Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sta je ovo ljudi, ne mozemo mi biti mirni bar jednu jebenu nedelju

    Cekamo 13:00 i dobre vesti...

    Comment


    • Sta jhe bilo, sta je Macvanom?

      ima li ko kakve informacije,
      Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

      Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

      Comment


      • David Pick(a) juce napisao tweet da je Sasa napustio Partizan... Sada pre 1 sat napisao da ce danas odrzati konferenciju i da se vratio... Videcemo sta ce biti u 13:00...

        Ooooooo picko dejvide

        Comment


        • Umro sam dva puta od jutros ko ce docekati jedan
          Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

          Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

          Comment


          • Negde sam procitao,u blicu verovatno, da su i Macvan i Muric napustili. Ima li nekakvih vesti oko njih dvojice?

            Comment


            • Muric je dobio slobodno jer je povredio zglob opet, a i Macvan je imao opravdan razlog. Konflikt je oko Saleta i Duleta.
              sigpic

              Comment


              • Ako neko nadje neki link za konferenciju uzivo neka ostavi ovdje
                Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

                Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

                Comment


                • Sukob sa Pavlovićem?

                  DV: To je naša interna stvar. To nije za neku veliku priču. Svaki tim ima život i dinamiku.

                  Novinari su zeljeli veliki spektakl, a Dule im majstorski nece dati nista.
                  Last edited by SinisaKun; 20-03-15, 12:24.
                  Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

                  Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

                  Comment


                  • Originally posted by SinisaKun View Post
                    Novinari su zeljeli veliki spektakl, a Dule im majstorski nece dati nista.
                    Ma jako je majstorski izveo sve ovo, nema sta...

                    Comment


                    • Na kraju ispljuva Pavlovica za sve pare, nije ovo ni malo dobro
                      Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

                      Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

                      Comment


                      • Partizan je iznad svih nas.
                        Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                        Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                        Comment


                        • Originally posted by SinisaKun View Post
                          Na kraju ispljuva Pavlovica za sve pare, nije ovo ni malo dobro
                          Covek obozava to da radi. Pitao bih ga kako bi se on ponasao da mu neko redovno psuje majku i zakazuje trening u 6 ujutru. Pa ne bi mu otisao na taj trening pa makar me isterali iz kluba za sva vremena.

                          Na stranu to sto je zaista veliki kosarkasi znalac, ali psiholoska strana vodjenja ekipe mu je ravna nuli, mozda cak i ispod toga. Nece svi da cute kad im neke stvari prekipe. Tacno je da je Pavlovic jako lose odigrao poslednjih par utakmica, ali covek ima pravo na to. Trebamo mu biti zahvalni sto je dosao ovde da igra za kiki riki i to covek koji je 10 godina proveo u NBA ligi. Sa takvom jednom GROBARCINOM doci u sukob je nedopustivo. Sa njim i Macvanom se niko iz ekipe ne moze meriti i ne mogu svi biti isti.

                          Stvarno su mi se vise zgadili Vujosevicevi ispadi. Covek je preuzeo kontrolu nad celim klubom, ni Danilovic se vise ne cuje zbog njega, niti bilo ko drugi. Za sve se covek pita, kao da je on izmislio kosarkaski klub.

                          Mozda sam ja malo pristrasan, jer mnogo volim Pavlovica, ali ocigledno je da su kod Duleta sukobi zagarantovani. Ako se Sasa ne vrati, to mu (Vujosevicu) sigurno nikada ne bih oprostio.

                          Comment


                          • Originally posted by Batman View Post
                            Ma jako je majstorski izveo sve ovo, nema sta...
                            Kakav majstor a


                            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Duka View Post
                              Kakav majstor a
                              Ej, ne mlati.

                              Comment


                              • Krivi su obojica i obojica ce pre ili kasnije preci preko nekih stvari zarad visih interesa. Sujetni su i jedan i drugi. Ko je trenirao bilo sta u zivotu i imao cilj u okviru nekog kolektiva zna kakve stvari mogu da se dese i na koji nacin mogu da se rese. E sad, jebi ga, zivimo u vremenu Twittera, Instagrama gde se svaka budala koja izbaci poluinformaciju uzima za ozbiljno.

                                Sve ce biti ok. Danilovic i Todoric ce ispeglati stvar kao i uvek, bez ikakve pompe i izjava.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X