Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jel zna neko zasto se vise ne prenosi konferencija posle tekme ???
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Maestro Pavlovic

      Last edited by Ljuba90; 06-03-14, 23:16. Reason: youtube
      https://www.youtube.com/c/krkipfc

      Comment


      • Originally posted by Johnny View Post
        Jel zna neko zasto se vise ne prenosi konferencija posle tekme ???
        Evo sada cujem da je i Tegeltiji zabranjeno da pusta Duletove konferencije gde prica mimo teme vezanu za utakmicu.
        Nesto se dogadja...
        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

        Comment


        • Originally posted by Johnny View Post
          Jel zna neko zasto se vise ne prenosi konferencija posle tekme ???
          Odgovor je manje-vise logican...
          I na sos-u je ''neko'' zabranio pustanje celih Duletovih konferencija, vec ce se na dalje pustati samo sportski deo...
          Vec dugo zivimo u mraku, i gotovo su svi na to navikli i pomirili se sa tim, ali u poslednje vreme vrtoglavo padamo sve dublje i ako smo odavno dosli do dna...

          Comment


          • Prelepa utkmica,prelepa pobeda. Nista posebno nam ne znaci bodovno ali MENI ova pobeda mnogo znaci.
            Momci kapa dole i to do poda.
            Jeste da je fraza ali da nije bilo povreda tim Partizana bi gazio pa mogu da garantujem i u ovom F16.
            Tu gde bi oni igrali protivniku bi samo ostalo zgariste

            Mnogo volim Mekicu Kelebicu ali Kindzara je nesto posebno, posebno. Kada ga vidis mislis ko je ovo, kakav je i kako se krece kao neka glista a covek kolje. Kindzara BOG
            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

            Comment


            • Vujošević: Novac nismo dobili, nego osvojili!
              Zvezda je od 56 miliona 16 dobila za rezultate, ostalo je bila pomoć...

              izvor: Tanjug

              "Danas smo imali važnu utakmicu za klub, grad, pa i državu. Juče sam tvrdio da je izbegnuta obaveza da grad da Partizanu za plasman u 16 najboljih u Evropi 10 miliona dinara, što je usvojeno pravilnikom pre ove sezone. Nisam govorio o tome ko je dobio koliko od 2008", rekao je strateg crno-belih


              Trener košarkaša Partizana Duško Vujošević rekao je posle večerašnje pobede nad Bajernom u Top 16 fazi Evrolige da su crno-beli “pokazali znake života” i ponovo se osvrnuo na tešku finansijski situaciju.
              Nismo bili kompletni, nedostajao je Bogdanović. Ovaj meč demonstrirao je da smo ravnopravni protivnici u Top 16 koji je najkvalitetnije takmičenje u Evropi. Momci su se borili fantastično. Dajemo znake živote, ali i da nam je potrebna pomoć da preživimo. Mi smo institucija u celoj Evropi i svetu kada je u pitanju košarka”, rekao je Vujošević na konferenciji za novinare posle meča u Areni.

              Crno-beli su večeras savladali minhenski klub sa 70:55 u devetom kolu Top 16 faze i upisali drugu pobedu u ovoj fazi takmičenja.
              Mnogo nam je važna privrženost klubu. Ne treba navijači da skandiraju protiv nekoga, bio to Tadić ili Vučić. Ipak, ceo ovaj posao ne bi imao smisla da nije navijača i njihove ljubavi. Takođe, večeras smo imali posebno suđenje, posebno zahvaljujući Špancu Arteagi”, izjavio je Vujošević.

              Partizan je večeras protiv gostiju iz Minhena vodio od prvog do poslednjeg minuta.
              Danas smo imali važnu utakmicu za klub, grad, pa i državu. Juče sam tvrdio da je izbegnuta obaveza da grad da Partizanu za plasman u 16 najboljih u Evropi 10 miliona dinara, što je usvojeno pravilnikom pre ove sezone. Nisam govorio o tome ko je dobio koliko od 2008. Tačan je podatak kojeg je izneo gradski sekretar Gak. Ali to nije pomoć, već nagrada za rezultate. U cifri od 150 miliona dinara ima i deo pomoći, oko 30 miliona dinara. Zvezda je od 56 miliona dobila 16 za rezultate, a ostalo je bila pomoć”, istakao je Vujošević.

              On je ponovio da je odnos sponzorstava državnih preduzeća prema sportskim društvima Zvezde i Partizana 15:1 u korist crveno-belih.
              Nisam rekao da od 2008. nismo dobili više para. Odnosno, mi nismo dobili, nego smo to osvojili. Tako je i prošle godine zasluženo više para od košarkaškog kluba Partizan dobila Crvena zvezda”, naveo je on.

              Vujošević je izneo tvrdnju i da način na koji se ove sezone boduju uspesi u Evropi nije normalan.
              Juče je zavedena tabela po kojoj se za plasman u osminu i četvrtfinale Evrokupa dobije 4,5 miliona dinara, a za plasman u Top 16 fazu Evrolige četiri miliona dinara. Mi nemamo izvore prihoda kao neki da ‘sečemo’ igrače i plaćamo ih 900.000 dolara za tri meseca”, rekao je trener Partizana.
              It is not the violence that sets a man apart.
              It's the distance he's prepared to go.

              Comment


              • Originally posted by Johnny View Post
                Jel zna neko zasto se vise ne prenosi konferencija posle tekme ???
                Zbog izbora.

                Svaka čast momcima, Duletu i celoj crno beloj familiji. Ne zasluzuje ova raspala zemlja ovakav klub.
                NE DAMO TITULU!

                Comment


                • Evo i konferencije.

                  Dule prica o finansijama

                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Veceras u 21:10 na SOS-u - Dule kod Zeljka Pantica !
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Izvinjavam se za tri zaredom , ali ovo moram u poseban post:

                      Monstrum Kinsi

                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Oppa Gangnam style!

                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by S-Nash View Post
                          Oppa Gangnam style!

                          Spoiler
                          placem
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Ne damo titulu, ne damo titulu, ne damo titulu, ne damo titulu, ne damo titulu, ne damo titulu...

                            Cuo sam ali nisam nasao ko je to objavio da je Dule sinoc ili pre dan/dva rekao da ga dusa boli sto ova ekipa nije igrala sezonu u komplet sastavu.
                            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                            Comment


                            • Originally posted by AIRBORNE View Post
                              Cuo sam ali nisam nasao ko je to objavio da je Dule sinoc ili pre dan/dva rekao da ga dusa boli sto ova ekipa nije igrala sezonu u komplet sastavu.
                              Mislim da je Dule to rekao juce na konferenciji posle meca.
                              Last edited by Mr. Wolf; 07-03-14, 15:43.
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Rekao Dule sinoc.

                                Al' kad je rekao za ove iz grada Sedmorica mladih, vristao sam.

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X