Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma nebitan kup totalno. Da se pokusa uci u to aba finale i to je to. Pricaju neki ljudi kako je bitno skupljati bodove u toj evropi, zbog boljeg ranga u sledecim godinama, ali to meni ne pije vodu. Rade u toj evropskoj kosarci ko sta hoce, pa se tako Partizan sada nadje u cetvrtom sesiru, posle f4 evrolige u trecem, a prosle godine u istom kao Zvezdana. Veci su to i od Djure lopovi.

    Comment


    • Originally posted by PRINCE View Post
      Kako si krenuo i Metalac bi predstavio kao Makabi.

      Gazimo ih kao plitak potok kada Gagula krene da ih tovari, a Dalo iznabadabada
      Paaaaa, nije to stvar misljenja... ...vec obicne cinjenice...

      Khimky - CSU Asesoft Ploiesti 89:97
      Igokea - CSU Asesoft Ploiesti 77:84
      Hapoel - CSU Asesoft Ploiesti 82:80
      Pinar Karsiyaka - CSU Asesoft Ploiesti 91:87

      Gledao sam ih prosle sezone, a vidis i na osnovu rezultata da je rijec o ekipi koja je itekako sposobna da bukvalno zatrpa kos protivnika u situaciji kada su potcijenjeni. A, generalno, imaju (rekao bih mnogo) jacu ekipu nego prosle sezone...Runkauskas je dosta dobar suter, 3 puta je u Litvaniji pobijedjivao na takmicenju u sutiranju trojki, a i skoro je u prijateljskom mecu stvarao Partizanu ozbiljne probleme. Labovic je vec dobro poznat. Cesto potcijenjen, ali meni licno veoma solidan igrac. Michalis Pelekanos ubjedljivo najvece pojacanje kluba, godinama igrao na top nivou, za Olympiakos, Real Madrid,...Imaju 3-4 Amerikanca, od kojih je (ovosezonsko pojacanje iz VEF Riga-e) Brown itekako opasan i definitivno najbolji od njih.


      Partizan - CSU Asesoft Ploiesti 59:87

      Partizan NIS: Torlak, Aranitovic, Kouzeloglou, Marinkovic 7, Dallo 7, Milutinov 18, Gagic 4, Andric 7, Milutinovic 9, Mikovic, Bezbradica, Bogdanovic 6, Salic 1

      Asesoft: Szijarto 3, Pelekoanos 8, Labovic 11, Burlacu 10, Brown, Negoitescu 6, Mohammed 7, Dogaru, Lee, Cooper 10, Flowers 13, Runkauskas 13, Movileanu 6, Ene



      Vec rekoh, mnogo teska grupa(kao rezultat besmislenog bodovanja) u kojoj ce se Partizan dosta muciti ukoliko se ne pojaca sa minimum 2 kvalitetna igraca. A ovaj Grk(Kouzeloglou) ne znam da li uopste i igra, jer nakon skoro svakog prijateljskog meca kraj njegovog imena je stajalo 0 poena!?

      Partizan i dalje ima kvalitet i bolji su od Rumuna, ali problem je paralelno igranje Evrokupa i ABA lige sa timom koji na osnovu rezultata i igre u prijateljskim mecevima ne ustavlja utisak da je dovoljno dobar da uspjesno gura u oba takmicenja.

      Comment


      • Originally posted by PRINCE View Post
        Ma nebitan kup totalno. Da se pokusa uci u to aba finale i to je to. Pricaju neki ljudi kako je bitno skupljati bodove u toj evropi, zbog boljeg ranga u sledecim godinama, ali to meni ne pije vodu. Rade u toj evropskoj kosarci ko sta hoce, pa se tako Partizan sada nadje u cetvrtom sesiru, posle f4 evrolige u trecem, a prosle godine u istom kao Zvezdana. Veci su to i od Djure lopovi.
        Naso se u istom sesiru sa Zvezdom zato sto je Budiveljnik igrao polufinale Evrokupa, a Partizan ispao odmah u grupnoj fazi.Zvezda bila ispred timova koji do tada nisu igrali uopste evropske utakmice.Ima to na jednom sajtu, jasno je da Partizan da ako zeli do cetvrtog sesira mora daleko da dogura.Na istu foru u fudbalu su Benfika i Porto godinama u prvom sesiru.

        @Alemannia Aachen

        Hapoel jeste jaci od Partizana, tim u kojem igraju Halperin i Elijahu svakako zasluzuje postovanje.Nikad ja za njih ne bih rekao da spadaju u favorite za osvajanje takmicenja, to bih rekao za Banvit za njih nikako.

        Sto se tice Rumuna, mislim da bi bilo bolje kasnije njima gostovati.Prijateljska ta uopste nije relevantna zato sto nisu igrali Tepic, Milosavljec, Muric i stranac koji se ocekuje.Kao sto rekoh, ocekujem da ce Krasni da negde usere motku i da ce Partizan da zavrsi ispred njega.U sustini svidjaju mi se protivnici zato sto sam uzeo sezonsku.Posto Rumunima gostuju u poslednjem kolu, mozda njima mec nece da znaci posto ce da ispadnu, a Partizanu ce trebati trijumf.Jedino mi se ne svidja sto Banvit odmah dolazi.

        Partizan u Evrokupu:
        15. oktobar: Lijetuvos Ritas – Partizan (18.30)
        22. oktobar: Partizan – Banvit (20.45)
        29. oktobar: Hapoel Jerusalim – Partizan (18.30)
        Krasni Oktobar – Partizan
        Partizan – Asesoft
        Partizan – Lijetuvos Ritas
        Banvit – Partizan
        Partizan – Hapoel Jerusalim
        Partizan – Krasni Oktobar
        Asesoft – Partizan
        Last edited by Ricma; 29-09-14, 23:33.

        Comment


        • Ne znam detalje o ovim klubovima koje smo izvukli, ali znam da je ime Partizan vece i znacajnije od bilo kog od ovih pet. Ne sumnjam da ce ove godine atmosfera u Pioniru biti puno bolja od prethodnih godina jer nece biti manekena koji su dosli da se slikaju, a kako ce se ove ekipe snaci u toj atmosferi to tek treba da vidimo.
          KK PARTIZAN, Boston Celtics, ATLETICO DE MADRID

          Comment


          • Koja tuga jbt. Sezona samo sto nije pocela, a ni BAT nije skinut. Fali i plej i cetvorka, a mi ni na ove sto smo doveli ne mozemo da racunamo.

            Comment


            • Ovo je VELIKA SRAMOTA sta se desava u klubu Dajte KATANAC najbolje.

              Comment


              • Place mi se jbt

                Comment


                • Kada brod tone uvek prvo pale misevi a kapetani iskusni na druge ce misliti
                  Situacija u klubu je daleko od stabilne ali mi smo PARTIZAN i nikad se necemo predati.
                  Bolje casno umreti nego kukavicki pobeci.
                  Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                  Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                  Comment


                  • Comment


                    • Jedini krivac je Danilovic koji je ispunjavao zelje Vladi Jovanovicu i razbacivao se novcem kluba koji klub nije ni imao.

                      Comment


                      • Jeste da drzava ne vrednuje pravu stvar, ali smo realno najveci krivci za ovo stanje.
                        Nek zavuku ruku u dzepove ili neka smisle nesto drugo. Ako ne mogu, onda je vreme da se nesto drasticno menja...

                        Comment


                        • Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • A morali smo cekat zadnji dan pa da muric ne moze igrati prvo kolo, uprava ide iz greske u gresku
                            KK PARTIZAN, Boston Celtics, ATLETICO DE MADRID

                            Comment


                            • Nije ona bas pouzdana, al' ajde da se nadamo bar.

                              Comment


                              • Skinut bat
                                Nadam se da je ovo pocetak dobrih vijesti
                                http://www.kkpartizan.rs/sr/vest.php?id=1679
                                KK PARTIZAN, Boston Celtics, ATLETICO DE MADRID

                                Comment

                                Working...
                                X