Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Duka View Post
    Svaka cast na optimizmu Samo....ko ce da rijesi te utakmice ? Koji su to igraci koji ce Bobiju,Cirbi,Kalini,Dangubi,Jovicu,Luki,Dzenkinsu ,Viliju da uzmu mjeru?
    Svi koji si naveo imaju ukupno 1(slovima: jednu) titulu u zivotu i to Cirbes sa Bambergom.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Duka View Post
      Svaka cast na optimizmu Samo....ko ce da rijesi te utakmice ? Koji su to igraci koji ce Bobiju,Cirbi,Kalini,Dangubi,Jovicu,Luki,Dzenkinsu ,Viliju da uzmu mjeru?
      Evo ovi su uzeli meru... valjda cemo i MI.

      Žiga, Jure, Imran, Christopher, Nebojša, Alexis, Mirko, Jasmin, Tomaž, Erjon, Luka, Malcolm i Matej.
      >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

      Comment


      • Realnost nije briga na koju se mi obaziremo
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Ja bi radje da se igra protiv Telekoma, nego li Cedevite. Jedino bi u Hrvatskoj bio pravi gostujuci teren, plus bi nas ubili u reketu i jos dosta mogu da napreduju. Buducnost bi nam najvise odgovarala, ali ne vidim kako ce Cedevita cetvrta da bude.

          Comment


          • Ja bi najradije da budemo drugi i da imamo prednost domaceg terena
            Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

            Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

            Comment


            • Boris Omer Dalo 2/2 za 3 poena, mozda ima nade za njega

              Comment


              • Sa pola gasa kako se i ocekivalo.
                sigpic

                Comment


                • Bas je pozitivna "prica" Zoa, biti na pravom mestu i u pravo vreme... + Dule bio na jednoj stanici tog puta, tip/tap, bum/tras i NBA, bato
                  Tamo ga takodje nije sacekao neki Francuz, ni rodbina pa da mu pozele dobrodoslicu i "da mu se nadju" niko nego opet brat grobar
                  To je ono sto se ne vidi golim okom i ne placa se parama a zove se INSTITUCIJA.
                  >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                  Comment


                  • Imam neki pozitivan osjecaj u vezi utakmice, sumnjam da je Dule nesto smutio opasno
                    Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

                    Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

                    Comment


                    • Jel ima prenos negde?
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Arena 1.

                        Comment


                        • Steta zbog ovako loseg sutiranja slobodnih bacanja, sada bi bila neka neznatna razlika, mada je i ovih minus 9 dostizno.

                          Comment


                          • Dobri smo, nije lose mada 75% da ipak gubimo. Ako dobijemo, to ce biti jedna od najvecih antologija... zbog svih okolnosti.
                            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                            Comment


                            • Olabaavite malo zavrsni pas za sut na Murica
                              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                              Comment


                              • E moj muricu
                                Ako se sad odvoje muricu u ponedeljak u 6 ujutru trenig sa 100 suteva za 3
                                Last edited by rope; 21-02-15, 21:22.
                                Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                                Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                                Comment

                                Working...
                                X