako kako sam zeleo.

            Dule je dobio ono sto je hteo, ono sto je hteo i dobar deo Grobara. Ne sumnjam da je vec poslozio dosta toga i ima jos 20 dana.

            Neka drugi misle kako ce sa Partizanom.
            sigpic

            Comment


            • Ko je urednik ovog dela, mozda bi mogla neka anketa na ovu temu... Tipa, sta mislite koji ce biti rezultat polufinala ABA Lige

              Comment


              • Jel postoji covek na ovom svetu koji misli da radonja moze da izbaci duleta na 3 dobijene, pa to je naucna fantastika nije mogao makabi radonja ce moci.
                Edit: u prilog tome
                http://www.telegraf.rs/sport/1490114...artizana-video
                Last edited by rope; 23-03-15, 21:57. Reason: Edit
                Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                Comment


                • Sad je neko drugo vrijeme ;)


                  Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                  sigpic

                  Comment




                  • Comment


                    • Rece covek i ostade ziv

                      Comment


                      • Slican ''odnos snaga'' je bio i prosle godine, pa znamo kako se to zavrsilo.

                        Mada najjace od svega mi je da je Kalinic bolji od Pavlovica, a Macvan od Mitrovica.Bas je nedosledan, neobicno mi je da sa jedne strane gde ce vecina ljudi koji poznaju kosarku reci da je Pavlovic bolji igrac od Kalinica, a sa druge strane da Macvana vise ceni od Mitrovica.Ni ne shvata koliko ce zapravo Tejic da bude marginalan.Nisam znao da je Andric bek.

                        Post godine HOF
                        Last edited by Ricma; 24-03-15, 21:29.

                        Comment


                        • Ali Djenka > Gagi Odbranu koju igra Milosavljevic, jenkins u zivotu u zenitu nece igrati.

                          Comment


                          • Meni i dalje nije jasno kako je stavio znak jednako kod Tepica i Jovica.

                            Niti objasnjenja niti nista.Samo ne pomaze tu ni madjija.

                            Comment


                            • Ma pustite se njih, neka onie misle da "Ne znam kako Partizan moze dobiti ovo", imamo jedan Mag koji navistina zna sve o limenkama

                              Comment


                              • Originally posted by Ricma View Post
                                .Nisam znao da je Andric bek.
                                А није?
                                Arise, Serbia!
                                You fell asleep long ago,
                                And have lain in the dark.
                                Now wake up
                                And rouse the Serbs!


                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X