Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ljudi nema mesta pesimizmu idemo dalje ko sad ne podrzi momke u najvaznijim utakmicama ne treba ni da prati partizan.
    A oni promasaje ce se vratiti nekad sve se u zivotu vraca.
    Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
    Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

    Comment


    • Duško Vujošević:
      Budućnost je odlično organizovan klub, koji je ove sezone napravio korak više. Čestitam mlađem kolegi na odličnom rezultatu. Mi smo dali maksimum što se tiče borbenosti.
      Sigurno da je neuigranost tima koja proizilazi iz skorog dolaska plejmejkera izazvala oscilacije. Dopustili smo protivničkoj ekipi dva puta serije, 8:0 i 13:0 mislim.
      Bez namjere da ikoga omalovažam, ali pošto sam čovjek koji ne priča iza zaklona, mislim da je u odlučujućim trenucima odlučujuće bilo suđenje, posebno sudije Dožaja, koji apsolutno nije imao isti kriterijume za kontakte i faulove koje je dosuđivao našim igračima, ili nije dosuđivao igračima Budućnosti.
      Želim, bez obzira na to, Budućnosti da se plasira u finale, i voleo bih da se nadjemo u finalu.

      Comment


      • Kako me nerviraju ovi simpatizeri drugih klubova kad se popale ovako, a na kraju vas nigdje nema
        Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

        Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

        Comment


        • Bas sam razocaran ovim Akojonom. Sem suta, nista drugo ne zna. Cim predje polovinu odmah dodaje prvom do sebe, ni p od pleja. Bice on sigurno bolji kako vreme odmice, ali ce nam se napadi i dalje pre svega zavrsavati jedan na jedan akcijom.

          Comment


          • Tesko mi je pao poraz...

            Ne zbog poraza, poraz kako poraz jebes ga, ali nacin na koji su nas tretirali je bilo jadno Kakvo sudjenje, kakva odbrana im je dozvoljena posebno u poslednih 5 minuta u 4/4 na Akojonu, jbt ono se svira i u rukometu a kamo li u kosarci... Napunili su nas licnih gresaka, to im je bio i cilj, i nismo mogli peglati odbranu kako mozemo... Najvise mi je zao sto nismo bili spremni da se "pobijemo", samo je Gagi kapiten bio spreman na to...
            Onu trojku Reynoldsa na kraju ne moze i ne sme biti priznata, onaj planinic se obesio ko majmun na mrezici i to avtomatski je posed za Partizan...

            A ono hvatanje za vrata Gagija od strane onog maloumnika sa tribine Trebali su odma 2 reda tribine isprazniti...

            Jbg, sta je tu je, idemo da se bijemo sa czt do kraja pa sta bude... Uvek do kraja, Partizanski...


            EDIT: Ovo gore navedeno je jedan od faktora, ali moram priznati i da smo imali dobijenu utakmicu na +7... Prvo Pavlovic umesto da polozi on je probao da zakuca, primimo trojku...
            Nakon toga Akojon nepotrebno namesto da trosimo napad ide coast 2 coast i promasuje...

            Dali neko zna kad je Gagi kapiten zavrsio utakmicu 5 minuta pre kraja sa 5 faulova ?
            Last edited by Ser Gagi; 23-03-15, 10:23.

            Comment


            • Ali najjace je da buducnost nije ni izasla iz bonusa u cetvrtoj cetvrtini . Ali jbg, nije u interese da dva srpska kluba igraju evroligu.

              Comment


              • Originally posted by Princara View Post
                Bas sam razocaran ovim Akojonom. Sem suta, nista drugo ne zna. Cim predje polovinu odmah dodaje prvom do sebe, ni p od pleja. Bice on sigurno bolji kako vreme odmice, ali ce nam se napadi i dalje pre svega zavrsavati jedan na jedan akcijom.
                Imao je na pocetku one dve ekstra asistencije, i jos 2-3 dodavanja koje nisu uspeli da realizuju. Jbg kad bi moglo nekako ko u rukometu da se menjaju on i Tepa napad-odbrana

                Comment


                • Naravno da nije, to su dokazali jos pre pocetak drugog poluvremena, sa nesportskom Murica i tehnicku gresku za Pavlovica Na poluvremena

                  5 faulova Sase, Gagija, po 4 Macvana, Murica i Milutinova... Pa kad je zadnji put neka ekipa bila toliko osakacena ??? Jos na kraju cist faul na zakucavanju Sase, Faul nad Akojonom kod iskakanja kad smo primili 2+1 Reynoldsa... Onakva odbrana "dvorucnog drzanja" Cooka nisam video nikad u kosarku, niti cu... Bas sramno, nikad nisam video vece navlacenje na evropskim terenima...

                  Jbg sta je tu je, imaju igraci 3 nedelje da se zakljucu u trenaznu salu pa da idemo na megdan CZTu, na njima je pritisak, tu je i nasa sansa...

                  Comment


                  • Originally posted by trigger View Post
                    Imao je na pocetku one dve ekstra asistencije, i jos 2-3 dodavanja koje nisu uspeli da realizuju. Jbg kad bi moglo nekako ko u rukometu da se menjaju on i Tepa napad-odbrana
                    Nisam stigao na prvo poluvreme tako da ne znam, ali u drugom je ili dodavao prvom do sebe ili sutirao.

                    Comment


                    • Originally posted by SinisaKun View Post
                      Kako me nerviraju ovi simpatizeri drugih klubova kad se popale ovako, a na kraju vas nigdje nema
                      Prepostavljam da je to upućeno meni.

                      Mačko, opušti se.
                      Podgorica ima 200 000 stanovnika i manje više svaki Podgoričanin (koji je rođen u Pg) navija za Budućnost, što pokraj tv ekrana što na tribinama. Ali živimo u takom vremenu da nam je najmanje do utakmica.

                      Već sam prije neđe napisao. Đe su bile Delije kad još nisu došli Milioni i rezlutati? Nije bilo 500 gledalaca na utakmice a sada čim su došli milioni i rezultati ludnica kad se igra Euro liga. Takođe, đe su bili na vatrepolu, kad nisu bili ni blizu Partizana, đe? Nije bilo 50 gledalaca na utakmicama. Al čim je došao novac i rezultati, pojavili su se Delija.
                      Pa Delija ima miliona, miliona pa dolaze samo kad su došli rezlutati i milioni. Pa šta treba da pričamo o nama, koji nas ima (pravih navijača) oko 1000-5000.

                      Mi trebamo da se poredimo da Firmašima, braćom Nišlijama a ne sa vama i Delijama kojih ima miliona, miliona..

                      Comment


                      • Tako je Sinisa macko, opusti se

                        Comment


                        • Meni za divno cudo nije tesko pao poraz, tesko mi je palo skandiranje sa tribina.
                          Nista, izgubili smo i sada trebamo da se naostrimo na ono sto najbolje znamo, da komsinicu koja je odbegla u predgradje namamimo na jos neki "sex bez obaveza" .
                          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                          Comment


                          • Da li se meni ucinilo ili je jos neko vidio, nakon postignute trojke Pavlovic je digao tri prsta
                            Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

                            Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

                            Comment


                            • Originally posted by SinisaKun View Post
                              Da li se meni ucinilo ili je jos neko vidio, nakon postignute trojke Pavlovic je digao tri prsta
                              Jeste i odma su se javili mrzitelji sa tribina...
                              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                              Comment


                              • Hahaha kakav je on car
                                Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

                                Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

                                Comment

                                Working...
                                X