Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vrlo bitna utakmica protiv mlade i agresivne ekipe Mege.
    Da vidimo taj "cuveni karakter", kada se resava mec- i ko ga ima
    Drago mi je zbog Sase-koji donosi prevagu,kao i Tepa, a od Makija se to uvek i ocekuje
    * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

    Comment


    • Kakav je otac Sasa i koliko je covek iznad ove lige Samo da Maki nije nesto drasticno sjebao zglob.

      EDIT: Vratio se Maki na kraju, super znak. Cela ekipa danas odigrala jako dobro. Kako ce samo Pavlovic da fura po ligi, bolje Kalina nek se spremi.
      Last edited by colke995; 07-12-14, 19:47.
      sigpic

      Comment


      • Doktor Aleksandar Sasa Pavlovic! Covek je pokazao koliko je ova liga smesna za njega. Tepic veceras odusevio, Macvan kao najbolji plej, samo mi nije jasan Gasic koji minut pre kraja vraca u igru coveka koji hramlje.

        Govnar Belosevic nas je lepo zajebao na ovoj utakmici. Sada cemo biti bez Duleta bar 2-3 utakmice i jos ce da nam prikace lepu kaznu od nekoliko hiljada eura.

        Milutinovic nije dobio ni minut sto mislim da nije dobro.

        Nadam se samo da ce Maki biti ok. Sada ima nedelju dana da se oporavi, posto smo vec eurokup pustili niz vodu.

        Comment


        • Јао људи, молим вас немојте више то Маки да форсирате. Убијате ме заједно са овим твитерашицама гробарчицама. Маки па Маки. Не знам ко му надене тај нелогични, геј надимак. Стоји му к'о пилету сисе. А и постаје да се устаљује, што може да буде опасно, веома.

          Мачван бре.
          Arise, Serbia!
          You fell asleep long ago,
          And have lain in the dark.
          Now wake up
          And rouse the Serbs!


          sigpic

          Comment


          • Razumem ja sve, ali Dule ne sme ovo da radi, zamalo da nas zajebe (mada je pitanje, ipak smo igrali protiv Mege ), a zajebao nas je za sledece tekme.

            Sta reci o Saletu ? Jeste da ova Mega nije nista posebno, ali raduje cinjenica da je vec posle nekoliko treninga usao u ritam. Ako sve bude teklo po planu, Sale ce biti Terminator na parketu.
            Nadam se da je sa Macvanom sve u redu.
            Gagiju ce trebati dosta utakmica da povrati samopouzdanje, a samim tim i igru. Nadam se da ce to biti na vreme. Treba nam ko leba onaj stari Gagi.

            Naravno, ako se ne dovede dobar plej dzabe ovi momci ginu na terenu.
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Arise, Serbia!
              You fell asleep long ago,
              And have lain in the dark.
              Now wake up
              And rouse the Serbs!


              sigpic

              Comment


              • Ali koje ovacije Miloju

                Comment


                • http://www.b92.net/sport/kosarka/ves...&nav_id=933547

                  Ozbiljno pocinje da se gubi, sada se vec mnogo brinem. Brinem se da ce nekim drasticnim potezima pljunuti na blistavu karijeru i na ono sto je uradio za klub. Vidi se da je spreman svakoga da otera u kurac, i za najmanji potez nelojalnosti da napadne i osudi. Ponasa se kao da je ispao iz neke grcke tragedije. Nemam pojma sta mu se sve desava u zivotu, ali zasigurno znam da ovakvo ponasanje nije nacin, jer je destruktivno i moze da naudi mnogima ukljucujuci i sebi. Trenutno deluje kao tempirana bomba
                  It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                  Comment


                  • Originally posted by Урош94 View Post
                    Јао људи, молим вас немојте више то Маки да форсирате. Убијате ме заједно са овим твитерашицама гробарчицама. Маки па Маки. Не знам ко му надене тај нелогични, геј надимак. Стоји му к'о пилету сисе. А и постаје да се устаљује, што може да буде опасно, веома.

                    Мачван бре.
                    Sto si Uki takav, pa Maki je bas lep nadimak : D


                    Ne opravdavam Duletove poteze, ali sa jedne strane ga i razumem (kao i svaki verni dervis ), covek se sam protiv svih bori, niko ne sme da stane na njegovu stranu protiv rezima, a na kraju mu niko ni hvala nece reci.

                    Comment


                    • Бљиц вели да нам долази Марић.

                      Али то је само Бљиц...
                      Arise, Serbia!
                      You fell asleep long ago,
                      And have lain in the dark.
                      Now wake up
                      And rouse the Serbs!


                      sigpic

                      Comment


                      • Daj link da vidim bas sta tamo pise.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Урош94 View Post
                          Бљиц вели да нам долази Марић.

                          Али то је само Бљиц...
                          Nije nemoguce.
                          sigpic

                          Comment


                          • Pa sto neko napisa na avangardi, Maric i plej na sve ovo, pa mi bi ljudi Evroligu osvojili Polako se pali masina!
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by colke995 View Post
                              Pa sto neko napisa na avangardi, Maric i plej na sve ovo, pa mi bi ljudi Evroligu osvojili Polako se pali masina!
                              I plej iz NBA...

                              Comment


                              • Dule prodao sliku ili je Tosa prosao tiket, bili su bas raspolozeni pred tekmu

                                Maric + plej, moze ? Moze !
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X