Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije mi medju favorit tv licima ali svakako nije "znaru" Secam se kada sam nesto slusao radio i ona bila gost u nekoj radio emisiji... standardna prica... bla bla bla pa se doslo do privatnih pitanja... Pita nju voditelj, sta kao slusa od muzike? Kaze ona: "Ja ne slusam ovu danasnju hit muziku, slusam EKV, Idole..."
    Vise nisam cuo sta rece dalje, bio sam u cudu sa osmehom odobravanja na licu. To sestro!
    >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

    Comment


    • Samo bih iskoristio priliku da se jos jednom zahvalim Nolanu Smitu na ovoj sezoni. Mnogi su pre toga malo zaboravili sta je Partizan.
      sigpic

      Comment


      • http://youtu.be/CwC3Tu18-pw

        Dule Vujosevic pred mec sa Barselonom 1988. godine. Pravi retro
        https://www.youtube.com/c/krkipfc

        Comment


        • Ajmo da dobijemo Zadar, neka se novajlija nas "prostre" po Pioniru.
          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

          Comment


          • Vec sipa

            Comment


            • Mi smo doveli Allen-a.
              sigpic

              Comment


              • au sta radi crni brat
                Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

                Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

                Comment


                • pisite, ja kad god ubodem lose igramo
                  >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                  Comment


                  • prema svemu sudeci u zadnjem kolu odlucujemo o svemu, ili smo drugi i igramo sa Cedevitom ili cetvrti i igramo sa Zvezdom.
                    Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

                    Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

                    Comment


                    • Možemo biti i treći ako Budućnost večeras pobedi.

                      Comment


                      • Sreca vasa pa mi nemamo krstenog trenera. Ovaj Jovovic veze sa vezom. Ne bih se cudio da zavrsimo 4ti.
                        A u kakvoj ste formi, lagano mozete igrati sa Zvijednom.

                        Comment


                        • ne vjerujem uzece cedevita
                          Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

                          Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

                          Comment


                          • Ima neko snimak onog kucanja Milosavljevića? Vau

                            Comment


                            • Originally posted by Bastia33 View Post
                              Ima neko snimak onog kucanja Milosavljevića? Vau


                              Kapiten

                              Danas bambergovanje

                              Comment


                              • Auuuuuu kakva je masina Akojon. Mozda nije neki defanzivac niti dodavac, ali mu je sut doveden do perfekcije. Brz izbacaj, velika preciznost i potpuno mu je nebitan polozaj tela u toku suta. Lepo je rekao Kesar, kao Gaudlok, samo sto je Mini Mamba bolji igrac. Bitno je da daje tempo i da sa njim brze igramo, to se itekako osetilo veceras.

                                Sada vec imamo cemu da se nadamo, jer ovaj mali je ubica.

                                Comment

                                Working...
                                X