Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovako je sladje
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Originally posted by Johnny View Post
      Ovako je sladje
      Sta bre sladje, pao sam sa stolice kad promasili trojku za izjednacenje. Nisam se skoro ovako presekao.
      Last edited by colke995; 24-03-14, 21:36.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by colke995 View Post
        Sta bre sladje, pao sam sa stolice kad promasili trojku za izjednacenje. Nisam se skoro ovako presekao.
        Ipak je sladje

        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Nije mogao Partizan da izgubi ovu utakmicu, baš sve je išlo svojim tokom, onako kako je Dule isplanirao, uvedi ih u tuču i pobjeda je tu

          Comment


          • http://mondo.rs/a675584/Sport/Kosark...-X-Faktor.html

            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Originally posted by Ljuba90 View Post
              Prilicno optimisticno za jednog skeptika
              Bio sam skeptik da cemo se plasirati na F4 zbog silnih povreda. Sad i da hocu ne mogu jer za razliku od drugih timova mi imamo tradiciju osvajanja titula + najjaci sastav + Dule= Institucija, bre.

              Comment


              • bravo momci tako se igra. jes da su pred kraj se malo opustili ali cestitke svima na pobedi. GAZI SVE REDOM BRE!

                Comment


                • Ne mozemo mi da izgubimo kljucne utakmice u ABA/KLS sile nema.

                  Samo da se Kinzara vrati i bice bas sprdnja. U suprotnom cemo uzeti trofeje uz dosta muke.
                  sigpic

                  Comment


                  • sad krece nas period sezone a to je zavrsnica prvenstva
                    kinzi u sredu ide u usa i ako sve proce kako treba za nedelju dana se vraca
                    Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                    Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                    Comment




                    • Comment


                      • Koliko li kosta ovaj Akindele? Kapiram da nije nesto mnogo skup, a covek rastura. Jedan takav nam je potreban, koji ce da skace i dobro zatvara reket uz 10-15 poena po utakmici. Sinoc je radio sta je hteo sa nasim centrima. Mislio sam da je nemoguce promasiti ovoliko zicera na jednoj utakmici, ali Musli me je potpuno demantovao i [sarkazam]svaka mu cast. Stvarno decko igra sve zrelije i kladim se da ce se otimati najjaci evropski klubovi za njega na kraju sezone.[/sarkazam]

                        Svaka cast nizim igracima i Zou na herojskoj pobedi. Ispostavlja se da je svake godine ista situacija, u prvom delu sezone gubimo zivce, a u drugom (vaznijem) uzivamo.

                        Comment




                        • Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Originally posted by Batman View Post
                            Koliko li kosta ovaj Akindele?
                            Ne vise od 10k mesecno.

                            Comment


                            • DV: "Ne mogu ja da govorim publici šta će da skandira. Pa ne može Vučić da ima pretenzije da ga svi vole, nije ovo Severna koreja."


                              Dule je izgleda ljut na Kinsija, a Kinsi je izgleda ljut na nase doktore. Ne bih se iznenadio da se ne vrati iz Amerike, ali videcemo sta ce da se desava u narednim danima.

                              Comment


                              • DV:
                                Tepić je imao male smtenje, Bertans i Milutinov se oporavljaju. Otkad je Todorić doveo sveštenika, nema povreda. Nije se setio imena svih igrača i nije hteo da se očitava za Mišu Tumbasa



                                Originally posted by Ljuba90 View Post

                                Dule je izgleda ljut na Kinsija, a Kinsi je izgleda ljut na nase doktore. Ne bih se iznenadio da se ne vrati iz Amerike, ali videcemo sta ce da se desava u narednim danima.
                                Videlo se i na KZSu pred Buducnost da je ljut na Kinsija. Kad su ga pitali u koji grad je otisao na pregled, on je rekao "nemam pojma, ne zanima me"
                                Verovatno je ljut sto Kinzi ne veruje nasim doktorima i sto nas je ostavio na cedilu pred vazan mec.
                                Ako sve bude u redu sa Kinsijem, verujem da se vraca prvim letom. Kinsi je kralj, nece nas ispaliti.
                                Last edited by Mr. Wolf; 26-03-14, 14:30.
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X