Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by trigger View Post
    Iskreno nisam verovao da ce ih vratiti, ovo je bilo toliko supacki da nemam reci
    brate navijam za Zvezdu, ali kada bi nas trener sklonio igrace samo bih rekao +20 za partizan i kraj.

    Nije ovo prvi put da on to radi.. Samo sto ovde kod nas moze to da radi, sto ovo nije radio u Cska kada je bio ili sto ovo ne uradi u EL... Ruglo..
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • KK Partizan

      Ako sad navlače za nas, navlačili su i za vas, tako da nema razlike.
      Ovako kad se desi odma službenim rezultatom se treba završiti.
      "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

      "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

      Comment


      • ma jebe mi se za navlacenje. Pusti neka se igra, ako smo bolji dobicemo vas 20 ako nismo vi cete nas. KRAJ PRICE!!!
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • Pa baš to, samo se srozava i ovako nikakav nivo se još spušta.
          "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

          "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

          Comment


          • Loše smo odigrali ovo dok se igralo normalno, jesu sudije navlačile na njihovu stranu očigledno ali mi smo bili previše nervozni od samog starta. Ne sumnjam da će biti bolje. I nadam se pre svega da će ostale utakmice proteći u normalnoj atmosferi, mada, nešto sumnjam... Srbija je to.


            'ajmo Partizane, i prošle godine je bilo 3:1 za nas, ove godine može i 3:2.





            "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

            Comment


            • mislim da je ovo zadnja sezona da su partizan i zvezda igrali zajedno u kls
              mislim da nema svrhe da se ovo vise igra
              ovoj trojici sto si igrali spomenik podici
              Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
              Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

              Comment


              • Ne, nije smejurija od sudjenja.

                Simon - teska budala
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Ponosan sam na momke

                  Comment


                  • Ne vredi, moraju biti sampioni.
                    sigpic

                    Comment


                    • zasto igrati sledeci derbi u srbiji uvek se isto desava
                      Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                      Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                      Comment


                      • Naklon do poda momcima !

                        Jbg, odluceno je jos na pocetku ove banana lige gde titula ide.
                        Ostaje samo da se momci bore i da se nadaju cudu.
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Originally posted by cleoo View Post
                          zasto igrati sledeci derbi u srbiji uvek se isto desava
                          Nema potrebe sise da budemo, boricemo se do kraja i to je to. Samo uzrastu do 5 godina nije jasno o cemu se ovde radi.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by S-Nash View Post
                            Nema potrebe sise da budemo, boricemo se do kraja i to je to. Samo uzrastu do 5 godina nije jasno o cemu se ovde radi.
                            Sve je to super ali ako nas je neki sudija danas krao zasto mislimo da to sutra nece
                            meni i dalje nije jasno zasto su momci izasli na teren posle prvog napustanje istog ako mislis da da te neko sad krade zasto to ne bi radio i za 15 minuta
                            Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                            Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                            Comment


                            • Originally posted by cleoo View Post
                              Sve je to super ali ako nas je neki sudija danas krao zasto mislimo da to sutra nece
                              meni i dalje nije jasno zasto su momci izasli na teren posle prvog napustanje istog ako mislis da da te neko sad krade zasto to ne bi radio i za 15 minuta
                              Pobedili smo i sudije milion puta u zivotu, mozemo opet. Sad ne znam da li u ovako drasticnoj situaciji mozemo 3 puta.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ajde sto su ovi momci navikli na ovakve stvari (mada nikad nije bila ovolika smejurija kao ove sezone), ali meni je najvise zao Saleta.
                                8 meseci bez kluba, iscima se, dodje u klub koji mu je od malih nogu u srcu, trpi Duletove treninge, ne zali se, cuti i trenira, grize, bori se, ljudina, publika ima tu privilegiju da ga za 200, 300 din uzivo gleda i uziva, a onda..... ovakav cirkus ga doceka, ovakvo nepostovanje, ovakva smejurija. Sramota !
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X