Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Batman View Post
    Jel neko cuo kod Tegija da je Bogdan vec potpisao sa Efes?
    Ne dao Bog da je to istina, uopste ne bih zeleo da zavrsi u Turskoj sem kod Zeljka ako prezivi kraj sezone u Feneru.Slicno se prica i za Sarica i greota bi bilo da takva dva mlada talenta zavrse u plasticnom klubu gde generalno vlada losa atmosfera.Menjaju trenere ko carape a i ne secam se da li se neki stranac pre Bojana Bogdanovica uspeo da se probije.Zna se kakvi igraci dolaze kod njih i tu puno prostora za talente nema.

    Comment


    • E vala nista mi nije jasno kakva Turska i ta njena kosarka... bilo klubska bilo reprezentativna.
      Samo Zeljko tamo daje neki smek toj "kosarkaskoj zajednici",ne kazem da je to bezveze ali sta ce tamo Bogdan i Dario.
      Znam da je lova super ali...
      >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

      Comment


      • Duda preuzima Efes i ne bi se iznenadio da tamo zavrse Bogdan i Dario.

        Comment


        • U ponedeljak u sos kosu, javi se lik i predstavi se kao novinar koji je postavio pitanje Gasicu na konferenciji a koje se odnosilo na Bogdanovo neigranje. Kaze da Bogdan nije odsustvovao sa tog meca zbog povrede vec kao zbog neke kazne, jer je odreagovao na Vujosevicev trening u pola 7 ujutru posle derbija. I kaze "evo jedna ekskluziva za tvoju emisiju, Bogdanovic je potpisao za Efes". Sve vreme dok je pricao bio je vidno uzrujan i iznerviran, jer smatra da Dule previse opterecuje igrace. Delovao je bas onako uverljivo.

          Comment


          • Au kako igra Bogdan

            Ovaj mec je maltene revijalnog karaktera. Bezbradica zapoceo utakmicu, sada igra i Djoko...
            Ne bi bilo lose da pobedimo

            Comment


            • Sta se dogadja sa Lovernjom, lik poslije f4 kao da je pukao,

              Nenormalno kako pavlovic cita i sijece ove pasove kroz odbranu
              KK PARTIZAN, Boston Celtics, ATLETICO DE MADRID

              Comment


              • Dobar je veceras.
                Problem je sto pola igraca ima nekih sitnijih problema sa povredama, a PO se blizi.
                Valjda cemo zdravi uci u odlucujuce bitke...

                Comment


                • Ma ovo nije ni bitno sve toliko, bitno je da budemo medju tri prve ekipe i da obezbijedimo aba ligu za sledecu godinu.
                  Ove sezone ne mozemo nista ni ocekivati nista kada se samo pogleda unazad.

                  Za sledecu sezonu da ostavimo jednog nosioca igre, ili da ostanu leo i milosavljevic bilo sta da skrpimo bice sasvim u redu. Ne bi me iznenadilo da Pavlovicu klikne nesto u glavi i da ostane i sledece godine, a sa njim bi bili medju favoritima
                  KK PARTIZAN, Boston Celtics, ATLETICO DE MADRID

                  Comment


                  • Ma bicemo medju prva 3 bem mu misa

                    Sto se Pavlovica tice - i ja sam razmisljao da bi mogao da ostane jer je stvarno grobarcina, ali nema logike za tako nesto. Covek jeste zaradio dosta para, ali ne verujem da bi mogao da odbije neku milionsku ponudu iz Evrope. Nije lud covek...

                    Rano je o pricama za sledecu sezonu. Mislim da ce doci do velikih promena, ali to je i ok.

                    Comment


                    • Evo Salic i Milutinov neka ostanu sledece sezone, milutinov bi mi citavo ljeto samo nabijao masu i misice, da sve ove seoske centre po aba ligi ukucava ispod obruca
                      Bice uzbudljivo ljeto jedva cekam sledecu godinu
                      KK PARTIZAN, Boston Celtics, ATLETICO DE MADRID

                      Comment


                      • Kakva finta Dallo-a. On ce da izuva za koju godinu.

                        Послато са GT-I8260 уз помоћ Тапатока

                        Comment


                        • Kako igra majstor

                          Comment


                          • Mislim da vecina nas nije ni svjesna kakvog igraca imamo u timu
                            KK PARTIZAN, Boston Celtics, ATLETICO DE MADRID

                            Comment


                            • Originally posted by Sinisa Kun View Post
                              Mislim da vecina nas nije ni svjesna kakvog igraca imamo u timu
                              +1

                              Treba uzivati u njegovim igrama dok je jos tu

                              Comment


                              • Nekoliko postova gore - nemam sta da dodam, uzivanje je gledati kada ovako igraju bez obzira ko je preko puta.
                                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                                Comment

                                Working...
                                X