Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • CRNO BELA PORODICA, INSTITUCIJA, AVANGARDA!!!

    Last edited by Lion; 22-06-14, 10:19.

    Comment


    • Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
      Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

      Comment


      • Attached Files

        Comment



        • Last edited by Lion; 22-06-14, 10:33.

          Comment


          • Nesto za dobro jutro i dan
            Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
            Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

            Comment



            • Sutra u 23:10 na SOS-u "SOS kos", gosti - Bogdan, Sasa i Gagic

              ------------------------------------------------------------------


              Last edited by Mr. Wolf; 22-06-14, 11:53.
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment










              • Comment


                • Nemam reci koje mogu da docaraju kakva je ovo velicanstvena titula i kakav je KK Partizan klub.

                  Filipides (nadam se da znate ko je to ) je umro na "neobican" nacin, nema Boga da ne bi svaki nas igrac potpisao istu takvu smrt samo da se osvoji titula. Nasi galski petlovi, Zo i kako on voli i postuje klub to je za
                  Apsolutno je svaki igrac postavio "neku ciglu" za ovu zgradu koju zovemo titula tako da mi je glupo bilo koga izdvajati mada se mora reci da je Bogdan sam uradio krov zgrade.
                  Takodje Gagic me toliko na neki nacin kupio... jeste balvan,seprtlja ali bas volim takve tranformacije i onda kada poludi i dovati limenu komsinicu

                  Ljudi moji 13. godina non-stop EEEEEEEEEEEEE
                  >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                  Comment


                  • Dule klasika palac gore, Tosa proverava jel uslo 4+ Nemacka-Gana.

                    sigpic

                    Comment


                    • Znaci cepam se i placem od smeha

                      >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                      Comment


                      • AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAA BREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE EEEEEEEEE AAAAAAAAAAAAAAAAAAA

                        Najdrazi tim i najdraza titula ikada. Ovo sto je Bogdan odigrao u finalu do sad nije vidjeno! Hvala im na svemu!
                        Ostaje zal sto nismo imali srece i sto su se Leo i Gagi povredili. Da nisu bio bih siguran da osvajamo EL sledece sezone
                        Videcemo sta ce biti sa ekipom i u kakvom sastavu cemo uci u sledecu sezonu. Sada da se odmorimo i mi i igraci pa da u septembru idemo svi zajedno po neko zlato

                        Comment


                        • Originally posted by Ljuba90 View Post
                          Videcemo sta ce biti sa ekipom i u kakvom sastavu cemo uci u sledecu sezonu.
                          Kao sto sam ti vec rekao, bice 12 igraca koji ce da poginu, profesor Dusko, Pera, Tosa, PSD, Misa Tumbas... Bice kao i uvek fabrika kosarke. Kome se ne svidja, ima milione eura, Zeleznik i fabriku konzervi.

                          Veruj mi uopste se nesto ne brinem oko toga ko odlazi a ko ostaje. Samo nek se igra, makar i sa Crnokosom, samo da nije katanac, samo da cujem "iks jeeeedaann". Ostalo je nebitno.
                          sigpic

                          Comment


                          • Ma ni ja se ne brinem, ovih dana samo slavlje

                            Sinoc ispred Pionira navijaci i igraci
                            Grobari nijedan tim nisu voleli kao ovaj i nijednog igraca kao Bogdana!

                            Comment




                            • Gospoda

                              Comment

                              Working...
                              X