Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakva atmosfera u Pioniru
    Ovoliko ljudi nije videla ABA Liga

    Comment


    • Kako velika pobeda jebo te, mislim da pola Grobara toga nije svesno.
      Ajmo PARTIZAAAAAN
      >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

      Comment


      • Koliko je danas teze bilo nego sa cedevitom, znao sam da ce biti teza utakmica
        KK PARTIZAN, Boston Celtics, ATLETICO DE MADRID

        Comment


        • Originally posted by Sinisa Kun View Post
          Koliko je danas teze bilo nego sa cedevitom, znao sam da ce biti teza utakmica
          Nama Olimpija NIKADA nije bila lagana u Pioniru. Uvek se mucimo sa njima vise nego sa pola EL.
          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

          Comment


          • Originally posted by AIRBORNE View Post
            Kako velika pobeda jebo te, mislim da pola Grobara toga nije svesno.
            Ajmo PARTIZAAAAAN
            Pobeda nad luzerskom ekipom kao sto je Olimpija uopste se ne moze smatrati velikom.Velike pobede u ABA ligi su samo nad Cedevitom(kao sto je bilo prosle nedelje) i Zvezdom.Evropa je vec druga prica.

            Comment


            • Duletova masina pali motore!

              https://www.youtube.com/watch?v=YXwQgxB9prQ
              https://www.youtube.com/c/krkipfc

              Comment


              • bravo momci tako se igra

                Comment


                • https://www.youtube.com/watch?v=d_RDotoGHHs

                  Asistencije kao metak!
                  https://www.youtube.com/c/krkipfc

                  Comment


                  • Jos ce na kraju Andric postati sasvim solidan igrac.

                    Sledeca protiv Metalca ce biti mnogo teska. Nadam se da ce veceras dobiti Cedevitu.

                    Comment


                    • Dobar si čkode Betmene, neću da te lažem ta tekma sa Metalcem ti je najlakša moguća do kraja sezone.

                      Comment


                      • Ricma nemoj tako. Znas koliko puta smo se rvali sa Olimpijom u Bg.
                        Ponekad su zaista luzer ekipa pa to prodje nezapazeno ali mahom u Pioniru oni budu extremno napaljeni, prokenja ih sut... i tako preko 20/30 godina.
                        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                        Comment


                        • Originally posted by Brajkula View Post
                          Dobar si čkode Betmene, neću da te lažem ta tekma sa Metalcem ti je najlakša moguća do kraja sezone.
                          Sve 3 utakmice posle gostovanja u Valjevu su mnogo lakse nego ta utkamica. I sami ste ih jedva pobedili tamo.
                          sigpic

                          Comment


                          • Msm da me nisi razume Colke, no nebitno, dobija to pkk, ovako ili onako.

                            Comment




                            • Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Brajkula zaboravio na Levski, nikako ne smatram da su od Metalca jaci Igokea i MZT u prilgo im govori tabela.Samo moze da bude nezgodno kod Makedonaca, uvek su tamo tesne i neizvesne utakmice.Poslednjih 5 kola bice pakao.

                                @AIRBORNE

                                Sa izuzetkom od tekme pre dve sezone, Olimpija su ubedljivo dobijali na kuci dok je kod njih vec bilo malo drugacije.Stariji si od mene, pa znas kakav je bio odnos snaga pre 15 i vise godine, ja sam govorio u poslednje vreme zato sto su postali marginalan faktor u ABA ligi tako da pobede nad njima(sem ako to nije u Stozicama) uglavnom ne smatram vrednim(mada sinoc jeste bila takva), a kamoli velikom.Oni kao klub iz godine u godinu propadaju i nisu vise prvi ni u svojoj zemlji gde ih Krka redovno tuce.

                                Comment

                                Working...
                                X