Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tanko meni to, nikad niste imali smisla za humor.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by S-Nash View Post
      Tanko meni to, nikad niste imali smisla za humor.
      Da sam na vašoj strani isto bih mislio

      Comment


      • Originally posted by Brajkula View Post
        Da sam na vašoj strani isto bih mislio
        Pa naravno da si na nasoj, voli brajkula crno belo, juventino je to, a ne neki tamo panter iz zeleznika.

        Comment


        • Originally posted by Mesutara View Post
          Pa naravno da si na nasoj, voli brajkula crno belo, juventino je to, a ne neki tamo panter iz zeleznika.
          Fino alla fine

          Comment


          • O Gagicu ne treba trositi reci covek cijom glavom upravljaju drugi nije ni zasluzio da nosi dres partizana.
            NEKO TROFEJE BROJI U JUNU A NEKO SLEDECE SEZONE.
            Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
            Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

            Comment


            • Kazu na avangardi da je gagara papuca i da misli zeninom glavom

              Comment


              • Pa znali smo da ne moze da razmislja svojom

                Comment


                • Ne razmislja on nikako, nego kakvu je to sliku postavio Pavlovic
                  Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

                  Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

                  Comment


                  • Da se raazumemo u govnima smo do guše i necemo tako lako izaci. Izvlacenje ce trajati godinama...

                    Spoiler
                    Ali ove poruke kako se komsinica brine za srpski koeficijent u ABA ligi su samo njima svojstvene!
                    >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                    Comment


                    • Vest da je Đorđe Gagić zatražio raskig ugovora sa Partizanom, odjeknula je poput "bombe". Povodom čitave situacije košarkaški klub se oglasio saopštenjem koje prenosimo u celosti.

                      "Ovakav potez treba nazvati pravim imenom - izdaja. Ako se odabere trenutak kad je to najnezgodnije, onda se izabrao trenutak. To nije ni malo spontano, to je nečija računica. Nije ni malo slučajno da nas napusti centar, kada smo ostali na toj liniji najtanji. Izbor je bio nepogrešiv. Cela konstalacija događaja daje nam za pravo da možemo da sumnjamo.

                      Na osnovu sledećih poteza i odabira kluba za nastavak karijere, biće savršeno jasno ko stoji iza ovoga i ko na taj način realizuje svoje interese, jer ne verujemo da će samo na ovom da se završi.

                      Situacija u Partizanu je takva da je lako biti izdajnik.

                      Eliminacija Partizana je u toku, prepoznatljiva matrica se sada prebacuje na košarkaški klub" - navodi se u saopštenju.
                      da dobijes dijareju od njihovih saopstenja i teorija zavere, jeste kkp je centar svemira i Vujosevica mrzi ceo svet i glavna preokupacija ljudi je da smisle na koji nacin da podapnu nogu njemu i njegovom klubu
                      Last edited by Miletić; 04-02-15, 21:58.
                      VALENTINO ROSSI #46

                      Comment


                      • Originally posted by Miletić View Post
                        da dobijes dijareju od njihovih saopstenja i teorija zavere, jeste kkp je centar svemira i Vujosevica mrzi ceo svet i glavna preokupacija ljudi je da smisle na koji nacin da podapnu nogu njemu i njegovom klubu
                        Ma jok, slucajno je. Nije znao da su u Partizanu plate retkost, pa resio sada da ode.

                        Comment


                        • Originally posted by SinisaKun View Post
                          Ne razmislja on nikako, nego kakvu je to sliku postavio Pavlovic
                          Spoiler


                          Za par dana cemo saznati ko stoji iza ovoga, u svakom slucaju ne podrzavam ovakvu vrstu saopstenja gde se samo jos vise potpaljuje vatra.Znaju oni ko stoji iza toga, ali reci za bivseg igraca da je izdajica je tako nisko i primitivno.Moras da se suzdrzis od takvih stvari, samo se brukas sa takvim izjavama.Mogu izmedju sebe da govore kakav je, ali takve stvari ne smes da iznosis u javnost.Koji to klub jos radi?
                          Attached Files

                          Comment


                          • U samom načinu kako su ljudi iz kluba, i neki saigrači, reagovali na Gagićevu odluku vidi se i razlog zašto je on odlučio da napusti klub.
                            Izgleda da glavni razlog nisu bila primanja:

                            http://sport.blic.rs/Kosarka/Domaca-...cija-i-Metalac

                            Comment


                            • Slobodno nek ode u Metalac pa da ga navijaci na prvoj sledecoj tekmi sa njima urnisu. U pocetku sam ga u neku ruku i opravdavao jer sam mislio da je produzio ugovor iz razloga da bi imao vecu minutazu, ali kad sam cuo da nije primio samo 2 plate, u momentu sam ga zamrzeo. U ovakvom trenutku da ispadnes jajara je stvarno dno dna. Da ga nismo doveli, verovatno bi bio sad u nekom Smederevu, Vrscu , Konstantinu itd. Toliko zahvalnosti od njega. Cekamo sad brata Raduleta ili Slavka legendu.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by forum1nick View Post
                                U samom načinu kako su ljudi iz kluba, i neki saigrači, reagovali na Gagićevu odluku vidi se i razlog zašto je on odlučio da napusti klub.
                                Izgleda da glavni razlog nisu bila primanja:

                                http://sport.blic.rs/Kosarka/Domaca-...cija-i-Metalac
                                Ako blic ima saznanja, onda to je to.

                                Comment

                                Working...
                                X