Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by jovan View Post
    Kao ljubitelj kosarke, osecam potrebu da napisem nekoliko redaka.

    Pravim navijacima KK Partizan, zelim da imaju uvek razumevanje za svoje igrace i da im salju pozitivu, jer proci ce ovaj-jedan od najtezih perioda, i opet ce vrlo brzo, Partizan biti vrh kao sto je uvek i bio.

    Smatram da davanjem nadimka nekom igracu, zeli da se istakne njegov znacaj, kao i da njegovo znanje i kreativnost predstavljaju visi kvalitet-pa imamo Teodosica, ali tek kada se kaze Teo to je sinonim neceg posebnog, ili Krstic-Krle,..... pa tako i ja smatram da Macvan svojim nadimkom Maki, pripada tom kvalitetnijem soju igraca.
    Medjutim, vidim da nekima to smeta, kao i moji obicni navijacki komentari, pa zelim svima svako dobro.
    Uzdravlje



    Spoiler
    Mozda nije vreme ali kad bude raspolozenje-anketa o nadimku za vanserijskog Macvana, koji on po kvalitetu svakako, po meni, zasluzuje
    Kakav si ti car neopevani

    Comment


    • Vezano za "The Muppet Show" ... klimu koja vlada, na miseve koje su izmilili iz svakojakih rupa... i tako to...

      “Dodju tako ponekad vremena, kada pamet zacuti, budala progovori, a fukara se obogati.”
      ―――――――――――――――― Ivo Andrić
      >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

      Comment


      • Maki je nadimak za nekog igraca cije su fizicke konstitucije kao recimo Vanja, a ne za zver kao sto je Macvan.

        @AIRBORNE

        Ne obracaj paznju na takve izjave, vec se on dovoljno izblamirao.Ne vredi ga uopste pominjati u ovoj temi.

        Comment


        • Uzivam u gledanju utakmice bez gluposti Milutinova i Gagica, iskreno.
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Sta bi ovo? Kako? Nisam stigao da gledam tekmu...nista mi nije jasno

            Comment


            • Tako mi igramo i razbijamo kad` baksuz aka. Ljuba ne stigne da gleda tekmu
              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

              Comment


              • Bou sutra istice ugovor sa Bajernom i najverovatnije nece biti produzen...
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Bo je u ogromnom padu forme...mozda ne bi bilo lose da dodje kod nas da mu je podignemo.

                  Comment


                  • Nema tog jutarnjeg Duletovog treninga koji formu igracu ne moze dici

                    Comment


                    • Ce igrati Muric sutra?
                      sigpic

                      Comment


                      • Nece igrati.
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Kontam da se vraca protiv Krke sledeci vikend ili Cedevite.Znalo se to jos pre vise od dve nedelje da za Buducnost nece da bude spreman.Valjda nece da izbiju neke nove komplikacije.

                          Comment


                          • Krka odradila posao protiv Olimpije. Mora sutra Buducnost da padne!
                            sigpic

                            Comment


                            • Mozda Gagic nece igrati.
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Ocaj!

                                Comment

                                Working...
                                X