Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Batman View Post
    E stvarno mi se ogadi kosarka ove godine i jedva cekam da se zavrsi sezona pa da se lepo krene sve od nule. Novi klinci i mozda novi trener. I Dule stvarno preteruje, svaka druga utakmica iskljucenje. Na konferencijama se pljuju sudije, prozivaju politicari, pljuju se ljudi sa ili bez razloga i stvarno mi je vise dosta toga. Vreme je da se malo spuste tenzije i da konacno pocnemo da se bavimo kosarkom. Ajde da je neka bitna utakmica u pitanju nego glupavi FMP. Bolje da je pustio juniore da igraju, da vidimo da li nesto znaju i da li se na nekoga od njih mozemo osloniti u skorijoj buducnosti.

    Sto se tuce tice, Lovernj je ispao pajser. Nigde u pravilniku ne pise da bilo ko iz publike ne sme nesto da dobaci/opsuje/isprovocira, a ako to uradi protivnicki igrac, ovo nije nacin da se uzvrati. Umesto da se ponasa kao kapiten najveceg kluba na ovim prostorima, kao iskusan covek i igrac, on se ponasa kao ulicar. I sta je postigao? Nista. Bice suspendovan par utakmica, kaznice ga novcano (isto kao i Duleta) a sve ce to da placa Partizan koji nema ni za plate.

    Nadam se da cu uskoro pogledati neku normalnu konferenciju za medije, gde se nece sudije stavljati u prvi plan, gde se nece govoriti o namestanjima i nekim teorijama zavere, jer to ocigledno prelazi na igrace a da ne govorim kako utice na publiku.
    Skidam ti kapu za ovo što si napisao. Iskreno ti se divim, ti si jedan od 1000 koji kaže kako stvari zaista stoje, bez nekog loženja, nego realno. Ako tebi nekad odgovorim na kretenski način, samobanovaću se, svakako to ne zaslužuješ.
    Dečko je sve rekao kako jeste, sportisti ne treba da nasedaju na provokacije nebitnih ljudi, treba biti profesionalac, da je igrao KLS gde te pljuju u Kraljevu, Čačku, šta bi uradio, tukao se sa publikom?

    Comment


    • Kakav si ti lik. Prvo odes u temu Kosarkaska liga Srbije ili kako vec se zove tema, i najstrasnije ispljujes po Partizanu, u toj meri da ti je i post obrisan. A onda udjes u temu KK Partizan i poput nekog mirotvorca govoris o nekoj objektivnosti, moralu ili sta vec

      Comment


      • Originally posted by PRINCE View Post
        Stvarno ne kapiram kako ljudi koji navijaju za Partizan imaju obraza da prizeljkuju odlazak Duska Vujosevica.
        Ako se ovo odnosi na mene, ja to nisam napisao. Rekao sam da cemo mozda dobiti novog trenera i nista vise. Ovih dana se vec potezalo slicno pitanje, najvise zbog Duletovog zdravstvenog stanja.

        Napisao sam i da je zaista pocela da mi smeta jedna te ista prica, konstantno prepucavanje preko medija sa raznim ljudima i cesta iskljucenja na utakmicama. Ovo vec postaje smesno i ne lici ni na sta.
        Last edited by Batman; 04-05-14, 22:33.

        Comment


        • Svega po malo, ima i koškanja.
          http://www.webtv.rs/play/67168
          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

          Comment


          • Originally posted by PRINCE View Post
            Kakav si ti lik. Prvo odes u temu Kosarkaska liga Srbije ili kako vec se zove tema, i najstrasnije ispljujes po Partizanu, u toj meri da ti je i post obrisan. A onda udjes u temu KK Partizan i poput nekog mirotvorca govoris o nekoj objektivnosti, moralu ili sta vec
            Nije lako biti u mojoj kozi. Nervni bolesnik, 2 u 1 kao kafa. evo izvinjavam se za post, ali za tucu, koskanje itd je uvek potrebno dvoje.


            Послато са GT-I8260 уз помоћ Тапатока

            Comment


            • Originally posted by Batman View Post
              Ako se ovo odnosi na mene, ja to nisam napisao. Rekao sam da cemo mozda dobiti novog trenera i nista vise. Ovih dana se vec potezalo slicno pitanje, najvise zbog Duletovog zdravstvenog stanja.

              Napisao sam i da je zaista pocela da mi smeta jedna te ista prica, konstantno prepucavanje preko medija sa raznim ljudima i cesta iskljucenja na utakmicama. Ovo vec postaje smesno i ne lici ni na sta.
              I meni to smeta, ali covek je bukvalno ostao sam da se bori za KKP. Ne znam koliko je to dobro za njegovo zdravlje, ali mu se divim sto se ne stedi ni malo.
              Mozda je za njega i najbolje da ode u penziju, a 100% sam siguran da ce Partizanu biti mnogo tesko kada on ode. Pa makar ga i Blatt zamenio.

              Comment


              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                I meni to smeta, ali covek je bukvalno ostao sam da se bori za KKP. Ne znam koliko je to dobro za njegovo zdravlje, ali mu se divim sto se ne stedi ni malo.
                Tacno je da se on jedini bori, ali mislim da to cini na pogresan nacin. Prozivanjem i prepucavanjem se apsolutno nista ne moze postici, samo ce biti gore i po njega i po klub. Do para i do sponzora se ne dolazi na ovakav nacin i to nije duznost trenera kluba vec ovih u upravi koji se uopste ne oglasavaju niti bilo sta preduzimaju. Zato nam tako i ide i zato sam i pomenuo u nekom od prethodnih postova da nam je potrebna strucnija i sposobnija uprava.

                Originally posted by Ljuba90 View Post
                Mozda je za njega i najbolje da ode u penziju, a 100% sam siguran da ce Partizanu biti mnogo tesko kada on ode. Pa makar ga i Blatt zamenio.
                Slazem se, ali taj dan ce jednom morati da dodje, pre ili kasnije.

                Comment




                • Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Originally posted by Batman View Post
                    Ako se ovo odnosi na mene, ja to nisam napisao. Rekao sam da cemo mozda dobiti novog trenera i nista vise. Ovih dana se vec potezalo slicno pitanje, najvise zbog Duletovog zdravstvenog stanja.

                    Napisao sam i da je zaista pocela da mi smeta jedna te ista prica, konstantno prepucavanje preko medija sa raznim ljudima i cesta iskljucenja na utakmicama. Ovo vec postaje smesno i ne lici ni na sta.
                    Napisao si jedva cekam novu sezonu, nove klince i mozda novog trenera.
                    Pljuvao je po sudijama i bio je iskljucivan i prethodnih sezona, ne znam kako ti to tada nije smetalo.

                    Comment


                    • Procitaj opet sta sam napisao. Jedva cekam da se zavrsi sezona pa da se krene od nule. To da cemo imati nove klince je realnost, a da li cemo imati novog trenera ostaje da se vidi. Dakle, nisam prizeljkivao da Dule ode, vec sam napisao ono o cemu se govori ovih dana. A ovu sezonu cu se potruditi da zaboravim sto pre.

                      Da, pljuvao je po sudijama i zaradjivao iskljucenja i ranije, ali bez posledica. Od prosle sezone su pravila puno rigoroznija i kazne su puno vece pa je samim tim pozeljno prilagoditi se takvim uslovima. Uz to, ranijih sezona se nije toliko pricalo o finansijama. Sada se samo o tome prica i to na nacin koji ne daje nikakve rezultate. To sto ce se neko konstantno prozivati putem medija ne moze nista dobro da donese klubu, bas naprotiv. Nemojte me pogresno shvatiti, ne kazem da treba da se cuti, ali isto tako treba razgovarati na drugaciji nacin i iza zatvorenih vrata, ne javno. Ne moze sada neko drugi da nam bude kriv za testo koje smo sami zamesili. Bilo je puno gresaka prethodnih sezona i sto se tice reprograma duga i sto se tice kupovine igraca i sada placamo cenu.

                      Poznato je da u sportu ne pobedjuje novac, mi smo najveci svedoci da je tako. Naravno, bez njega se ne moze, ali nije presudan i do njega se dolazi na drugaciji nacin, ne javnim pljuvanjem i prozivanjem.

                      Mozete ovo sto sam napisao tumaciti na razne nacine, ali to je realnost. Ja Partizan volim najvise na svetu, navijac sam otkad znam za sebe. Ne govorim nista protiv Partizana, samo sam naveo stvari koje mi smetaju i koje ne donose nista dobro klubu, a na kojima se potencira.

                      I jos jednom, jedva cekam novu sezonu i dace Bog da nece biti ovako baksuznih poraza (kao protiv Cedevite) i da nece biti ovoliko povreda. Koliko god voleo ove igrace koji su trenutno u Partizanu, mislim da je bolje da krenemo sa novim klincima koji nisu skupi, jer cemo na taj nacin uspeti da za godinu/dve stabilizujemo klub, pre svega finansijski. Kada se to desi bicemo u prilici da dovedemo neko valjano pojacanje a u medjuvremenu ce ti klinci "porasti" pa mozemo da budemo ozbiljna ekipa. I da nam ovo bude za nauk, da se ubuduce drugacije ponasamo i pazimo sta radimo.

                      Comment


                      • Žo je kažnjen sa 11.500 dinara zbog tehničke i 57.500 dinara zbog isključenja.

                        Dule je kažnjen sa 57.500 zbog isključenja + 115.000 dinara zbog komentarisanja suđenja.

                        Dule je takođe i opomenut zbog skidanja sakoa i biće novčano kažnjen ako to bude ponovio
                        Last edited by Mr. Wolf; 06-05-14, 15:53.
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment




                        • Comment


                          • Zna li neko hoce li biti ista od one price sa Muricem, hoce doci on sledece sezone?
                            Pavlovic koliko je lud ostace i sledece godine
                            KK PARTIZAN, Boston Celtics, ATLETICO DE MADRID

                            Comment


                            • Jel neko cuo kod Tegija da je Bogdan vec potpisao sa Efes?

                              Comment


                              • Bogdan "rising star" Evrolige

                                Comment

                                Working...
                                X