Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originalno postavljeno od goku Pa FMP ove godine kad bi ušao na F4 Evrolige ja se ne bih iznenadio, u 8 ulazi sigurno. Da li misliš da ovaj Partizan, čak i sa plejom može u tri dobijene da dobije FMP?

    613 str.

    Dzabe si postove goku brisao, replicirao te Mr. Wolf
    Last edited by Lion; 17-01-15, 23:16.

    Comment


    • https://www.youtube.com/watch?v=kOVh...ature=youtu.be

      Masina se pali i zahuktava polako!
      https://www.youtube.com/c/krkipfc

      Comment


      • Originally posted by Princoni View Post
        Originalno postavljeno od goku Pa FMP ove godine kad bi ušao na F4 Evrolige ja se ne bih iznenadio, u 8 ulazi sigurno. Da li misliš da ovaj Partizan, čak i sa plejom može u tri dobijene da dobije FMP?

        613 str.

        Dzabe si postove goku brisao, replicirao te Mr. Wolf
        Okolnosti su se promenile, pa tako i moje mišljenje. Bio bih budala kad bih isto razmišljao bez obzira na promenu uslova. Bar nemam problem da priznam grešku.

        Nadam se da ću videti nešto slično i od tebe na temi Arsenal u vezi jednog igrača.

        Lepo je što pratiš moj lik i delo.

        Comment


        • Promenili se uslovi i okolnosti? Koji to leba ti ? Vidi se da nemas problem da priznas, pa brises sopstvene postove. Preventive radi obrisi i postove zvane Ozil proslost, jer decko ce da izdominira do kraja sezone. Prati Princ Krtolu i Gokua uvek .


          Gledao raspored Partizana do kraja, najverovatnije da ce Zvezda sama sebi da bira protivnika za polufinale u tekmama sa Partizanom i Cedevitom. Od nezgodnih tekmi tu su jos Cibosi i Buducnost u gostima, deluje mi da ce pre Buducnost nego li Cibonu u Zagrebu da dobijemo, tipujem tu neki polovican uspeh.

          Comment


          • Originally posted by cleoo View Post
            Posle svakog novog poraza ja jos vise volim partizan i verujem u duleta i ekipu.
            Bez brige trofeji se broje na kraju negde u junu a ovo ce biti partizanov comeback u 2015.
            Na kraju ko je najavljivao partizanov comeback u 2015, bicu toliko bezobrazan pa cu reci da osvajamo aba ligu ove sezone.
            Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
            Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

            Comment


            • Originally posted by Princoni View Post
              Promenili se uslovi i okolnosti? Koji to leba ti ? Vidi se da nemas problem da priznas, pa brises sopstvene postove. Preventive radi obrisi i postove zvane Ozil proslost, jer decko ce da izdominira do kraja sezone. Prati Princ Krtolu i Gokua uvek .


              Gledao raspored Partizana do kraja, najverovatnije da ce Zvezda sama sebi da bira protivnika za polufinale u tekmama sa Partizanom i Cedevitom. Od nezgodnih tekmi tu su jos Cibosi i Buducnost u gostima, deluje mi da ce pre Buducnost nego li Cibonu u Zagrebu da dobijemo, tipujem tu neki polovican uspeh.
              Ti ne vidiš razliku između Zvezde do pre mesec dana i od tada?

              Neću brisati postove o njemu, mora ostati trag da je neko govorio o promašenoj ideologiji.

              Comment


              • Originally posted by Princoni View Post
                Gledao raspored Partizana do kraja, najverovatnije da ce Zvezda sama sebi da bira protivnika za polufinale u tekmama sa Partizanom i Cedevitom. Od nezgodnih tekmi tu su jos Cibosi i Buducnost u gostima, deluje mi da ce pre Buducnost nego li Cibonu u Zagrebu da dobijemo, tipujem tu neki polovican uspeh.
                Nece sve zavisiti od tzv. Zvezde. Dosta toga zavisi od nas i Cedevite. Hrvati imaju nesto laksi raspored do kraja, ali to ne mora nista da znaci. Imaju Zvezdu i Zadar u gostima i Buducnost kuci. Mi imamo Zvezdu kuci i Buducnost i Cibonu u gostima s tim sto imamo i neka nugodna gostovanja kao sto je na primer MZT ili sto je juce bio Metalac. Jos je rano da se prognozira, ima jos 8 kola do kraja. Ako ovako nastavimo da podizemo formu, mozemo sve dobiti do kraja, jer one ekipe koje su u pocetku dominirale polako pocinju da padaju u formi i mi to mozemo da iskoristimo, ali otom potom.

                U svakom slucaju bolje je igrati polufinale sa Crnogorcima nego sa Zvezdom, jer ce biti koliko-toliko manje tenzija kada se zna da su oba kluba obezbedila evroligu.

                Ja sam iskreno bio totalni skeptik do pre mesec dana, jer prosto nisam verovao da od ove ekipe moze nesto da se napravi, ali eto, Dule je tu da nas uvek razuveri. Jos samo kada bi dosao neki plej....

                Videcemo danas da li Igosi mogu da iznenade Cedevitu na svom terenu. Ako vec govorimo o biranju protivnika mislim da bi i Buducnost mogla da taktizira, na primer danas izgubi u Zagrebu, jer niko ne bi voleo Partizan u polufinalu i mislim da ce vise oni da taktiziraju nego Zvezda. Oni bi trebalo da gube kako bi izbegli Partizan, a Zvezda treba da pobedjuje. Ostavicemo njima da razmisljaju o tome i da nas se plase, a mi cemo gledati samo svoje dvoriste.

                Comment


                • Buducnost je i pored toga sto je druga u najgoroj poziciji, sve kao raspali i los Partizan a niko nece sa nama na megdan.
                  Svi polako, jasno i glasno cuju turbine motora naseg valjka
                  Mi se mozemo dobiti na jednu utakmicu ali na playoff fazon to je jos teza misija.
                  >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                  Comment


                  • Originally posted by goku View Post
                    Ti ne vidiš razliku između Zvezde do pre mesec dana i od tada?
                    Ne vidim. Nije bilo nikakvih povreda ili odlazaka, to su istih onih 12 igraca i trener za koje si tvrdio da sigurno ulaze u top 8 ispred Panatinaikosa ili Makabija.



                    Sve je to relativno da li Buducnosti vise odgovara Partizan ili Cedevita. Njih je Cedevita u Podgorici dobila, a oni su Partizan u Beogradu dobili. Moze i tako da se posmatra cela situacija. Sa druge strane Partizan podize formu, Cedevita pada. Ne znam koliko tu sve Buducnost ima razloga da taktizira nesto.

                    Comment


                    • Originally posted by goku View Post
                      Okolnosti su se promenile, pa tako i moje mišljenje. Bio bih budala kad bih isto razmišljao bez obzira na promenu uslova. Bar nemam problem da priznam grešku.

                      Nadam se da ću videti nešto slično i od tebe na temi Arsenal u vezi jednog igrača.

                      Lepo je što pratiš moj lik i delo.
                      hahahah vidim kako nemas cim brises postove
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Originally posted by Princoni View Post
                        Sve je to relativno da li Buducnosti vise odgovara Partizan ili Cedevita. Njih je Cedevita u Podgorici dobila, a oni su Partizan u Beogradu dobili. Moze i tako da se posmatra cela situacija. Sa druge strane Partizan podize formu, Cedevita pada. Ne znam koliko tu sve Buducnost ima razloga da taktizira nesto.
                        Jeste, ali to je jedna utakmica. U drugom krugu se moze desiti da Partizan dobije u Podgorici, a Buducnost dobije u Zagrebu.

                        Postoji mnogo razloga zbog kojih valja izbeci Partizan. To nije vise onaj isti klub koji je olako gubio utakmice u Pioniru, a bice jos jaci i neugodniji. To je klub koji ima armiju navijaca. To je klub za najtezim domacim terenom. To je klub koji vodi Dule Vujosevic. Treba li nabrajati dalje?

                        Cedevita nije toliko opasna ekipa. Umeju da budu gadni i neugodni, ali ako im se zatvori reket i malo isparira na sutu, onda nemaju bas puno opcija.

                        Mogu da se kladim da bi i Zvezda i Buducnost i Cedevita, kada bi mogli da biraju, izabrali u polufinalu bilo koju drugu ekipu samo ne Partizan. Sta mislis, zasto? Zato kazem, postoji tu mnogo drugih stvari koje se gledaju, a ne jedna ili dve utakmice u sezoni.

                        Comment




                        • Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Originally posted by AK47 View Post
                            hahahah vidim kako nemas cim brises postove
                            Ne znaš o čemu se priča, ali ipak pišeš to glupavo ha, ha, ha.

                            Nisam obrisao, već naprotiv, sam sebe citirao i rekao da sam pogrešio u vezi tog posta. Pogledaj gore. Nemoj samo gledati šta Princoni piše. Obrisao sam dva posta koji govore o Zvezdi, a nalaze se na ovom forumu.

                            Kada neko prizna grešku, mali ljudi to ne shvate kao veličinu čoveka već kao njegovu slabost i udaraju po tome.

                            Savet za sve forumaše, ne budite kao Princoni, budite kao NI. Ljudi poput njega podižu kvalitet i ugled foruma, a ove prve ne vredi ni komentarisati.
                            Last edited by goku; 18-01-15, 18:31.

                            Comment


                            • Igokea je bas u kanalu, sledecu utakmicu dobijamo sa pola gasa, samo ovog Dragovica i Jorovica zaustaviti i to je to.
                              Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

                              Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

                              Comment


                              • Originally posted by goku View Post
                                Ne znaš o čemu se priča, ali ipak pišeš to glupavo ha, ha, ha.

                                Nisam obrisao, već naprotiv, sam sebe citirao i rekao da sam pogrešio u vezi tog posta. Pogledaj gore. Nemoj samo gledati šta Princoni piše. Obrisao sam dva posta koji govore o Zvezdi, a nalaze se na ovom forumu.

                                Kada neko prizna grešku, mali ljudi to ne shvate kao veličinu čoveka već kao njegovu slabost i udaraju po tome.

                                Savet za sve forumaše, ne budite kao Princoni, budite kao NI. Ljudi poput njega podižu kvalitet i ugled foruma, a ove prve ne vredi ni komentarisati.
                                Pa to nije realno kako sam sebe tovariš ha ha

                                Comment

                                Working...
                                X