Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da li je igranje u eurokupu obavezno
    KK PARTIZAN, Boston Celtics, ATLETICO DE MADRID

    Comment


    • Originally posted by Sinisa Kun View Post
      Da li je igranje u eurokupu obavezno
      Kakvo pitanje...

      Pa jebite mi sve al' ja jedva cekam sledecu utakmicu (mada necu moci da gledam derbi ), i jedva cekam da se borimo za titulu i da igramo EC.
      Samo neka Partizan igra kosarke

      Comment



      • Comment


        • Ljubo nemoj pogresno da me shvatis, za ovo pitanje ali meni je svejedno protiv koga da igramo protiv vojvodine gledam protiv reala gledam i uvijek je isti osjecaj
          KK PARTIZAN, Boston Celtics, ATLETICO DE MADRID

          Comment


          • Originally posted by PRINCE View Post

            Comment


            • Originally posted by Sinisa Kun View Post
              Ljubo nemoj pogresno da me shvatis, za ovo pitanje ali meni je svejedno protiv koga da igramo protiv vojvodine gledam protiv reala gledam i uvijek je isti osjecaj
              Ma igracemo EC i ako Bog da osvojicemo ga
              Mnogo, mnogo cudan osecaj veceras. Nisam tuzan koliko sam ocekivao da cu biti kada se nesto ovako ne desi. Vise sam zabrinut, ali na neki nacin i znatizeljan sta ce biti dogodine.

              U ovakvim trenucima shvatis koliko zapravo volis svoj klub.

              Comment


              • "Nije uvek lako, ali je uvek lepo navijati za Partizan" - Dusko Radovic

                Nema predaje
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • jbm ti zivot tek sad dodjoh sebi derbi sutra nesmem da gledam to moje srce nece preziveti
                  cemu smo mi ovo zasluzili ne znam
                  posle desetak godina da na ovakav nacin ostanes bez evrolige uzasan osecaj da se ovo desilo u finalu manje bi me bolilo jer bi znao da sledece sezone igramo evroligu a ovako ode sve u kurac
                  sta ce biti sa klubom u buducnosti to sam bog zna
                  Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                  Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                  Comment


                  • Vrtim ovu pesmu 10-ti put...

                    Comment






                    • Glavu gore


                      Kakav je Pavlovic Bogotac
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Od mene ovoliko:

                        Spoiler
                        Bilo koji navijac Partizana ili gledalac Partizanovih utakmica ili poznavalac kosarke ili neki neostrasceni expert
                        koji zameri bilo sta igracima, Duletu, upravi... bilo kome ko ima dodira sa KK Partizanom je samo pičketina i nista vise.


                        Niko nema pravo da zucne, sve je ovo zivot. I to je tako prosto. Bolno vreme dolazi ali ja imam snage i vere da ce PARTIZAN pronaci nacina da se podigne i ponovo stoji uspravno.
                        Nudicu pomoc klubu i trazicu da jos pomogne ako mogu. Jedva cekam sledecu utakmicu mog PARTIZANA, koji je veceras u mojim ocima i dusi jos veci nego sto je bio do 20h.
                        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                        Comment


                        • Ja sam totalno nema da bilo šta kažem... Prvo instant suze nakon one trojke i pada naših igrača na parket, kasnije sam morala i po prvi put u životu alkoholom da ublažim bol, zbog koga? Zbog Partizana, emocije i ljubavi prema njemu.... Potrudiću se da uskoro ovo osećanje bola pretočim u nešto pozitivno.


                          Još bih za mog dragog Ljubašina dodala nešto, pošto znam da je bio kivan ranije na Juku, večeras je posle utakmice došao u našu svlačionicu i pozdravio se sa svim igračima i Duletom i poželeo nam puno sreće u nastavku sezone. Mnogo dobar dečko, baš ću pratiti njegovu karijeru gde god bude igrao.

                          Držite mi se drugari i setite se one.... "u bolu i u radosti Grobari smo ostali"... Volim Partizan <3
                          "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                          Comment


                          • Nisam kivan na Juku, naprotiv. Divim se takvom talentu

                            Comment


                            • Nemam sta da kazem, osecam samo potrebu da bodrim ovaj klub u Pioniru na sledecoj tekmi, da im pokazemo da cemo zauvek biti uz ovaj klub.

                              Ali svaki put kad se setim Pavlovica suza mi krene. Koliko je decko ostavio srce na terenu kupio me je za ceo zivot
                              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                              Comment


                              • Milojevic je zicer ako Dule na kraju sezone ode u penziju.Stvarno ne vidim bilo sta sto bi ga sprecilo da preuzme Partizan, ali sa druge strane me brine sta ce biti sa Megom(to je ipak sekundarna mozda cak i tercijalna briga).U poslednjih par godina nam je falio takav pogon za razvoj mladih igraca i bas se primeti velika rupa nakon 87/88 godista do sve generacije koje su dobre u mladjim kategorijama i imaju zapazene rezultate pri prelasku iz juniora u seniore propadnu ko zeton.Bas lose se radi sa mladim igracima, a to se bas poklapa od kada su FMP i Hemofarm postali nebitni u srpskoj kosarkaskoj sceni.Hrvati su nas po tom pitanju toga presli i trenutno imaju vise talenata od nas i jacu repku.

                                Comment

                                Working...
                                X