Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Znaci gledam i ne verujem sta se dogadja (mi vodimo, mi razbijamo) a nema sanse da se ponadam da dobijamo mec jer fuzija je to.
    Toliko smo podvala, provokacija istrpeli da to nije normalno, veliki smo mi tim i igraci.
    Kada oba kluba "ogulis" ostaje suvi kvalitet koji je debelo na nasoj strani. To je svima bilo jasno posle subotnjeg dela meca 5 na 3, gde 3. igraca trpaju ovu petoricu.

    Hvala Partizane na ovoj velicanstvenoj pobedi, preveliki si ti klub.
    >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

    Comment


    • Gagic u transu : DDDDDDDD! Bogdan za delirijum !!!! Idemo, idemo tri u nizu!!!

      Ljuba ko onaj oktopod Pol na SP u Africi, samo sto gadja sve suprotno

      Comment


      • Tako te volim Dule kad spremis utakmicu kako samo ti to znas i ispeglas stoku.

        Kao sto sam i rekao, ako i uzmu bice na misice uz sve moguce podvale i svinjarije. Idemo do kraja, jednostavno smo previse toga prosli ove sezone da bi se sad povukli.
        sigpic

        Comment


        • Hvala vam momci, hvala vam sto imate muda i srce ko niko na svetu i sto kao takvi reprezentujete Partizan.

          Bogdan i Gagic

          Comment


          • Nadam se da ćemo slaviti titulu mi u crno-belom, i u Srbiji i ostali koji smo raštrakani po belom svetu... Partizan






            I to je to od mene, do nekih srećnijih vremena...
            "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

            Comment


            • Dulenga

              Comment




              • Samo da mu se malo sredi zdravstveno stanje i da ne reaguje preterano impulsivno na neke stvari, lose je da gledamo kako davi Bogdana i slicno. Al' veceg borca i Grobara necemo imati nikad, ne mogu da nas zamislim bez njega. One 2 sezone sa Vladom, to jednostavno nije to.
                sigpic

                Comment






                • Mnogo mi je krivo sto i sledece sezone ovi momci nece biti na okupu

                  Pavle Knezevic:
                  Dule nije dao Bogiju da odgovori na pitanje o reprezentaciji. Onda je Dule počeo da priča i čim je rekao "suđenje", Bogi ga uštine. Svi smeh

                  Comment


                  • Pavle Knežević ‏@PavleKn 40s
                    Dule: Pesmu "Kukavica" posvećujem Gorančetu Vesiću. Evo mogu, jer sam dobio utakmicu.
                    sigpic

                    Comment


                    • Moram dupli, svi na SOS, Duletova konferencija. Nesto najjace od njega jos od one pred Bajern.
                      sigpic

                      Comment




                      • Kad ga je ustinuo, Dule kaze "Nemoj sad da te davim pre svima, znas." , a Bogdan umire od smeha.

                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Lazicev potez Najverovatnije je i ono u vezi Sase istina.


                          Bogdan sjajan, ali me brine to sto kad je zajedno sa Pavlovicem na parketu on pruza slabije partije. Mozda mi se samo cini.
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Originally posted by Johnny View Post
                            Bogdan sjajan, ali me brine to sto kad je zajedno sa Pavlovicem na parketu on pruza slabije partije. Mozda mi se samo cini.
                            Mislio sam da sam jedini koji ovo misli, pa reko' aj da ne pisem. U potpunosti se slazem. I ovo nije jedini primer, bilo ih je nekoliko kroz ovu ligu, pogotovo onaj u Zelezniku koji smo dobili posle produzetka. Dok je Sasa igrao Bogdan je bio ispod-prosecan, kako on izadje i kako je ovaj preuzeo sve na sebe, ubi ih covek.

                            Comment


                            • dingospo

                              Comment


                              • Jedno je sigurno, ako sudjenje bude korektno Partizan sigurno osvaja ovo smesno prvenstvo. Bez obzira ne cenu Zvezdinih igraca, na nasoj strani je talenat.



                                Mada i ova moze da posluzi

                                Comment

                                Working...
                                X