Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Šta je DG?Nelson i Milutinov su morali dobiti dvije suspenzije.
    "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

    "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

    Comment


    • DG - diskvalifikaciona greska
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • hahahaha, jao boze pa kako mi se gadite, sad bih napisao mnogo, MNOGO stvari, ali ne bih da dobijem ban, poz. Mrzim zvezdu volim Partizan.

        Comment


        • Dule legenda.

          Comment


          • A najjace sto je odradjeno da se ovo -Duvaj ga Dule- jedva cuje : D

            Comment


            • Odlucise da igraju veceras. Mislim da su mozda doneli pogresnu odluku...

              Comment


              • Originally posted by Batman View Post
                Odlucise da igraju veceras. Mislim da su mozda doneli pogresnu odluku...
                Nisu brat, samo nek se odigra, nek dobije ko hoće samo nek se završi serija, dosta cirkusa, veruj bratu...

                Comment


                • Večeras će ovaj dečkić da izdominira, prosto mora tako sad kada sam čula da ga moja nerođena sestra poznaje još od vremena kada je trenirao/igrao negde u Kragujevcu.




                  Spoiler
                  Pod dominacijom podrazumevam barem pet poena i jedan do dva skoka. Ajmo Muslić <3
                  "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                  Comment


                  • Uhhh koliko sam besan sto su nas osakatili i sto smo ocigledno odustali od borbe. Niko rec iz Partizana nije rekao o kazni za Pavlovica.
                    Koji kurac da igramo kad ne bi pobedili da imamo Kawhi-a Leonarda?

                    Mnogo sam ljut na Danilovica i Vujosevica. Kapiram da je ovo bila borba iz koje ne moze da se izadje kao pobednik, ali su mogli bar da se iscimaju...

                    Comment


                    • @Ljubo, prema nekim izvorima, igraci su, na celu sa Zofrijem, trazili od Duleta i PSDa da igraju. Sad, da li je to tacno, jbm li ga.


                      Ali onda procitas ovo i verujes da je stvarno tako kako se prica..

                      http://mondo.rs/a701891/Sport/Kosark...c-ljubavi.html

                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Nemam ja nista protiv da igraju. Ali pizdim sto ne idu redom i jebavaju mater svakom zbog kazne za Pavlovica.

                        Dodje takav igrac i covek u ovu nasu smehotresnu drzavu i dozivi da ga niko ne postuje ni 2%. Bukvalno na svakom ulazu dobije dobre batine, a sudije se prave lude.
                        Pa vise su ga postovali u NBA gde realno nije bio neko ime.

                        Zelim i njemu i Bogdanu i Lovernju i Berti i Tepi, a i svim ostalima da idu iz ovog mulja. Koji ce trajati jos minimum 3, 4 godine.

                        Comment


                        • I ne samo zbog Pavlovica, vec i zbog svega drugog sto se radi.

                          Ova serija je izgubljena. Jedini nacin je da se dobije na inat, ali verujem ni da to nece biti dovoljno.

                          Takodje im zelim da odu odavde u normalne klubove koji se takmice u normalnim ligama.

                          Nama ostaje borba !
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Proći će i ova oluja nad našim klubom a onda... ogrejaće, obasjaće... Šta god da bude večeras ja ću naše momke voleti duplo više nego pre utakmice, ništa, ali baš ništa im ne možemo zameriti.


                            I na kraju:

                            "Aristokratski je boriti se za izgubljenu stvar." - Dule
                            "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                            Comment


                            • Nema potrebe nesto da kukumavcimo sad. Igraci zele da izadju na teren i odigraju do kraja, Dule i PSD su to ispostovali a moramo i mi. Grobarski inat je cudo. Mozda cemo izgubiti seriju ali ce to biti na misice. Dokle god disu kao jedan za mene su sampioni, cega god.
                              sigpic

                              Comment


                              • Koje crne misice? Imamo 4 igraca koja su iscedjena.
                                20 razlike za Zvezdu veceras.

                                Comment

                                Working...
                                X