Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ljuba90 View Post

    EDIT: Nurkic je zverina, ali mu nikad necu oprostiti ovo sto je veceras uradio Bertansu

    Ljubašine, nemoj Juku da mi diraš! Veruj mi, mogao bi da ti bude novi ljubimac u skorije vreme, prva ruka info. Imam sreće što se u zadnje vreme Bosanci vežu za KKP, prvo Gordić a sada i Juka a ja tamo imam jake veze i korene.

    Rekao mi je da se izvinio Berti posle utakmice a izvinio se i javno putem Tviterka. https://twitter.com/nurkic23/status/450756210011418624

    Tako da no hejt, Juka je naš brat Grobar
    "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

    Comment


    • Ma mene je on vise puta odusevio, ali ovo veceras je bas bio dzukacki potez. A ja na svoje ne dam

      A smem kucu da stavim da nece doci u Partizan
      Em nemamo pare za njega, em covek moze odma' da ide u NBA ako je iz tog fazona. A ako nije - moze da bira klub u Evropi...

      Inace, engleski mu je tragikomican

      Comment


      • Nemoj da ostaješ bez kuće, ili makar sačekaj da ti drugarica Sara jednoga dana objasni i kaže neke stvari pa ćeš možda malkice promeniti mišljenje. :-D Sada nažalost nemam vremena ni mogućnosti, sastavila gužva sa svih strana. :-D
        Ali uglavnom Juka ima san da zaigra za nas i delom može da utiče na to da se taj san i obistini, to mi sam reče. Drugi deo već zavisi od nas pa valjda se nađemo negde na sredini... :-)


        PS. Engleski mu je još i dobar, s' obzirom na to gde i kako ga uči, trust me na reč. :-D



        Sent from my Galaxy S4 using Tapatalk 2
        "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

        Comment


        • Ma kapiram ja da on nas gotivi i da bi mozda zeleo da igra za nas. Ali to jednostavno nije logicno...
          Ne mozemo mi priustiti jednog od najvecih talenata Evrope. Mozda cak i najveceg kad uzmemo u obzir poziciju na kojoj igra.

          Naravno, voleo bih da gresim ali male su sanse za tako nesto.
          Ako se ipak to cudo desi, oprosticu mu ovo veceras. Samo ako mu i Berta oprosti

          Comment


          • Originally posted by Sara View Post
            Nemoj da ostaješ bez kuće, ili makar sačekaj da ti drugarica Sara jednoga dana objasni i kaže neke stvari pa ćeš možda malkice promeniti mišljenje. :-D Sada nažalost nemam vremena ni mogućnosti, sastavila gužva sa svih strana. :-D
            Ali uglavnom Juka ima san da zaigra za nas i delom može da utiče na to da se taj san i obistini, to mi sam reče. Drugi deo već zavisi od nas pa valjda se nađemo negde na sredini... :-)


            PS. Engleski mu je još i dobar, s' obzirom na to gde i kako ga uči, trust me na reč. :-D



            Sent from my Galaxy S4 using Tapatalk 2
            Slagao te

            To je kao kad bih ja rekao da će Šarić doći u Zvezdu, čak je to i realnije Njegova cijena je već sad previsoka i to malo ko može platiti od evropskih klubova. Ima ugovor do 2016 s klubom koji ima mnogo više para od vas i ne postoji način da izađe iz ugovora i dođe u Partizan. Bude li išao negdje, neko će platiti masno obeštećenje.

            Imaš ljepši avatar od mene

            Comment


            • Koji Nurkic ljudi, nemojte da se zajebavamo. On nas gotivi ali decko ima vec sad astronomsku cenu i ugovor do 2016. Ide na draft i vrlo moguce odmah u NBA. Mozda opet bude neki lockout jednog dana pa da dodje, to je jedina sansa da on zaigra za nas, eto koliko je realno.

              Ako dodje neka zver na centru to ce biti Maric ali najverovatnije da ce se traziti neko ko je iole koristan i relativno jeftin tipa Akindele.

              Juce smo odigrali dobro ali nije im igrao Ray, nije ih isao sut. U polufinalu ce nas sudije nenormalno krasti jer vlada opsesija da jedan hrvatski klub ide u EL. Bice mnogo teze nego sinoc al' uzima to Dusko.
              sigpic

              Comment


              • Mozda se varam, ali svaki put kad gledam Pavlovica ja mislim da on moze 50% bolje da odigra, a juce je bas pristojno odigrao.
                Ako bude na visini zadatka na F4......
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Tegi troluje
                  Spoiler
                  ili ne


                  kaze da se Kinsi vraca u petak .
                  Last edited by Mr. Wolf; 01-04-14, 11:35.
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Ne vraca se TK.
                    sigpic

                    Comment


                    • Igra se Tegi April-li-li-li.

                      Comment


                      • Tegi tacno hoce da ga i Grobari zamrze

                        Comment


                        • Ne znam za druge ali ja sam Grobar pa mi je antipatican lik. Stvarno ga retko gledam i to zavisi od gosta. Pricamo o coveku koji se 5-10 minuta sa onim kvazitrenerom Jakovljevicem kod Andjusa svadja da li je Covic 1992. bio predsednik skupstine ili potpredsednik Zvezde. Meni licno mnogo jadan, srecniji kad izgubi Zvezda nego kad mi dobijemo. Jebe mi se za Tegeltiju a i pitanje je da li lozi, ume da lupeta nevidjeno, Sasin pasos najsveziji primer.

                          TK se ne vraca. To je objavio Djordje Matic koji je jedan od najpouzdanijih novinara u Evropi i nema potrebe dalje polemisati.
                          sigpic

                          Comment


                          • Naravno da Tegi troluje (jebo ga 1. April), ali gde bas nadje za Kinsija
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Originally posted by S-Nash View Post
                              Ne znam za druge ali ja sam Grobar pa mi je antipatican lik. Stvarno ga retko gledam i to zavisi od gosta. Pricamo o coveku koji se 5-10 minuta sa onim kvazitrenerom Jakovljevicem kod Andjusa svadja da li je Covic 1992. bio predsednik skupstine ili potpredsednik Zvezde. Meni licno mnogo jadan, srecniji kad izgubi Zvezda nego kad mi dobijemo. Jebe mi se za Tegeltiju a i pitanje je da li lozi, ume da lupeta nevidjeno, Sasin pasos najsveziji primer.

                              TK se ne vraca. To je objavio Djordje Matic koji je jedan od najpouzdanijih novinara u Evropi i nema potrebe dalje polemisati.
                              Ma slazem se sve to, ali znam da ga dosta Grobara gotivi samo zato sto je Grobar i sto mrzi Zvezdu


                              Sto se tice Kinsija - jbg. Sa njim bi bili apsolutni favoriti za oba trofeja, ali sta da se radi. I ovako imamo sasavim lepe sanse.

                              Comment


                              • No, no, nooo.. niste upućeni skroz. Produžio je nedavno ugovor sa Cedevitom do 2018. ali je u taj ugovor "ugrađeno" par stavki i stvarčica po kojima on može da izađe iz ugovora pod određenim uslovima a kako sam uspela da shvatim, cena uopšte ne bi bila astronomska jer postoje i drugi načini dogovora i nekih drugih zavrzlama. Pisao mi je baš dosta o tome jer sam naravno ja zapitkivala o njemu i Partizanu. Neke stvari i ne smem da pišem javno jer sam se tako obavezala ali suma sumarum, ne kažem da će doći sigurno ali da postoje izgledne šanse, postoje tako da nada umire poslednja. On, Šalić i Nikolica bi bili lep trio.



                                Originally posted by notorious View Post
                                Imaš ljepši avatar od mene

                                Notika moj drugar..

                                Spoiler
                                Haxball, ja, ti, Vlada plivač i Dreamy...
                                "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                                Comment

                                Working...
                                X