Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mislim da je olaksavajuca okolnost sto nije naskocio nego tako reci proklizao.
    >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

    Comment


    • Originally posted by Ljuba90 View Post
      Ma ligamenti 100%.

      Zao mi je momaka kao da su mi braca rodjena.
      Daj ljudi ne "lupajte" tako napamet. Treba sačekati snimanje i vidjeti kakva je situacija, ovako se može nagađati u nedogled.

      Comment


      • Originally posted by apacrow View Post


        Daj, nemoj pisati gluposti. Ako je tako, onda nije trebao ni igrati uopste protiv Reala, jer se znalo
        kako cemo proci. Dule je kriv za Bogdanovu povredu isto koliko i Tibodo za povredu Rosea. To je
        tako u sportu. Sranja se desavaju.
        Cak i da mu se nista nije desilo, objasni mi sa trenerskog aspekta potez ubacivanja umornog nosioca igre na 13 sekundi do kraja i -23. Nidje veze.
        sigpic

        Comment


        • Ma kenjam ja, nervozan sam jbt.

          Niko, ali niko ne zna kakva je povreda u pitanju. Ni Dule, ni Bogdan.

          Samo mozemo da cekamo jebenog Milankova.

          Comment


          • A da li Milankov radi vikendom tj. je l` dezuran ako nije moramo ostaviti Bogdana u cekaonici do ponedeljka...
            Smehom prekrivam tugu,ne ljutite se.
            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

            Comment


            • Originally posted by S-Nash View Post
              Cak i da mu se nista nije desilo, objasni mi sa trenerskog aspekta potez ubacivanja umornog nosioca igre na 13 sekundi do kraja i -23. Nidje veze.
              Zavisi od trenerske filozofije. Neko i na -50 i 5 sekundi do kraja crta napad, i zahteva da se igra full snagom.
              It is not the violence that sets a man apart.
              It's the distance he's prepared to go.

              Comment


              • Originally posted by apacrow View Post
                Zavisi od trenerske filozofije. Neko i na -50 i 5 sekundi do kraja crta napad, i zahteva da se igra full snagom.
                Skroz je to ok u principu ali za sve u zivotu postoje situacije u kojima se odstupa od pravila. Ja sam bio nesto kao Gagi dok sam igrao, grizao jedini i na -30 i to je ono sto volim kod nas svih ovih godina. Samo sto je nas snaslo to sto nas je snaslo i morao je da predje preko nekih svojih nacela i uverenja, bar ove sezone.
                sigpic

                Comment


                • Iz onoga sto sam ja citao/gledao, pa cak i od najvecih svetskih strucnjaka po pitanju povreda
                  ligamenata da ne postoji zapravo nikakva uzrocno-posledicna veza umora i pucanja ligamenata,
                  to mogu da tvrde ovi nasi priuceni doktorcici sto daju intervjue po Kuririma. Recimo onaj lik sto
                  je operisao Rouza je imao super izlaganje na tu temu (ima i na tjubu), i jednostavno je rekao da
                  je veca verovatno da ce ti klavir pasti na glavu na ulici dok setas tom istom ulicom, nego ako
                  sedis kuci. Ali, koliko je broj ljudi kojima je klavir pao na glavu na ulici. Poneta je jasna, to je ono
                  sto sam i ranije naveo: sranja se desavaju.
                  It is not the violence that sets a man apart.
                  It's the distance he's prepared to go.

                  Comment


                  • Jesu li se dešavale te povrede prije 20-30 godina? Ako ih je bilo dosta manje moguće da je do opterećenja, načina ishrane ili bilo čega trećeg, samo nagađam

                    Comment


                    • Postoji ta neka veza oko nacina ishrane, kao i kolicine opterecenja kojem se telo izlaze u samom
                      njegovom razvoju, koju sam i ranije spominjao. Danas, za razliku od 20-30 godina ranije, profesionalni
                      sportista pocinjes biti vec sa 12-13 godina, u nekim sportovima cak i ranije. Mislim, telo ti je vec tad
                      izlozeno maksimalnom drilu. Ishrana programirana. Jednostavno citavo telo ti je podredjeno tome.

                      Jordan je, primera radi, tek u Laney High School, kao sophomore, krenuo nesto ozbiljnije da se bavi
                      kosarkom, da bi tek godinu-dve nakon toga trasirao svoj put ozbiljnijih treninga.

                      Iz godine u godinu se belezi trend povecanja broj povreda ligamenta u profesionalnom sportu. E sad,
                      zbog cega je to tako, mozemo za sad samo da nagadjamo, posto ne postoji neka ozbiljnija studija
                      koja bi nam dala tacne odrednice zbog cega se to desava.

                      Znam recimo par likova koji sportiste kljukaju onim cija semenkama, posto navodno pojacavaju strukturu
                      ligamenata. Mada, opet kazem, sve je to na nekoj teorijskoj bazi.
                      It is not the violence that sets a man apart.
                      It's the distance he's prepared to go.

                      Comment


                      • Bogdan sad ide na pregled, za par sati cemo sve znati.
                        sigpic

                        Comment


                        • :fingerscrossed:

                          Comment


                          • Originally posted by tantuz View Post
                            :fingerscrossed:
                            Pomozi Boze sad` ako te ima i ako ti je stalo do kosarke!
                            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                            Comment


                            • Izgleda da Bogdan pauzira "samo" mesec dana.
                              Zadnji ukrsteni ligamenti su u pitanju?!?
                              Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                              Comment


                              • Originally posted by jevta1992 View Post
                                Izgleda da Bogdan pauzira "samo" mesec dana.
                                Zadnji ukrsteni ligamenti su u pitanju?!?
                                Za par sati su rezultati, ne zna se nista trenutno.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X