Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www.b92.net/sport/kosarka/ves...&nav_id=867846

    Comment


    • Arise, Serbia!
      You fell asleep long ago,
      And have lain in the dark.
      Now wake up
      And rouse the Serbs!


      sigpic

      Comment


      • BB je stvoren sa Spurse i za Popa. Samo on od njega moze da napravi igraca za NBA.

        Comment


        • Што се тиче те сарадње са Попом, то стоји. Али опет ми није јасно како би он могао да се уклопи у тим у којем се добацује.
          Arise, Serbia!
          You fell asleep long ago,
          And have lain in the dark.
          Now wake up
          And rouse the Serbs!


          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Uros94 View Post
            Што се тиче те сарадње са Попом, то стоји. Али опет ми није јасно како би он могао да се уклопи у тим у којем се добацује.
            Pa sa takvim kosarkaskim iq-om i sa takvom prangijom mislim da mu ne bi tesko palo

            Jesi li ti svestan da Srbija ovakvu zver nije imala od Danilovica? Ne kazem da ce imati takvu karijeru, ali talenat je svakako tu.

            Comment


            • Ма свестан сам ја да је он зверина, нема ту приче. Али су ми се у једном тренутку он и његов "one man show" прилично попели на .!.
              Капирам и да се ложи на Кобишу, па га копира, али је прилично претеривао у неким тренуцима, што је наравно и Дулетова кривица. Због тога свега и сад сумњам да може да се претвори у просечног играча САС-а, тј. да толико тимски размишља, да му буде нпр. Дијао на отвореној тројци боља опција од 1 на 1. И не кажем да је бураз играо за себе, буџио статистику и то.

              А први се надам да ће имати огромну каријеру. Да је и циган желео бих му исто јер је прво Србин и представља моју земљу у свету.
              Што се мене тиче, нек оде где он мисли да би му било најбоље, а Поповић, буразер нек узме барем једног Србина, ако не 2-3.
              Arise, Serbia!
              You fell asleep long ago,
              And have lain in the dark.
              Now wake up
              And rouse the Serbs!


              sigpic

              Comment


              • Bogdanu je ovo bila tek druga sezona, a verujem da uopste nije bilo u planu da bude ovoliki potrosac. Ipak, svestan si i sam ko se sve povredio i sta se sve izdesavalo. Na kraju su samo on i Sasha bili sposobni da iskreiraju nesto za sebe. Dule je skontao da od timske igre nema nista i bukvalno ga pustio sa lanca. Bogdan to prepoznao i osvojio titulu

                On je sposoban za mnogo vise od pukog sutiranja. Mislim da je najkompletniji domaci igrac. U odbrani je malo slabiji od Gagija (ali bas malo) sto malo ko vidi, jer je morao da se stedi ne bi li isporucio u napadu. A ako pogledas broj asistencija, shvatices da je i tu jako dobar (pogotovo sa kakvim centrima je igrao). A ako si gledao utakmice (a jesi) video si kako je lepo vrteo p'n'r i kakve je neverovatne asistencije imao.
                Ima on nedostataka. I sam je naveo da je jedan od njih poentiranje iz kontakta. A ako se vratimo na finale shvatamo koliko je tu napredovao. Neki od kljucnih poena su bili upravo pod kontaktom (npr. nas poslednji kos u 4. cetvrtini 4. utakmice).
                Ja ovoliki napredak za ovako kratko vreme nisam video u zivotu. Samo da ostane sa obe noge na zemlji i da ode u pravi klub i ja sam miran.

                Comment


                • Nadam se da ce ga Pop uzeti i da ce se uklopiti u Spurse.

                  Ako neko moze da napravi cudoviste od Bogdana onda je to Greg.
                  Last edited by Mr. Wolf; 26-06-14, 10:57.
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Mislim da je BocaB takav talenat da nema veze u koji klub da ide (naravno opet treba malo probrati), samo treba gledati trenera koji zaista ima mozak i koji se ne libi da mladom evropljaninu podari sansu da se pokaze.
                    Primer Adelman unakazio Drazena (sto mu se tesko oprasta) pa je kasnije... da li uvideo gresku i u Sacramentu imao tuce evropljana
                    >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                    Comment


                    • Originally posted by Johnny View Post
                      Nadam se da ce ga Pop uzeti i da ce se uklopiti u Spurse.

                      Ako neko moze da napravi cudoviste od Bogdana onda je to Greg.
                      S obzirom kakav je preobrazaj Dragic imao kod Hornaceka, mogao bi i u Finiks.

                      Mada realnije su sanse da ce ga SA pokupiti, zato sto se on kotira oko tridesetog mesta.

                      Comment


                      • Dallo za selekciju do 20 godina protiv CG, za 16 min, 14p 3sk 4as.

                        Comment


                        • Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Gurovic ce biti na Kecmanovom oprostaju. Nadam ce ga bar sutra postedeti, ne zasluzuje Kec da mu pokvare oprostaj.
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Originally posted by Johnny View Post
                              Gurovic ce biti na Kecmanovom oprostaju. Nadam ce ga bar sutra postedeti, ne zasluzuje Kec da mu pokvare oprostaj.
                              Nisu valjda toliki maloumnici.

                              Comment


                              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                                Nisu valjda toliki maloumnici.
                                Valjda nisu.
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X