Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vidi Jancugu

    Comment


    • Leb ti jebem kakvo otvaranje

      Comment


      • Pojescemo i mi govno.

        Comment


        • auu jbt, sta je ovo

          Comment


          • Sta radi ovaj Musli, kako nas covek ukopava...
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • e moj gagicu

              Comment


              • Najtuzniji dan u zivotu...

                apa je i sada morao da bude u pravu

                Comment


                • Nema spavanja veceras....odoh sad da se unistim od alkohola. Mada, ni to nece pomoci...

                  Comment


                  • Ubio nas gagic i njegova tehnicka

                    Comment


                    • Sta je Pavlovic skrivio Gagicu ? Sta je Bogdan skrivio Gagicu ? Sta je Tepic skrivio Gagicu ? Sta je Zo skrivio Gagicu ?....................... Sta je Dule skrivio Gagicu ?

                      Sta su ti oni skrivili majmune raspali da nas ovako sjebes ?!?!?!?!?!?!?

                      Nemam reci...
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • neki deo mene je upravo umro, izgubiti na ovakav nacin jebem ti zivot

                        Comment


                        • Večeras još da Ljubišinovi Čarobnjaci dobiju Čikagu i ajupičkumaterinusve
                          Originally posted by Brajkula
                          Veruj meni, radi kako hoćeš

                          Brajkula, 2014. N.E

                          Comment


                          • Nikako ne treba traziti krivce za ovo. Svakako Gagic to nije. Covek je imao 10 dobrih poteza i 2 losa. Toliko je imao i Bogdan i Jo i Tepa...

                            Moraju momci nekako da se saberu i da idu na titulu, ali to ce biti jako, jako tesko.
                            Samo jedan od nosilaca da ostane sledece sezone i da se udaramo u dupe.

                            Mislim da ce Dule u penziju, a Miloje ili Dzile na kormilo.
                            Treba se spremiti na jako cudnu sledecu sezonu, ali to je zivot. Moramo biti uz Partizan, sada vise nego ikad!

                            EDIT: Djomla, tacno me boli kurac za vecerasnju utakmicu... neka dobiju Bullsi, da se malo zakuva

                            Comment


                            • Jbg stavite se u poziciju drugih klubova i toga sta smo mi radili proteklih godina njima, dobijali ih kada smo bili otpisani...
                              I sta sada ne igramo euroligu i gotovo, sto pre prestanemo razmisljati o tome bice bolje za nas, sa juniorima ako treba ali bar cemo znati da je to sto imamo nase
                              KK PARTIZAN, Boston Celtics, ATLETICO DE MADRID

                              Comment


                              • Koliko god je Gagic bio los tokom cele sezone, veceras je bio odlican i nije on krivac za ovo sto se desilo. Imali smo sve u svojim rukama...jednostavno "nesto" je danas bilo cudno. Prvi put da sam gledao Partizan a da sam osecao neku zebnju, neki strah cak i u momentima kada smo sve drzali u svojim rukama. Sve je danas bilo nekako cudno, povedu sa 16 razlike, mi se vracamo, vodimo, u finisu Repesa uopste ne trazi tajm-aut, namerna Gagica, trojka posle toga, Pavlovicu izlazi onaj zicer uz faul, Tepa promasuje tako da im lopta pada u ruke i iz onakve pozicije da se lopta onako necka i da na kraju udje...Opet kazem, bar iz mog ugla posmatrano, nesto se "cudno" desavalo veceras, i to bas na petogodisnjicu one Kecmanove trojke. Uz to, juce je ispala Zvezda koja nije mogla vola da ubode celu utakmicu, sto je zaista neverovatno...

                                Jos ne mogu da verujem sta se dogodilo, jer sam jos pod utiskom svega. 12 godina igramo evroligu i tome je dosao kraj, jos uvek ne mogu to da prihvatim. Nadam se da cemo uspeti da osvojimo domace prvenstvo.

                                Sto se trenera tice, ne znam da li ce Dule u penziju, ali ako tako bude, voleo bih da vidim Miloja na nasoj klupi.

                                Comment

                                Working...
                                X