Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • mislim da je ta ideja da ciljamo 4 mesto totalna glupost jer zasto bi neka ekipa ciljala 4 mesto i igrala protiv prvoplasiranog tima(u ovom slucaju zvezde) kad moze da igra sa cedevitom u beogradu
    vece su sanse da u polufinalu dobijemo cedevitu neko zvezdu
    Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
    Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

    Comment


    • Ubedljivo najlosija utakmica ove sezone. Potpuno van ritma. Mislim, desava se,
      ali, nema govora o nekom taktiziranju i slicnim stvarima.
      It is not the violence that sets a man apart.
      It's the distance he's prepared to go.

      Comment


      • Danas u Partizanu jednostavno nema raspoloženog. Sudije malo pomogle ovom tehničkom, ali ni to nije iskorišteno.

        Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

        Comment


        • Plac majke bozije. Nemam reci kojima bih opisao ovo danas.
          Bukvalno su svi ocajni.

          Comment


          • Originally posted by cleoo View Post
            mislim da je ta ideja da ciljamo 4 mesto totalna glupost jer zasto bi neka ekipa ciljala 4 mesto i igrala protiv prvoplasiranog tima(u ovom slucaju zvezde) kad moze da igra sa cedevitom u beogradu
            vece su sanse da u polufinalu dobijemo cedevitu neko zvezdu
            Sanse su isto tako nikakve da nas bilo ko dobije u kljucnim utakmicama. Potpuno nam je svejedno s kim cemo igrati.
            sigpic

            Comment


            • Jbg. Poleteli momci posle Bajerna, a Slovenci se naložili.

              Comment


              • Originally posted by S-Nash View Post
                Sanse su isto tako nikakve da nas bilo ko dobije u kljucnim utakmicama. Potpuno nam je svejedno s kim cemo igrati.
                i opet uvek bi pre isao na cedevitu pred domacim navijacima nego na zvezdu
                Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                Comment


                • Meni ovo nije jasno. Zbunjen sam...

                  Comment


                  • Originally posted by Ljuba90 View Post
                    Meni ovo nije jasno. Zbunjen sam...

                    Meni je sve jasno. Vidis da se Dule ne cima uopste.
                    sigpic

                    Comment


                    • Dule računa da bi sudije opasno navlačile za Cedevitu u polufinalu, jer je Zvezda mnogo bolja od Cibone, a jasno je da jedni Hrvati moraju u Evropu. Zato se odlučio za Zvezdu.
                      Ne treba zaboraviti da će Zvezda na F4 biti bez navijača.

                      Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

                      Comment


                      • ovo danas je sramotna igra
                        Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                        Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                        Comment


                        • Dno dna

                          Comment


                          • ako dobiju cibona i buducnost bicemo izjednaceni na tabeli a imamo jos gostovanje buducnosti
                            sta nam je ovo danas trebalo
                            Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                            Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                            Comment


                            • Bio sam ubedjen u poraz tako da nisam razocaran, samo se nadam da znaju sta rade tj. kako kombinuju.
                              Ipak, slazem se sto rece SNash-a da bi izbegao implante iz Zeleznika u SF.
                              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                              Comment


                              • Originally posted by AIRBORNE View Post
                                Ipak, slazem se sto rece SNash-a da bi izbegao implante iz Zeleznika u SF.
                                Ja to nisam rekao.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X