Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nisam gledao tekmu, ali sve ispod 15 je prihvatljivo, jer to su taman Saletovi i Gagijevi poeni + plej (mada ne verujem da cemo bilo koga dovoditi).

    Comment


    • Samo da se Muric nije ozbiljnije povredio. Ako jeste... najebali smo.

      Comment


      • Znaci nije bilo tokom utakmice nekih informacija vezanih za Murica? Nije se vise vracao u igru?

        Comment


        • Koliko se ja secam, usao je posle bio na kratko, pa onda je opet izasao. Nadajmo se da nije ozbiljno.
          sigpic

          Comment


          • Pa ako smo i bez njega izgubili sa 9 razlike, onda smo na konju i itekako imamo cemu da se nadamo.

            Comment


            • Radonja otkrio svoje karte za finala Kako nas je vratio u zivot i onda odma panicno vratio celu prvu postavu na kraju Na kraju ce opet Radonja paniciti

              Comment


              • Jasno je kako smo odigrali kad je Branko umislio da je kosarkas

                Gagi + Sasa + normalan plej i i sve ce biti u redu.

                Radonjiceva tehnicka

                Nadam se da ce biti kao i proslih sezona, tj. dobijacemo onda kad je najvaznije.
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Originally posted by Batman View Post
                  Pa ako smo i bez njega izgubili sa 9 razlike, onda smo na konju i itekako imamo cemu da se nadamo.
                  Odmarao Radonjic Markusa i Marjanovica za Valensiju dobar deo tekme, tako da tih -9 i nisu toliko realni.

                  Comment


                  • Lepo je Stepandic rekao pre koji dan, Partizan koji igra u septembru nije onaj isti koji igra u decembru, a taj u decembru nije isti onaj u maju.Dule i ceo strucni stab su u prethodne dve godine uspevali da nadoknade pocetni nedostatak u odnosu na Zvezdu da bi na kraju sezone krunisali to sa domacicom.

                    Comment


                    • Dalo jedino moze da postane odlican mahac peskirima, ovo sto on igra je tezak kriminal.

                      EDIT: Samo da je sa Edom sve u redu.
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Zna covek

                        Last edited by Mr. Wolf; 30-11-14, 20:19.
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Ne zanosite se. Ako ne dodje bar solidan plej, necemo osvojiti nista.
                          Jos kad na to dodamo Macvana (koji je bogotac) i njegove ucestale povrede, ne znamo sta je sa Muricem, kakav ce biti Gagi, da li ce doci Sasha...

                          Previse ima znakova pitanja, ali moze sve to da se poslozi.

                          Comment


                          • Naravno, Ljubo, niko se ne zanosi.

                            Zna se sta treba Gagi + Sasa + dobar plej.
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Dok se ovaj plej ne dovede, ne bi bilo lose da Dule vrati medju igrace Peru Bozica . Bez zezanja . I penzioner Pera bi bio korisniji od Daloa.

                              Comment


                              • Originally posted by Prince View Post
                                Odmarao Radonjic Markusa i Marjanovica za Valensiju dobar deo tekme, tako da tih -9 i nisu toliko realni.
                                Ne bi bas rekao da ih je odmarao. Bobi je odigrao 30 minuta sinoc, a Markus je bio katastrofalan i nije sedeo na klupi da bi se odmarao vec zato sto je Zvezda puno bolje igrala kada je Dzenkins bio na parketu.

                                Mislim da sa Borisom treba raskinuti saradnju, kao sa Salicem. I ja sam licno puno verovao u njega, ali on vise nista ne pokazuje. Mada mi se malo i ne svidja nacin na koji Dule tretira pojedine igrace medju kojima je i on. Ubaci ga u igru, ovaj napravi jednu glupost i odmah se vraca na klupu. Treba ga pustiti nekoliko minuta, da decko uhvati ritam, da vidimo ima li sta da pokaze. Isto je i sa Milutinovicem, Bogdanovicem, Marinkovicem (sinoc je dobio vecu minutazu zbog povrede Murica). Tako je bilo i sa Salicem pa evo ga na izlaznim vratima.

                                Iskreno, pomalo sam skeptican oko svih ovih pojacanja. Dule mi ne deluje bas toliko uverljivo kada je Sasa u pitanju. Previse se to rasteglo. Milosavljevica vec neko vreme niko ne pominje. Poslednje sto je receno jeste da se vraca protiv Hapoela, videcemo da li ce tako biti. A sto se pleja tice, mislim da ga necemo dovesti do kraja godine, jer nam je izgleda racun ponovo u blokadi zbog dugovanja prema Rakocevicu, a ponovo se pominje i BAT oko Muslija. U takvim okolnostima mislim da je nemoguce dovesti kvalitetnog amerckog pleja i to jos u ovom delu sezone. Potajno sam se nadao da ce doci Bo, ali ni od toga nije bilo nista. Jos ako je ova povreda Murica teze prirode, crno nam se pise.
                                Last edited by Batman; 01-12-14, 09:25.

                                Comment

                                Working...
                                X