Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ajde da mu verujemo....

    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment




    • sigpic

      Comment


      • Originally posted by Sinisa Kun View Post
        hoce li igrati evrokup
        Ja ako sam dobro razumeo moci ce da ga registruju do sutra u 6 odnosno 24 sata pre pocetka utakmice.

        Comment




        • Nek se Kalina spremi za reprizu : D

          Comment





          • Prejako! GTR zna da su Saša i Dalo kombinacija prava!
            "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

            Comment


            • Претече ме за две секунде Саро...

              Какви су то будале из ГТР. Ретко болесни умови.
              Arise, Serbia!
              You fell asleep long ago,
              And have lain in the dark.
              Now wake up
              And rouse the Serbs!


              sigpic

              Comment


              • Samo da bacim ogroman respekt za Sasu Pavlovica <3
                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                Comment


                • Ako postoji jedan Grobar koji je vise Grobar od svih nas ostalih Grobara, onda je Sasa Pavlovic taj Grobar

                  Comment


                  • Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Pavlović: Za Partizan bih sve uradio, “grobari” su me naterali da se vratim!

                      ALEKSANDAR Pavlović se vratio u Partizan! Posle nekoliko meseci iščekivanja i nekoliko nedelja neizvesnosti, srpski šampion je dobio najveće pojačanje.

                      Pavlović (31) je kolimaiz rodnog Bara u ponedeljak krenuo ka Beogradu, a na Zlatiboru je razgovarao sa novinarom „Novosti“.

                      - Da, tačno je. Vraćam se u Partizan. Krenuo sam kolimadabih u utorak stigao na vreme da potpišem ugovor, kako bih stekao pravo da već u sredu zaigram protiv Hapoela u Evrokupu. U utorak uveče ću odraditi prvi trening. Kao i prošle godine sačekala me je kiša, što je dobar znak. Iova sezonaće biti plodna - rekao je Pavlović za „Novosti“.

                      Aleksandrovaljubav prema Partizanu je opet bilajača od svega. Emocije su buknule kada su navijači crno-belih nedavno skandirali njegovo ime i napravili specijalnu koreografiju njemu u čast.

                      - Nisam mogao da verujem dase stvorilo toliko interesovanje. Drago mi je zbog toga. Zbog navijačase i vraćam, oni su me naterali naovaj korak. Bilo je i drugih ponuda, ali je samo Partizan dolazio u obzir. Ovo je odluka kojaje donetasrcem, osećam isto uzbuđenje kao i prošle godine.

                      Zbog loših avio-veza,Aleksandar je krenuo kolima, u društvu sa suprugom Dunjom, i ocem Duškom. Težak put i loše vreme nisu mu predstavljali problem.

                      - Nije mi ništa teško, zaPartizan bih sve uradio.

                      Crno-beli košarkaši nisu počeli sezonu najbolje?

                      - Gledao sam skoro sve utakmice. Još je početak sezone, ova ekipaima potencijal i tek će pokazati koliko vredi.

                      Pavlovićeve ambicije u crno-belom dresusu najveće.

                      - Došao sam da pomognem da odbranimo titulu i dase vratimo u Evroligu. Biće teško, ali ja sam uveren da Partizan može da ostvari ove ciljeve. Poznajem momke, odlični su, videćemo da li će doći još neko pojačanje. Pred namaje velika borbaa Partizan i njegovi navijači su navikli samo nanajbolje - jasan je Pavlović, koji će potpisati ugovor do kraja sezone.

                      U utorak će sve formalnosti oko ugovora i registracije za Evrokup biti završene i moguće je da se Saša već u sredu (18.00) nađe u radnoj uniformi, protiv Hapoela, što će biti dodatni motiv da navijači crno-belih napune „Pionir“.


                      Kakva bratina

                      Comment


                      • Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • DV: Povreda Murića je ozbiljnija nego što se mislila. U najboljem slučaju pauzira četiri nedelje
                          e, jbg

                          EDIT:

                          DV: Niti Pavlović niti Dragan nisu spasioci. Potrebno je dovesti i plejmejkera.
                          ajde vise da docekamo i to

                          EDIT:

                          Last edited by Mr. Wolf; 02-12-14, 12:42.
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Dal' cemo jednom odigrati utakmicu kompletni? Prosle sezone nijedna jebena tekma - prvo Berta, pa Leo, pa Dragan. Sada se vrati Dragan, nema Ede...

                            Comment


                            • Iskreno ne zalim sto ce toliko da odsustvuje i bez njega ocekujem da se do Krke udje u seriju pobeda u ABA ligi.
                              Od Evrokupa sam i ja digao ruke, sledecih sezona ce da se juri koeficijent.

                              Comment


                              • Игре могу да почну.

                                Arise, Serbia!
                                You fell asleep long ago,
                                And have lain in the dark.
                                Now wake up
                                And rouse the Serbs!


                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X