Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dal cemo stici da registrujemo Eda za sutra?

    EDIT: Ne radujte se previse, kapiram da ce za par dana novi BAT (Cakarevic). Kad bi doveli jednog igraca u medjuvremenu

    EDIT 2: Necemo stici da registrujemo Murica

    0-1 znaci...

    Comment


    • Za sutra Edu nece registrovati, a kontam da cemo prije ovog registrovati nego sto stigne odluka o tuzbi Cakarevica
      KK PARTIZAN, Boston Celtics, ATLETICO DE MADRID

      Comment


      • Originally posted by Ljuba90 View Post
        EDIT: Ne radujte se previse, kapiram da ce za par dana novi BAT (Cakarevic).
        Sta sada ovaj selja hoce.

        Comment


        • Originally posted by Batman View Post
          Sta sada ovaj selja hoce.
          Pare na koje ima pravo. Unistili su nas PSD i Jovanovic, mada je i Vujosevic podjednako kriv sto je postavio VJ za trenera onomad...
          Iskreno mislim da bi najbolje bilo pustiti ovu sezonu niz vodu, ne dovoditi nikog i isplatiti sve igrace kojima dugujemo kada legnu rate od Bogdana i Lovernja.

          Comment


          • Mene samo zanima kolike su to pare, posto kao igrac ne vredi mnogo, sto pokazuje i njegov trenutni angazman. Zanima me koliko smo mu kinte obecali...

            Comment


            • Originally posted by Batman View Post
              Mene samo zanima kolike su to pare, posto kao igrac ne vredi mnogo, sto pokazuje i njegov trenutni angazman. Zanima me koliko smo mu kinte obecali...
              Mislim da mu dugujemo oko 50-100 hiljada. Bio je bas dobro placen, ocekivalo se mnogo od njega...

              Comment


              • Originally posted by Batman View Post
                Mene samo zanima kolike su to pare, posto kao igrac ne vredi mnogo, sto pokazuje i njegov trenutni angazman. Zanima me koliko smo mu kinte obecali...
                Obecali? Pa, ne funkcionise to po principu "dodjem ti"... Postoji jasno definisan ugovor koji se mora postovati i to je to.

                Comment


                • "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                  Comment


                  • Originally posted by Ljuba90 View Post
                    Mislim da mu dugujemo oko 50-100 hiljada. Bio je bas dobro placen, ocekivalo se mnogo od njega...
                    Bas lepo, Jovanovic je pokazao da "prepoznaje" talente. Bogdan na klupi, Klobucar i Cakarevic na teren...svaka cast i njemu i upravi koja je to podrzala i placala.

                    Originally posted by Alemannia Aachen View Post
                    Obecali? Pa, ne funkcionise to po principu "dodjem ti"... Postoji jasno definisan ugovor koji se mora postovati i to je to.
                    Znam, nisam mentol, samo sam se "opustenije" izrazio.

                    Comment


                    • Ipak sam skontao da je tu najmanje kriv Vlado. Jbg ne zna covek i sta sad...
                      Valjda nadjemo svetlo na kraju tunela ove sezone.

                      Comment


                      • PSD i Dule su glavni krivci za trenutno stanje kluba. PSD je najveci krivac.
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                          PSD i Dule su glavni krivci za trenutno stanje kluba. PSD je najveci krivac.

                          Pao si ti koliko ja vidim pod uticaj teglice cim je tebi Dule kriv

                          Comment


                          • Originally posted by PRINCE View Post
                            Pao si ti koliko ja vidim pod uticaj teglice cim je tebi Dule kriv

                            Salu na stranu, Dule se pita oko mnogo stvari u klubu, on i PSD bukvalno vode klub, sigurno ima njegove krivice za trenutno stanje.
                            PSD je posebna prica.....
                            Last edited by Mr. Wolf; 03-10-14, 19:46.
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Kriv Dule sto otisao u Moskvu, a Danilovicu nije prosao tiket da ce Partizan redovno da igra na f4 evrolige.

                              Comment


                              • Ne znam vise u cije price da verujem. Prosto mi nestvarno deluje da je Partizan propao za te dve godine. Da smo imali nesposobnog trenera, to stoji, ali mi je neshvatljivo da je uprava to sa mirom gledala i jos mu ispunjavala sve zelje. Ogroman broj igraca je prosao kroz Partizan za te dve godine, a klince koje su nagomilali cesto nisu ni bili u prvih 12. I sada neko ko ima imalo mozga vidi gde takva strategija vodi i ne izadje i kaze "ljudi, ova rabota nije dobra", pogotovo neko ko se kosarkom bavi gotovo citav zivot. To mi je malo neobicno. Shvatam da je trener glavni kada je sastavljanje tima u pitanju, ali takva uloga nikako nije trebalo biti prepustena nesposobnom i neiskusnom treneru kakav je Jovanovic.

                                I u celoj ovoj prici, neko iz uprave da zine, osim sto Dule svakodnevno proziva i prica. Danilovic je za ovih par godina dao jedva 3 izjave, a ovi iz kluba jedva da nesto kazu i to kada ih neko pita. Ne radi se to tako.
                                Last edited by Batman; 03-10-14, 21:24.

                                Comment

                                Working...
                                X