Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dule nastavlja da lupeta.
    Jbt, covek bukvalno besplatno igrao za Partizan, onda ovi nasi mozgovi odbili 200k od Galate zbog nekih svojih kombinacija i ti na kraju izjavis "neko je Lovernj, a neko Bertans". Sramota.
    Nasa uprava je cirkus.
    I kako moze nekog da Bertans razocara ? Treba da mu ljubimo dupe do kraja zivota sto je igrao u Partizanu.

    Berto, hvala ti za sve i srecno u novom klubu !!!
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Nije trebao uopste da lupeta, nego da ode u Pao na polusezoni pa da se sada vodi stecajni postupak, a Čoki da se proglasi za sportistu godine.

      Comment


      • Cekaj, tebi je u redu ova izjava ?
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Bertans je razocarao (bar mene) jer se na jedan nekorektan nacin revansirao klubu koji je od njega stvorio igraca kakav je danas. Nije uvek sve u novcu, ko zna koliko igraca na planeti bi i pristalo da igra za dzabe samo da dobije dobru minutazu u nekom velikom klubu, da se tolerisu njegove greske, da se sa njim individualno radi itd kako bi jednoga dana mogao da potpise dobar ugovor. Skoro svaki igrac koji je ponikao u Partizanu ili dosao kao mlad pa se u klubu afirmisao nije ostajao "duzan". Uvek je u dogovoru sa klubom potpisivana bar jos jedna godina ugovora kako bi se naplatilo neko bedno obestecenje i tako se oduzio klubu za sve sto mu je pruzeno. Zasto mislim da je Bertans nekorektno postupio? Zato sto je raskinuo ugovor onog momenta kada bi klub na njemu trebao nesto da zaradi a taj isti klub mu je pruzio sve osim redovnih finansija koje ne bi trebale da budu prioritet u njegovim godinama.

          Sto se odbijanja ponude tice, Partizan je postupio pravilno. Cena koju su ponudili Turci nije dovoljna za jednog ovakvog NBA potencijala. Verovatno su se vodili logikom da Partizanu gori pod nogama pa ce posto-zasto da prodaju talentovane i kvalitetne kosarkase. Da je ponuda prihvacena verovatno bi se takav trend kasnije nastavio.

          Comment


          • Moguce je da ce Berta u Cedevitu.
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Isto tako se sada nastavlja trend da se od tebe ocekuje da ces igrati u Partizanu bez plate a da ce na kraju odbijati ponude za tebe dok ne dobiju najbolju. Treba biti pametan u ovakvim vremenima, ne moze sve na ljubav i drugarstvo, ne moze se od svih ocekivati da bi zivot dali za Partizan po bilo koju cenu. To je nerealno i nije normalno. Ponosan sam na to sto vecina igraca zavoli ovaj klub kao rodjeni, ali ne mozes sad biti surov prema ostalima.
              Ne znam, ne razumem se u ugovore i transfere, mozda postoji neka druga strana ove price, ali po dosadasnjim informacijama ovo je meni bespotrebno ponasanje
              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

              Comment


              • E vala ako ode u Cedevitu debelo cu se razocarati.
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Zasto? Icice tamo gde moze najvise da zaradi, to je ok. Covek je sjebao ligamente i ne sme da rizikuje...

                  Comment


                  • Covek mora da misli na svoju buducnosti.
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Jeste u redu izjava jer se tom izjavom pravi jasna razlika izmedju Lovernja i Bertansa, jer je taj Lovernj zapamtio da je pre Partizana potpisivao jednomesecne ugovore sa drugim ekipama, ko ga je afirmisao, ko je od njega napravio reprezentativca Francuske i ko mu je obezbedio lepu buducnost u profesiji kojom se bavi.
                      I sigurno je da je moglo doci do kompromisa izmedju Bertansa i Partizana na obostrano zadovoljstvo, a ne raskidati ugovor samo sto se sezona zavrsila.

                      Comment


                      • Kako me samo razocarao berta, toliko truda je ulozeno u njega i ni hvala da kaze vec pobjegne bez pozdrava. Mislim da se ovdje pogrijesilo u procijeni kakav je Bertans covijek, jer umijesto da saceka da dobijemo neku ozbiljnu ponudu da ga prodamo i da se vrate dugovanja prema njemu i da klub nesto zaradi on se ovako ponese i jos najvjerovatnije prelazi u Cedevitu.

                        Veliki propust nase uprave jer upropastili su recimo 500 000evra, Moraju u klub uci neki sposobniji mladji ljudi u finansije, jer ovako mi se cini da su tacne one da Dule i Sasa se ugradjuju u transfere

                        Comment


                        • Nisu svi ljudi isti, niti su im menadzeri isti (sto je jos vaznije).

                          Lovernj mi je sada svakako ispred Berte, ali necu nista ruzno reci na racun Zutog. Nikada!

                          Comment


                          • Originally posted by prskaj View Post
                            Isto tako se sada nastavlja trend da se od tebe ocekuje da ces igrati u Partizanu bez plate a da ce na kraju odbijati ponude za tebe dok ne dobiju najbolju.
                            Mislim da ovo nije strategija kojom se vode ljudi iz Partizana, ali isto tako postoji mogucnost da si u pravu. Ja govorim iz svog nekog ugla, jer je meni ova cifra bila smesna, kada sam prvi put procitao vest. Nisam siguran da bi Bertans imao samo ove dve ponude (Galatasaraj i Olimpijakos). Sigurno bi jos neko poslao ponudu do pocetka sezone i bilo bi jako lakoverno i neozbiljno prihvatiti prvo sto ti neko baci na sto, a prelazni rok je tek poceo, pogotovo ako je ponuda stigla za igraca na kojem treba da se zaradi malo vise novca.

                            Sto se plata tice, mozda je i bolje znati unapred sta te ceka u nekom klubu, pa onda mozes da odlucis da li ti je, kao mladom i talentovanom igracu, vazniji novac ili ozbiljan i kvalitetan rad. Opet ponavljam, mladom igracu novac ne sme biti prioritet. Sta znace malom Mitrovicu iz Zvezde redovna primanja kad decko kod onog Radonjica uopste ne napreduje, a pritom mu prolazi vreme.

                            Originally posted by prskaj View Post
                            Treba biti pametan u ovakvim vremenima, ne moze sve na ljubav i drugarstvo, ne moze se od svih ocekivati da bi zivot dali za Partizan po bilo koju cenu. To je nerealno i nije normalno. Ponosan sam na to sto vecina igraca zavoli ovaj klub kao rodjeni, ali ne mozes sad biti surov prema ostalima.
                            Slazem se, ali samo kazem da nije korektno revansirati se klubu na ovakav nacin. Hoce igrac da ode, ok, ali o tome se sedne pa se prica kako i sta. Najlakse je iskoristiti opciju raskidanja ugovora zbog neisplacenih stipendija i ostaviti klub na cedilu.

                            Dakle, ne govorim ja ovde o platama, sto se toga tice, Partizan je tu krivac i to je cinjenica, ali mi je zasmetao nacin njegovog odlaska, jer nije dao mogucnost klubu da na njemu nesto zaradi.

                            Comment


                            • Kako vi znate da stvorite atmosferu kao da nemaju 'leba da jedu. Ok, losa je situacija, ne primaju se pare, ali nisu oni dosli do prosjackog stapa. Zasto je ok igrati gde ti nude najvise para, sta da je Zvezda ponudila, uostalom vise mrzim Cedevitu nego Zvezdu, a Partizan je najveci klub na ovim prostorima tako da mislim da nije okej, but that just me. Niko nije trazio od njega da ostane sigurno, pustili bi ga da ide, ali na ovakav nacin, stvarno nije u redu.
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Morate najpre da shvatite da nije svakome menadzer Misko pa da mozemo sve da radimo na dodjem ti. Ubedjen sam da je njegov menadzer Letonac isforsirao ovo. Poznajuci Duleta, cim je ovo izjavio znaci da je doslo do nesuglasica izmedju njega i Berte. Berta je mozda mogao jos malo da saceka. Ono sto isto morate da shvatite da je Berta vec bio draftovan pre Partizana i nije bio totalni anonimus. Partizan mu jeste mnogo dao, dao je i on Partizanu. Da ga boli kurac za Partizan, on se u martu ne bi vratio da igra po Kosjericu i Cacku. Isto tako ne bi pre par dana rekao da mu je Dule drugi otac. Mislim da je doslo do neslaganja u momentu, ovaj Letonac to iskoristio i pritisnuo i zavrsena prica. Zalizani ili Raskovic bi ispeglali situaciju. Berta je dobar momak, mislim da ce se i ta neslaganja resiti. Situacija je teska i bice ovakvih momenata ali to ne znaci da se pljuje Dule ili Berta i da se biraju strane.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X