Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Princara View Post
    Ja bi radje da se igra protiv Telekoma, nego li Cedevite. Jedino bi u Hrvatskoj bio pravi gostujuci teren, plus bi nas ubili u reketu i jos dosta mogu da napreduju. Buducnost bi nam najvise odgovarala, ali ne vidim kako ce Cedevita cetvrta da bude.
    U tom slucaju mozete da se ugasite samo,jer realno,pitanje ce biti samo sa koliko razlike cete da izgubite,realno ej! Telekom a? Malicioznosti vam ne fali,nego da te pitam,ne samo tebe,nego sve poklonike vaseg tabora.. Sta mislis,posto vjerovatno ti je poznato da je i Partizan htio da udje u uppr,dok nisu culi da treba revizija poslovanja zadnje 3 godine da se radi,kako ce Partizan da rijesi dugovanja ako se ne plasira u EL sledece sezone? Pa uppr-om! Drugi put ne postoji,a prizivas 'Telekom' u polufinalu. Bistro!

    ;)


    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
    sigpic

    Comment


    • Nema nista od tog pleja, pa da su mogli doveli bi nekog do sad sigurno.

      Comment


      • Originally posted by Duka View Post
        U tom slucaju mozete da se ugasite samo,jer realno,pitanje ce biti samo sa koliko razlike cete da izgubite,realno ej! Telekom a? Malicioznosti vam ne fali,nego da te pitam,ne samo tebe,nego sve poklonike vaseg tabora.. Sta mislis,posto vjerovatno ti je poznato da je i Partizan htio da udje u uppr,dok nisu culi da treba revizija poslovanja zadnje 3 godine da se radi,kako ce Partizan da rijesi dugovanja ako se ne plasira u EL sledece sezone? Pa uppr-om! Drugi put ne postoji,a prizivas 'Telekom' u polufinalu. Bistro!

        ;)
        do kupa sam zelio da igramo protiv bilo koga drugog osim cz, ali zato sto se uvijek raskrilate nakon kupa samo cetvrto mjesto dolazi u obzir, da igramo protiv tradicionalno laganog protivnika
        Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

        Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

        Comment


        • Dobro decko,vjerovatno si neki mladji,pa se bas eto i ne razumijes,nema veze..Uglavnom,vidjeces sta ce ti biti s klubom ako se ne plasira u EL za narednu sezonu.


          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Duka View Post
            U tom slucaju mozete da se ugasite samo,jer realno,pitanje ce biti samo sa koliko razlike cete da izgubite,realno ej! Telekom a? Malicioznosti vam ne fali,nego da te pitam,ne samo tebe,nego sve poklonike vaseg tabora.. Sta mislis,posto vjerovatno ti je poznato da je i Partizan htio da udje u uppr,dok nisu culi da treba revizija poslovanja zadnje 3 godine da se radi,kako ce Partizan da rijesi dugovanja ako se ne plasira u EL sledece sezone? Pa uppr-om! Drugi put ne postoji,a prizivas 'Telekom' u polufinalu. Bistro!

            ;)
            Jao Dukane, sto tako skaces pred rudom ? Istu si pricu vrteo i prosle sezone, i posle Cibone nestao covek sve dok nova sezona nije pocela. I eto sada istu gresku pravis . Samo polako

            Comment


            • Uf,brate ne interesuju me ta navijacka prepucavanja sa tobom...ja ti samo kazem da ti je postojanost kluba upitno ako se ne plasira u EL.
              Evo sta je rekao vas sef danas

              "Male su šanse da dovedemo novog plejmejkera. Materijalna situacija je postala nematerijalna i čudim se kako mi još uvek funkcionišemo...
              Znaci to ja pricam,a to sta sam ja pricao,sta nisam ...sta je bilo i bilo sta drugo,pada u vodu...jer postavlja se pitanje,ocete li se ugasiti posle ove sezone,ili necete.
              Ne volim da ulazim odje,ali eto malo da otrijeznim one koji ne razumiju.


              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
              sigpic

              Comment


              • Hvala ti sto si nam otvorio oci Ljudi nema nam spasa

                Comment


                • Znam ja Duka da si ti emotivan covek i da brines da se Partizan ne ugasi. Ali nemas potrebe za tim. Pusti sta Dule prica, igra on svoju igru .

                  Comment


                  • Duka znas da sam uvek otvoren za saradnju i da se gotivimo, al nemoj da mi diras ovu temu. Samo ovu nemoj

                    Comment


                    • Partizan se nece ugasiti, igracemo i u beton ligu ali ne menjamo ime.

                      Comment


                      • Originally posted by Ljuba90 View Post
                        Duka znas da sam uvek otvoren za saradnju i da se gotivimo, al nemoj da mi diras ovu temu. Samo ovu nemoj
                        Ih Ljubo,znas da ti ne zalazim odje,al ajd,eto osjetih potrebu da kazem...posto vidim da ovi tvoji ne znaju ni sta znaci uppr,a ni sta znaci to da ove sezone Partizan ne bude plasiran za EL.

                        Pozdrav bratski,uvjek pivo sa tobom


                        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                        sigpic

                        Comment


                        • Ajde, ajde
                          Bice piva za par meseci kada KKP zaigra u EL

                          Comment


                          • Plasirali se u EL ili ne, Partizan ce opet biti u teskoj situaciji i pitanje je na sta ce tim da lici sledece sezone. Realno, nasa dva najbolja igraca nam igraju bukvalno za kikiriki, ali to nece trajati doveka.

                            Za razliku od vaseg FMP-a, Partizan nema para, ali to nikako nije razlog da se ucini nesto poput onoga sto je ucinio Covic i kompanija.

                            Comment


                            • Osvojis titulu, proslavis, cutis. Izgube titulu, kurce ti se da je sledeca njihova, iskuliras. Kurce se i dalje, iskuliras. Uzmu Kup Marinka Rokvica, kurce se i dalje i samo imas zelju da ih pobedis, nista te vise drugo ne zanima. Kurce se, kurce se, izvuku dodatni motiv iz Duleta i igraca, face Covica, Lazica, Blazica i ekipe + izjave istih prosto daju neku dodatnu energiju. Izgube titulu, svi drugi krivi, opet se kurce. Ako ikad budem razumeo taj mentalitet...
                              sigpic

                              Comment


                              • Dobila Mega sokove . A bas se radovao gradskim derbijima u polufinalu, ali izgleda tek u finalu. Ako se plasira telekom naravno

                                Comment

                                Working...
                                X